• Informacje na temat:

  program opuścił

Artykuły na temat: program opuścił
 • "Big Brother 2": Kto opuścił program?

  Za nami kolejna "Big Brother Arena". W minionym tygodniu nominowane do opuszczenia domu Wielkiego Brata były cztery osoby: Kamil Lemieszewski, Natalia Dawidowska, Martyna Lewandowska oraz Vasilis Tomazos. Kto opuścił program? "Big Brother 2". Kto opuścił program?

 • "Big Brother 2": Mateusz opuścił program

  Za nami kolejna "Big Brother Arena", podczas której poznaliśmy wyniki głosowania - decyzją widzów dom Wielkiego Brata opuścił Mateusz Sławiński. Następnie dowiedzieliśmy się również, kto tym razem jest zagrożony.

 • "Big Brother": Daniel opuścił program. Kolejni uczestnicy też chcą odejść

  ...​Daniel Barłóg w sobotę, 23 marca, pożegnał się z "Big Brotherem" po niespełna tygodniu trwania programu. Tego samego dnia następne osoby zaczęły rozważać rezygnację z udziału w reality show. Są kolejni uczestnicy, którzy myślą o opuszczeniu Domu Wielkiego Brata. Co dalej z programem TVN-u?

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • "Hotel Paradise". Kto opuścił rajską wyspę?

  Minął tydzień od ostatniego "rajskiego rozdania". Na poprzednich eliminacjach było naprawdę gorąco. Z programem pożegnała się uczestniczka, która była w hotelu od samego początku! Kto tym razem musiał oddać klucze do swojego pokoju? Czy osoba opuszczająca Bali miała możliwość jakiegokolwiek manewru?

 • "Big Brother": Chłopak Justyny w programie

  W domu Wielkiego Brata ostatnio dzieje się bardzo wiele! Tym razem program opuścił Łukasz Darłak, ale mimo to liczba domowników pozostała niezmienna; wszystko za sprawą powitania kolejnego uczestnika!

 • "The Masked Singer": Dr. Drew kolejnym celebrytą w programie

  W trzecim odcinku "The Masked Singer" program opuścił Drew Pinsky, lepiej znany jako Dr. Drew - lekarz-celebryta, prowadzący telewizyjny i radiowy.

 • "Big Brother": Kto opuścił dom Wielkiego Brata?

  Pierwsza w tym sezonie "Big Brother Arena", podczas której jedna z zagrożonych osób musiała opuścić dom Wielkiego Brata, odbyła się w piątek 20 września. Zagrożeni odpadnięciem z programu w pierwszym tygodniu byli Ola Balawender i Przemek Karda. Które z nich pożegnało się z domem?

 • "Big Brother": Karnie usunęli ją z programu

  Katarzyna Strojek, jedna z bliźniaczek z "Big Brothera", została karnie usunięta z programu. W środę, 16 października, po południu uczestniczce nakazano spakować walizki i opuścić dom Wielkiego Brata. Pozostali domownicy nie mogli nawet się z nią pożegnać. Co zrobiła? Jest oświadczenie.

 • "Love Island": Kolejna zmiana partnerów! Kto opuścił show?

  W ostatnim odcinku programu "Love Island. Wyspa miłości" wydarzyło się naprawdę sporo! Panowie stanęli przed trudnym wyborem partnerki na kolejny tydzień, co oznaczało, że ktoś musi pożegnać się z programem...

Zdjęcia na temat: program opuścił
Wideo na temat: program opuścił
 • "Big Brother": Oleh o swoim odejściu z prgoramu

  Oleh wyznaje, że spodziewał się, jak będzie decyzja widzów programu. Uczestnik opuścił dom Wielkiego Brata w niedzielę 9 czerwca. Jest mu przykro, tym bardziej, że otrzymał jedynie jeden procent głosów więcej niż Łukasz.

Dyskusje na temat: program opuścił
 • Re: Rafał Trzaskowski był dziecięcą gwiazdą serialu!

  Stolica Dolnego Śląska serdecznie przywitala wczoraj kandydata na prezydenta Anżeja Dudę okrzykami :bedziesz siedział,długopis ,cykor i marionetka .Kandydat na prezydenta bardzo zwięźle nakreślił swój program i po około trzech minutach opuścił Rynek.Był owacyjnie żegnany tymi samymi okrzykami przez tysiące zgromadzonych wolnych wrocławian