• Informacje na temat:

  program przyciąga

Artykuły na temat: program przyciąga
 • Wojewódzki przyciąga widzów

  Rozrywkowy program "Mam talent!" zdobywa kolejnych widzów. Oglądalność show przekracza już 5,5 mln odbiorców.

 • Marta Manowska o programie "Rolnik szuka żony": Widzów przyciąga prawda

  ...- Prawda, która leży w naszych bohaterach, najbardziej przyciąga widzów - powiedziała w rozmowie z Interią Marta Manowska, prowadząca program TVP1 "Rolnik szuka żony". - W czwartej edycji są bardzo duże szanse na "coś więcej" w kilku przypadkach - zdradziła. Pierwszy odcinek nowej serii widzowie obejrzą w niedzielę, 3 września, o godz. 21.20 w TVP1.

 • Big Brother przyciąga

  Program "Big Brother 4.1", który wystartował na antenie Czwórki 2 września o godzinie 20:00, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Przyciągnął przed ekrany telewizorów aż 3 376 843 widzów. To dwa razy więcej w porównaniu z wynikami średniej oglądalność stacji w pierwszym półroczu 2007.

 • "Taniec..." wciąż przyciąga widzów

  ...5,2 mln widzów. Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

 • Lis przyciąga do Polsatu miliony

  Emitowany w Polsacie program "Co z tą Polską" Tomasza Lisa zarobił jesienią 2006 roku o 2 miliony złotych więcej, niż w podobnym czasie w 2005 roku.

 • Rozenek na okładkach przyciąga jak mages

  ...analiza "Press-Service Monitoring Mediów", bardzo rzadko na okładki tego typu pism trafiają osoby spoza kręgu celebrytów. W roku 2010 takim wyjątkiem była Marta Kaczyńska. Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

 • ​"Milionerzy": Kiedy nowy sezon programu?

  W poniedziałek, 3 września, na antenie TVN zawita kolejna seria programu "Milionerzy".

 • "Ojciec Mateusz" przyciąga tłumy

  ...był bardzo dobry sezon dla hotelarzy i dla osób prowadzących działalność gastronomiczną" - powiedziała Kondek. Zdaniem wiceburmistrz, turystów cały czas przyciąga do Sandomierza telewizyjny serial(...) m.in. ścieżki spacerowe i rowerowe, skate-park oraz park linowy. Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych programów...

 • Nowa Britney Spears przyciąga

  .... W związku z ogromnym zainteresowaniem nową piosenką Britney (radiowa premiera odbyła się w programie Ryana Seacresta, prowadzącego amerykańskiego "Idola") w sieci z powodu przeciążenia padło kilka stron...

 • "Ślub od pierwszego wejrzenia": Brała udział w programie już wcześniej?

  ..."Ślub od pierwszego wejrzenia" przyciąga przed telewizory masę fanów. Występ w telewizyjnym programie wiąże się ze szybkim wzrostem popularności uczestników biorących udział w eksperymencie. W aktualnej edycji widzowie poznali między innymi Oliwię i Łukasza. Para zebrała spore grono fanów, którzy dokonali ciekawego odkrycia. Czyżby Oliwka występowała w miłosnym reality show już wcześniej?

Wideo na temat: program przyciąga
 • Węgorzewska wściekła na posłów z Ruchu Palikota

  Alicja Węgorzewska nie ukrywa swojej niecięci do posłów i posłanek z Ruchu Palikota. W programie "Studio TTV" podkreśliła, że poczuje się obrażona, jeśli porówna się ją i postawi w jednym rzędzie(...), z wykształceniem średnim, na kogoś, kto zmienił płeć, bądź jest kontrowersyjny i też przyciąga?" - mówiła. (Źródło: TTV/x-news)