• Informacje na temat:

  program tvp historia

Artykuły na temat: program tvp historia
 • Pracownicy TVP przerywają milczenie na temat Jaworowicz. Taka jest naprawdę

  Choć większość z nas z obawy o zdrowie wciąż stara się nie wychodzić z domu, Elżbieta Jaworowicz (74 l.) po krótkiej przerwie znów realizuje program "Sprawa dla reportera". Pracownicy TVP mówią szczerze, co myślą o znanej dziennikarce. "Ludzie potrafią być wobec niej agresywni" - podkreślają.

 • "Strażacy": Zakościelny w nowym serialu TVP

  Zarząd Telewizji Polskiej zatwierdził decyzję o emisji nowego serialu "Strażacy". Trafi on na antenę TVP1 wiosną tego roku.

 • Jesienne ramówki TVN, TVP i Polsatu, czyli co warto zobaczyć

  ...pogodzić się z Iwoną i zażegnać spory, niestety doprowadzi to tylko do jeszcze większych problemów i poważnego wypadku... JESIENNA OFERTA PROGRAMOWA TVP Nadchodząca jesień będzie wyjątkowo gorąca(...) szuka żony" , którego prowadzącą jest niezastąpiona Marta Manowska. Jesień w TVP to również wiele nowości - oryginalne programy kulinarne: "Najgorszy kucharz" prowadzony przez Dariusza Kuźniaka...

 • "Sensacje XX wieku" wracają na antenę TVP

  Dwa premierowe odcinki popularnej serii dokumentalnej Bogusława Wołoszańskiego "Sensacje XX wieku" TVP1 wyemituje w poniedziałki 13 i 27 kwietnia o godz. 20.25. Kolejne dwa widzowie zobaczą też w poniedziałki 11 i 25 maja, a resztę cyklu jesienią. Nowa seria - oparta na archiwach i fabularyzowanych inscenizacjach z udziałem aktorów - to koprodukcja Telewizji Polskiej i National Geographic Channel.

 • Żona Zenka Martyniuka idzie jak burza. Dostała zaskakującą propozycję z TVP

  Danuta Martyniuk ma szansę zostać twarzą TVP!

 • "Ciemności skryją ziemię" z ogromną widownią. Będą kolejne emisje w TVP

  Aż trzykrotnie więcej widzów niż zwykle o tej porze włączyło odbiorniki telewizyjne z TVP2 w późny wtorkowy wieczór, by zobaczyć wstrząsający dokument "Ciemności skryją ziemię" o niemieckich obozach koncentracyjnych z unikalnymi materiałami filmowymi wykonanymi w ostatnich dniach wojny przez wojskowych operatorów alianckich armii, m.in. w Buchenwaldzie, Majdanku, Auschwitz i Dachau.

 • Anna Mucha zalała się łzami w TVP! "Cała się trzęsę"

  Mimo wstrzymania nagrań programu, widzowie cały czas mogą oglądać zrealizowane kilka tygodni temu taneczne poczynania gwiazd drugiej edycji "Dance Dance Dance".   W najbliższą sobotę Anna Karczmarczyk i Mateusza Łapka, Rafał i Krzysztof Jonkisz, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański zaprezentują wspólne choreografie.  Występ jednego z duetów doprowadzi...

 • Anna Mucha w nowym serialu TVP "Uwikłani"

  Wiosną w ramówce TVP 1 pojawi się nowy serial kryminalny "Uwikłani" - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. Na ekranie zobaczymy m.in. Annę Muchę, Łukasza Garlickiego, Marcina Bosaka i Olgę Frycz

 • Władysław z "Sanatorium miłości” szczerze o śmierci żony i udziale w hicie TVP!

  Władysław Pieszko (67 l.) nie sądził, że udział w programie "Sanatorium miłości” tak bardzo zmieni jego życie. Z samotnego mężczyzny, któremu doskwierała pustka po stracie żony, przeobraził się w pełnego energii uwodziciela.

 • Bogusław Wołoszański powraca

  Historia to pasjonujący dramat, wart ciekawego przedstawienia - przyznaje specjalista od ujawniania nieznanych wydarzeń XX wieku. Bogusław Wołoszański zdradza, czym zajmie się w nowych odcinkach programu.

Zdjęcia na temat: program tvp historia
Wideo na temat: program tvp historia
 • Jacek Kurski o wiosennej ramówce TVP

  Seriale historyczne, nowy program poranny "Dzień dobry, Polsko!" oraz program muzyczny "O!Polskie przeboje", który ma wyłonić wykonawców tegorocznego koncertu Debiuty w Opolu - między innymi te nowości pojawią się w wiosennej ramówce TVP. Co będzie jej najmocniejszym punktem? - To się okaże, ale bardzo ambitną nowością są "Wojenne dziewczyny" - wielkoformatowa produkcja, pełny sezon. Historia

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Zespół Akcent w programie "Sprawa dla reportera"! Żenada?

  Ostatnie sondaże nie są zbyt łaskawe dla TVP. Okazuje się bowiem, że pod rządami Kurskiego stacja zanotowała najniższe wyniki oglądalności w historii telewizji. Być może dlatego do popularnego show Elżbiety Jaworowicz zaproszono jedną z największych gwiazd disco polo, Zenona Martyniuka z zespołu Akcent... (YouTube)

 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

Dyskusje na temat: program tvp historia