• Informacje na temat:

  program rozwoju

Artykuły na temat: program rozwoju
 • Jurorzy o programie "The Four. Bitwa o sławę": Program jest metaforą tego, jak działa branża

  W marcu na antenie Polsatu wystartuje nowe muzyczne talent show "The Four. Bitwa o sławę". Program poprowadzi wokalistka, Natalia Szroeder. W roli jurorów będzie można zobaczyć: Natalię Nykiel, Igora(...) chcą odkryć nowe talenty i przyczynić się do ich rozwoju.

 • Adam Strycharczuk: Paweł Królikowski zawsze bardzo mnie wspierał w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  W czwartek, 27 lutego, zmarł Paweł Królikowski. Znany aktor od kilku lat zmagał się z chorobą. Dwa miesiące temu trafił do szpitala. W 13. edycji programu rozrywkowego Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na fotelu jurora ma go zastąpić zwycięzca poprzedniej edycji Adam Strycharczuk.

 • "Seks Polaków": Nowy program TLC

  Niepohamowane pożądanie, rozpalająca namiętność, nieposkromione fantazje erotyczne! W programie „Seks Polaków” seksuolog Izabela Jąderek odsłoni tajemnice intymnego życia Polaków. To wszystko i dużo więcej już od 5 października, w każdy piątek o godz. 22, w telewizji TLC.

 • "Kuchenne triki": Nowy program kulinarny

  Już 10 kwietnia w telewizji TLC startuje program "Kuchenne triki", dzięki któremu - jak zapewniają jego twórcy - gotowanie stanie się łatwe jak nigdy dotąd.

 • Autorski program Joanny Brodzik

  W wigilijny poranek na antenie telewizyjnej "Dwójki" zadebiutuje autorski program Joanny Brodzik - "Dookoła siebie". W programie Brodzik ( "Jasne, błękitne okna" ) zamierza portretować współczesność, pokazując ją jako "niekończący się ciąg okazji do osobistego rozwoju". Mottem programu jest "Nikt nie może przeszkodzić ci w tym, by być lepszym".

 • Mikołaj Ziółkowski: Nowy etap rozwoju rynku festiwalowego w Polsce

  Orange Warsaw Festival i Open’er Festival, czyli jedne z najpopularniejszych wydarzeń muzyczne w Polsce, będą się uzupełniały programowo. Alter Art, organizator gdyńskiego festiwalu, i Orange Polska, sponsor warszawskiej imprezy, rozpoczynają współpracę. Wspólnymi siłami chcą do Polski przyciągać najlepszych i najbardziej popularnych artystów i w ten sposób umacniać swoją pozycję na rynku...

 • "Big Brother": Daniel opuścił program. Kolejni uczestnicy też chcą odejść

  ...​Daniel Barłóg w sobotę, 23 marca, pożegnał się z "Big Brotherem" po niespełna tygodniu trwania programu. Tego samego dnia następne osoby zaczęły rozważać rezygnację z udziału w reality show. Są kolejni uczestnicy, którzy myślą o opuszczeniu Domu Wielkiego Brata. Co dalej z programem TVN-u?

 • "Rolnik szuka żony": Kto znajdzie się w programie?

  W Wielkanoc poznaliśmy kandydatów do kolejnej edycji programu "Rolnik szuka żony". W specjalnych wizytówkach zobaczyliśmy dziewięciu mężczyzn i jedną kobietę. Kim są nowi uczestnicy produkcji TVP?

 • "Zmiana pełną parą": Nowy program Agaty Młynarskiej

  Agata Młynarska wraca na antenę TLC z autorskim programem "Zmiana pełną parą". Wraz z zespołem swoich ekspertek: stylistką Moniką Jurczyk, wizażystką Katarzyną Sujką oraz stylistką fryzur i kolorystką Igą Chmielewską pomoże małżonkom, którzy wezmą udział w show, odkryć na nowo wielki potencjał, jaki drzemie w ich związkach.

 • Znamy jurorów programu "#Supermodelka Plus Size"

  Tłumy kobiet pełnych krągłości i wdzięku, z których każda marzy o tym, by zostać Supermodelką Plus Size, zjawiły się 15 maja w Warszawie na castingu do nowego show Polsatu. Udowodniły, że kobiecego piękna nie da się zmierzyć centymetrem, a rozmiar 42 i większy też może być sexy. Znamy też nazwiska jurorów programu, który trafi na antenę już we wrześniu.

Zdjęcia na temat: program rozwoju
Wideo na temat: program rozwoju
 • Natalia Nykiel jurorką show "The Four. Bitwa o sławę"

  W marcu na antenie Polsatu wystartuje nowe muzyczne talent show „The Four. Bitwa o sławę”. Program poprowadzi wokalistka Natalia Szroeder. W roli jurorów będzie można zobaczyć znaną z hitu "Bądź duży(...) i pomocne. Dzięki temu chcą odkryć nowe talenty i przyczynić się do ich rozwoju.

 • Agata Młynarska: Planuję swoją przyszłość w mediach na kolejne 30 lat

  Agata Młynarska myśli o powrocie na wizję z autorskim programem. Na razie jednak skupia się na pracy dyrektora rozwoju TLC.

 • Ewa Drzyzga chce pokazać operację

  Jestem zadaniowcem, robię, co mi zadają - mówi Ewa Drzyzga. Obecnie nie marzy o nowych projektach zawodowych, lecz skupia się na rozwoju programu "36,6°C". Jej celem jest wyjście poza studio i realizowanie dłuższych nagrań w placówkach medycznych.

Dyskusje na temat: program rozwoju
 • Re: "Szadź": Maciej Stuhr rezygnuje z aktorstwa? Właśnie zadebiutował jako... reżyser teatralny!

  Dlaczego świetny program "W Akcji" z 23.30 w TVP Info przestał być nadawany w powtórkach?! Właśnie takie programy dotyczące bezpieczeństwa w Polsce i podnoszące świadomość na ten temat powinny być(...) na preferencje polityczne na tematy, które naprawdę interesują Polaków, a nie sztuczne gierki polityczne. Codziennie o 20 powinna być taka debata nt. bezpieczeństwa na drodze i rozwoju infrastruktury

 • Re: Janusz Gajos kończy 80 lat

  Format Mobtech Program TV Horoskop Świat kobiety Noclegi Opracowania eBrokerPartner Encyklopedia Bryk Sowa Finansowa Tekściory Radio Shoperia(...) samorządy do przedszkoli i do szkół zalecanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) programów seksedukacji, które w swych treściach prowadzą do wielkich duchowych krzywd wyrządzanych dzieciom

 • Re: "M jak miłość": Uwiedzie Andrzeja?

  Nie wiem poco marnowane są pieniądze na takie badziewie G-jak gówno. Lepiej zrobić jakiś porządny program popularno-naukowy lub przyrodniczy, niż produkować takie wyjaławiacze mózgu. Ale lepiej jest ogłupiać ludzi niż uczyć. Wystarczy popatrzeć na programy oferowane przez telewizję BBC, a nie to co u nas same szmiry na wzór brazylijskich tasiemców dla ludzi średnio rozwiniętych z ograniczeniami