• Informacje na temat:

  program meczy

Artykuły na temat: program meczy
 • Aneta Zając w programie Wojewódzkiego o Włodarczyk!

  Kariera celebrytki po wygranej w "Tańcu z gwiazdami" i rozbieranej sesji w "Playboyu" powoli nabiera tempa. Anetą zainteresował się nawet 50-letni "król TVN" zapraszając ją do swojego programu. Niestety, Zając nie okazała się zbyt ciekawą rozmówczynią i nie podłapała konwencji show. Widać było, że Kuba strasznie się męczy, aby cokolwiek z niej wyciągnąć. Jeszcze trudniej zrobiło się, gdy rozmowa...

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

 • Lenistwo mnie męczy

  ..., jeszcze przed "Czterdziestolatkiem", zaistniałem w rozrywkowym telewizyjnym programie "Poznajmy się", Andrzejowi Kondratiukowi, z którym zrobiliśmy w Łodzi kilka niezłych spektakli, jak choćby...

 • Artur Żmijewski: Zgrzeszyłbym, gdyby...

  Artur Żmijewski nie kończy przygody z serialem "Ojciec Mateusz". W rolę księdza-detektywa wciela się już od sześciu lat, twierdzi jednak, że nie czuję się nią zmęczony. Nie męczy go bowiem nic, co daje radość widzom. O nadmierne utożsamienie go z postacią ojca Mateusza zacznie się martwić, gdy ludzie będą mówić do niego "proszę księdza".

 • "Sanatorium miłości": Internauci nie zostawiają suchej nitki na Ninie!

  Janina Busk (62 l.), uczestniczka programu "Sanatorium miłości", budzi skrajne emocje. Jedni ją uwielbiają, inni wytykają hałaśliwość i brak pokory. Kim jest najbarwniejsza uczestniczka nowego show TVP?

 • "Mali giganci": Julia Totoszko jest "Happy"

  Za nami pierwsze starcie drużyn w programie "Mali giganci". Znów wysokie noty zebrała 9-letnia Julia Totoszko, choć jednocześnie jurorzy dyskretnie ją skrytykowali.

 • Norbi: Idę dalej i nie oglądam się za siebie

  Odkąd Norbi (46 l.) został prowadzącym programu "Jaka to melodia?", wyniki znacznie się poprawiły. "Po czterech miesiącach oglądalność idzie do góry, jest na poziomie dwóch milionów. To ogromny sukces" - cieszy się artysta. Nie ma jednak pewności, czy telewizja przedłuży z nim kontrakt gwiazdorski.

 • Lekka i skoczna Magda Gessler

  Ma wielbicieli, ale też i krytyków. Gospodyni programu "Kuchenne rewolucje" nie przebiera w słowach. Bywa, że rzuci nie tylko garnkiem, ale i... "mięsem". Dzięki temu jednak pomogła wielu restauratorom wyjść z kryzysu.

 • Grzegorz Wilk zrozpaczony. Ukradli mu wszystkie aparaty słuchowe!

  Grzegorz Wilk (42 l.) dopiero co przyznał się w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", że ma problemy z słuchem, a już został okradziony.

 • Teresa Lipowska: Emerytura? To nie dla mnie

  W tym roku mija 65 lat, odkąd Teresa Lipowska zadebiutowała przed kamerą. Od tamtej pory właściwie nie zwolniła tempa.

Wideo na temat: program meczy