• Informacje na temat:

  program raz lepiej raz gorzej

Artykuły na temat: program raz lepiej raz gorzej
 • "Taniec z Gwiazdami": Im dalej, tym gorzej

  Zaledwie 3,15 mln osób oglądało piątkowy odcinek "Tańca z Gwiazdami", w którym z programem pożegnał się Jacek Rozenek. Show zbliża się do końca, więc - przynajmniej w teorii - emocje powinny być coraz większe, a tymczasem jego oglądalność pozostawia wiele do życzenia.

 • Przeciętny start "Tańca z gwiazdami". Reszta jeszcze gorzej

  ...w losowaniu inny z tańców. Po raz pierwszy w historii show jedna z par - Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino - zaprezentowała taniec współczesny. Przez chwilę w programie było jak w teatrze, albo(...) jedynie dodać, że emitowane w weekend w podobnych porach oglądalności inne rozrywkowe programy radziły sobie jeszcze gorzej. Rywalizujące w sobotni wieczór w tym samym czasie antenowym "mam talent...

 • "Top Model": Jej udział w programie jest ustawiony?

  W drugim odcinku "Top Model", po raz pierwszy w historii programu jury przyznało uczestniczce Złoty Bilet, który gwarantuje jej miejsce w domu modeli i modelek. Przepustkę tą dostała Klaudia El Dursi, która wywołała w sieci burzę. Internauci zarzucają jej, że jest już modelką i zna się z ludźmi z polskiego show-biznesu, a sam udział w programie był ustawiony. Do tych komentarzy odniósł się Marcin...

 • Agata Załęcka: "Na sygnale" w Leśnej Górze

  ...ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny! Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!(...), Piotr na razie nie ma u niej szans, ona go trochę ignoruje, choć on za nią szaleje. To jest taki typ niezależnej, współczesnej dziewczyny, ale takiej, która ma jakiś rys, jakąś swoją historię - mówi...

 • "Taniec z Gwiazdami", odcinek 3: Mazur najlepsza, Żyła najsłabsza, Czadoman poza programem

  Trzeci odcinek tanecznego show obfitował w skrajne emocje. Joanna Mazur i Jan Kliment zachwycili jurorów i zdobyli 28 punktów. Niewiele gorzej poradzili sobie Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak(...) z programu. Z "Tańcem z Gwiazdami" pożegnali się Czadoman i Walerija Żurawlewa.

 • "The Voice of Poland": Marek Molak i Abraham Kenner III poza programem (relacja, zdjęcia)

  W kolejnym odcinku bitew doszło do kilku zaskakujących rozstrzygnięć. Z programu odpadł m.in. jeden z faworytów Abraham Kenner III oraz ulubieniec widzów, Marek Molak. Kto natomiast przedostał się do kolejnego etapu?

 • "Taniec z Gwiazdami": Kogo już nie zobaczymy?

  To jednak niespodzianka! W piątym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" z show Polsatu musieli pożegnać się Natalia Siwiec i Jan Kliment. Zdaniem jurorów, para radziła sobie coraz lepiej. W tej edycji "TzG" po raz pierwszy padły cztery dziesiątki - otrzymali je Aneta Zając i Stefano Terrazzino!

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Jagodzińska i Tajner-Wiśniewska odpadają

  Drugi odcinek 9. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" dostarczył widzom wielu emocji. Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak zachwycili jurorów. Z kolei Dominika Tajner-Wiśniewska upadła w czasie rumby - być może dlatego właśnie to ona oraz jej partner odpadli z programu. Ostatni raz zatańczyli także Anna Jagodzińska i Michał Jeziorowski - jedna z lepiej ocenianych przez...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

  Szok, niedowierzanie i wielka radość! Szósty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyła się sytuacja, że jeden z uczestników programu wygrał dwa odcinki z rzędu. Oto, co działo się w sobotę, 11 kwietnia, w "TTBZ".

 • "The Voice Of Poland": Łzy Andrzeja Piasecznego

  Tym razem zespoły Kayah, Ani Dąbrowskiej, Andrzeja Piasecznego i Nergala walczyły o udział w półfinale. Kto tym razem pożegnał się z "The Voice Of Poland"?

Zdjęcia na temat: program raz lepiej raz gorzej