• Informacje na temat:

  program marii

Artykuły na temat: program marii
 • Maria Niklińska debiutuje ("Maria")

  ...19 maja na sklepowe półki trafiła debiutancka płyta Marii Niklińskiej zatytułowana po prostu "Maria". W wywiadzie dla PAP Life córka Jolanty Fajkowskiej opowiedziała o swoich muzycznych inspiracjach i planach na przyszłość.

 • Maria Tyszkiewicz: To było moje marzenie

  Zdaniem Marii Tyszkiewicz 6. edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" stoi na wyjątkowo wysokim poziomie. Aktorka uważa, że wszyscy uczestnicy są fenomenalni i cieszy się, że może stać z nimi na jednej scenie. Twierdzi też, że jej marzeniem jest wcielenie się w postać Beyoncé, swojej ulubionej wokalistki.

 • Cyrk Marii Góralczyk

  Maria Góralczyk, modelka i aktorka, która niedawno zaliczyła pechowy występ w "Gwiezdnym cyrku", teraz poprowadzi program motoryzacyjny. Niedawno przyznała, że występ w show był dla niej "bardzo ważnym doświadczeniem".

 • Maria Tyszkiewicz: Potrzebowałam czasu na odnalezienie siebie

  Maria Tyszkiewicz zaczynała grając w Teatrze Studio Buffo, szerszej publiczności przedstawiła się w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a w tym roku zaskoczyła nowoczesnymi brzmieniami, które znalazły się na jej debiutanckiej płycie "Ufam sobie". I to przede wszystkim o niej - ale nie tylko - mówiła w rozmowie z Interią.

 • Maria Niklińska i "5-10-15" (teledysk "Płać")

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk Marii Niklińskiej do utworu "Płać".

 • Maria Tyszkiewicz: Kiedy premiera płyty "Ufam sobie"?

  Poznaliśmy szczegóły debiutanckiej płyty Marii Tyszkiewicz, która do sprzedaży trafi 5 czerwca.

 • Marie Osmond zaczęła się głodzić, gdy miała 15 lat

  ...mi, że jeśli nie zrzucę 10 funtów , to skasują nasz program" - opowiada 60-letnia dziś Marie Osmond. "Dowiedziałam się, że jestem powodem do wstydu dla mojej rodziny i że powinnam trzymać jedzenie(...) miesięcy wcześniej zrzuciła ponad 20 kg, choć później mówiła, że nie było to związane z udziałem w programie.

 • Anna Maria Sieklucka pokazała chłopaka. To znany reżyser

  ...temu zdradziła jedynie, że jej ukochany ma na imię Łukasz i że jest z nim od ponad roku. Sieklucka na początku marca była gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz wypytywał ją o życie prywatne(...) Sieklucka. Łukasz Witt-Michałowski jest starszy od Anny Marii Siekluckiej o 18 lat. Oboje pochodzą z Lublina, ukończyli tę samą uczelnię - wrocławską filię PWST w Krakowie. Witt-Michałowski grał m.in...

 • Maria Tyszkiewicz: Kim jest zwyciężczyni "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

  Kiedy ogłoszono listę uczestników szóstej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", jej nazwisko znało niewiele osób. Dziś piszą o niej najbardziej poczytne pisma, udziela wywiadów w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i radiowych. Jak wyglądała droga Marii Tyszkiewicz od pierwszego odcinka aż do wygranej w jednym z najpopularniejszych show tej jesieni?

 • Maria Konarowska: "Wspomnienie bezwstydności"

  Polsat zagrała byłą już żonę Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski). Konarowska wzięła również udział w pierwszej edycji programu: "Azja Express", w której była w parze z Agnieszką Włodarczyk. Panie...

Zdjęcia na temat: program marii
Wideo na temat: program marii
Dyskusje na temat: program marii
 • Re: Kolejne kasacje

  Tylko nie to... Nowy program zapowiada się ciekawie, jednak przyzwyczaiłam się do Sędzi Anny Marii i Sądu rodzinnego...

 • Re: “M jak miłość": Domowy poród Kingi i... powrót Marii

  . Będzie siedział i krzyczał tylko: "Basiu! Patrz kto tu do nas przyjechał"; jak się okaże to wcześniej nie znana, ale już odnaleziona przez program tv córka Lucjana. Barbara wybaczy mu zdradę- bo sama nie