• Informacje na temat:

  program sportowy

Artykuły na temat: program sportowy
 • "Sportowa niedziela" znika z TVP1

  Od 5 marca magazyn pokazywany będzie wyłącznie w TVP Sport - informuje portal Wirtualnemedia.pl. "Sportowa niedziela" to cotygodniowy program Telewizji Polskiej podsumowujący sportowe wydarzenia danego tygodnia. To najdłużej emitowany informacyjny program sportowy TVP. Emitowany był (z licznymi przerwami) od 1980 roku, na antenach TVP1, TVP3, TVP Sport i TVP Info. W ostatnich latach program można...

 • Nowy program dziennikarza

  W styczniu na antenie informacyjnego kanału telewizyjnego TVN24 zadebiutuje nowy program "Ciąg dalszy nastąpił", w którym Tomasz Sianecki, dziennikarz znany m.in. ze "Szkła kontaktowego", wcieli się w rolę detektywa. Weźmie pod lupę różne historie, afery i ciekawostki sprzed lat.

 • "#Supermodelka Plus Size": Zadania sportowe

  Program "#Supermodelka Plus Size" to nie tylko pokazy i sesje zdjęciowe. Przed finalistkami postawiono zadania, mające pokazać, czy dziewczyny są w formie, która pozwoli im nie tylko wygrać program, ale też bez problemu poradzić sobie w pracy profesjonalnej modelki plus size.

 • "#Supermodelka Plus Size" na sportowo

  ...w sesjach sportowych. Każda z uczestniczek reprezentowała inną dyscyplinę. Liczyło się nie tylko ładne pozowanie, ale też umiejętność wzbudzenia emocji. Zuza miała problem z napięciem łuku, ale(...) z siebie energię uderzając w worek do boksowania, ale nie mogła zapanować nad mimiką. Z tym zadaniem najlepiej poradziła sobie Wiktoria, reprezentująca sztuki walki.  Nie był to koniec sportowych emocji...

 • Jerzy Mielewski prowadzącym program "The Brain. Genialny Umysł"

  Pierwsza polska edycja programu Pierwsza polska edycja programu będzie emitowana w Polsacie we wtorkowe wieczory. W jury zasiądą: Anita Sokołowska, Cezary Żak i Mariusz Pudzianowski, a show poprowadzi dziennikarz sportowy Jerzy Mielewski.

 • "Rolnik szuka żony": Pierwsze rodzeństwo w historii programu

  W niedzielę, 12 kwietnia, TVP wyemitowała zerowy odcinek siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Widzowie mieli okazję poznać uczestników nowej odsłony show, znalazły się wśród nich dwie kobiety. Po raz pierwszy w historii "Rolnika..." w obsadzie programu znalazło się też rodzeństwo.

 • Czy program "Dance dance dance" zbliży siostry Stankiewicz?

  W drugiej edycji programu "Dance dance dance" będzie jeden siostrzany duet - Kasia i Anna Stankiewicz. Są zupełnie różne - pierwsza jest introwertyczna, a druga ekstrawertyczna. Ale na parkiecie będą musiały stworzyć zgrany tandem.

 • Mariusz Pudzianowski o programie "The Brain. Genialny umysł"

  Mariusz Pudzianowski nie od razu przyjął funkcję jurora w programie "The Brain. Genialny umysł". Przekonała go możliwość spróbowania swoich sił w zupełnie nowej roli oraz poznania ludzi o ponadprzeciętnych umiejętnościach. Strongman twierdzi, że wie, ile wysiłku kosztuje rozwinięcie talentu, dlatego tym bardziej docenia osiągnięcia uczestników polsatowskiego show.

 • Najlepsze filmy sportowe

  Wyłącznie polskie produkcje znalazły się w gronie zwycięzców zakończonego w Gdyni IV Międzynarodowego Festiwalu Filmów i Programów Sportowych. Tradycyjne "Laury filmowe" wręczono w poniedziałek podczas uroczystej gali w Teatrze Muzycznym.

 • IV Festiwal Filmów Sportowych Sztafeta od 13 września w Warszawie

  Zbliża się czwarta edycja Festiwalu Filmów Sportowych Sztafeta. Pokazy filmowe odbędą się w warszawskim kinie Elektronik w dniach 13-15 września 2019 roku. Sztafeta to niezwykłe historie zwykłych bohaterów!

Zdjęcia na temat: program sportowy
Wideo na temat: program sportowy
 • Dawid Kwiatkowski jurorem w "SuperDzieciaku"

  Dawid Kwiatkowski został jurorem w programie "SuperDzieciak". W nowym talent show Polsatu rywalizować będą dzieci uzdolnione artystycznie, sportowo, tanecznie lub naukowo. Wokalista twierdzi, że uwielbia dzieci, dlatego chętnie zgodził się na udział.

 • Paulina Chylewska o konkurencji w "Kocham Cię, Polsko!"

  "Kapitanowie robią wszystko, żeby drużyny jak najlepiej wypadły" - powiedziała Paulina Chylewska w rozmowie z Anną Zając z Interii. Czy w programie jest rywalizacja? "Trochę tak jest. Zabawa, zabawa, ale każdy chce wygrać" - wyznała dziennikarka. W 10. odcinku programu do wspólnej rywalizacji staną dziennikarze TVP oraz reprezentantki "Bake Off – Ale Ciacho!". Która drużyna znajdzie przepis na

 • Marcelina Zawadzka w "Kocham Cię, Polsko!"

  "Na końcu to jest loteria, łut szczęścia, nie tylko wiedza. Przez cały program nawet nam się udawało, na koniec nie wyszło" - powiedziała Marcelina Zawadzka w rozmowie z Anną Zając z Interii. "Z konkurencji bardzo lubię kalambury i śpiewanie" - dodała prezenterka. W 10. odcinku programu do wspólnej rywalizacji stanęli dziennikarze TVP oraz reprezentantki "Bake Off – Ale Ciacho!". W teamie

Dyskusje na temat: program sportowy
 • Re: Gwiazdy nad rozlewiskiem

  Program TVP1 6:00 poranne kółko różancowe, 7:00 Doktor Radziwiłł, 7:50 Rozbójnik Tusk, 8:00 Jedyne obiektywne wiadomości, 8:10 Pogoda tylko dla PiSowców, 8:15 Apel Smoleński, 8:30 Kwadrans kościelny(...) Wiadomości bardziej obiektywne, 20:00 Sportowcy wyklęci - serwis sportowy, 20:15 Miliard w różancu - teleturniej, 21:00 Dobra zmiana - Serwis info