• Informacje na temat:

  program szkolenia

Artykuły na temat: program szkolenia
 • Joanna Przetakiewicz poucza swoich fanów! Była na szkoleniu u Łukasza Jakóbiaka?

  Joanna Przetakiewicz (49 l.) odkąd wzięła udział w programie „Azja Express”, chyba rozwinęła się duchowo i postanowiła podzielić się swoją mądrością w mediach społecznościowych.

 • "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.

 • ​"Czas honoru": Maciej Musiał przeszedł szkolenie... wojskowe!

  Maciej Musiał, którego od 7 września oglądać będziemy jako "Apacza" w 7. serii "Czasu honoru", zdradził w jednym z programów telewizyjnych, że - aby jak najlepiej wypaść w nowej roli - musiał przejść szkolenie wojskowe i nauczyć się obsługiwać... karabin!

 • TVN: "Zero tolerancji" dla mobbingu

  Komisja ds. zbadania zarzutów dotyczących mobbingu i molestowania w TVN przeprowadziła dotąd 12 rozmów z pracownikami i współpracownikami tej stacji. 16 kolejnych rozmów zaplanowano na najbliższe 10 dni - poinformowała spółka. Kontrolę w TVN rozpoczęła też PIP.

 • Program Małgorzaty Rozenek wycofany z ramówki!

  ..."Projekt Lady" z Małgorzatą Rozenek (wieku nie podajemy przez grzeczność) w roli prowadzącej miał być hitem wiosennej ramówki TVN. Emisja programu została jednak wstrzymana.

 • Maciej Zakościelny walczy z ogniem

  Już za kilka tygodni zobaczymy w Jedynce nowy serial - "Strażacy". Nie zabraknie w nim spektakularnych scen zmagań z żywiołem i oczywiście wątków miłosnych.

 • Ślub, skandal i... szkolenia

  ..., opracowują specjalny program do nauki aktorstwa. Anna Kerth zamierza szkolić młodych adeptów tej sztuki w Meksyku i Chile. Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska szkoliła się u antyterrorysty

  - Różni dziwni ludzie chodzą po świecie i kobieta powinna umieć się bronić - uważa Marta Żmuda Trzebiatowska. Aktorka nosi w torebce gaz, wzięła także udział w kursie samoobrony pod okiem byłego antyterrorysty.

 • Łukasz Płoszajski czyta w myślach!

  Łukasz Płoszajski, czyli Artur Kulczycki z "Pierwszej miłości", jest znanym w Polsce mentalistą, Niczym bohater popularnego serialu potrafi odgadnąć, o czym myśli druga osoba, przewidzieć jej zachowanie lub wywierać zamierzony wpływ. Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak widzowie, którzy śledzą kolejne odcinki programu przekonali się już na własne oczy, że potrafił odgadnąć myśli wielu osób. Czym...

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

Wideo na temat: program szkolenia
 • Na skraju jutra

  Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas,...

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Avengers: Czas Ultrona

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić dawno zapomniany program utrzymania światowego pokoju, sytuacja niespodziewanie się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety. Los milionów niewinnych istnień spocznie w rękach drużyny Avengers. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i Hawkeye zostaną wystawieni na największą próbę pełną niełatwych sojuszy i...