• Informacje na temat:

  program weronika

Artykuły na temat: program weronika
 • Weronika Rosati w finale pierwszego sezonu SNL Polska

  Za nami ostatni, 15. odcinek pierwszego, historycznego sezonu SNL Polska. W wielkim finale pojawiła się plejada gwiazd, a prowadząca - Weronika Rosati - zmieniała sceniczne wcielenia z równą łatwością co Dżemma torebki. Kto jeszcze wraz z aktorką świętował sukces przełomowego dla polskiej rozrywki programu?

 • Ostatni taniec Weroniki Marczuk?

  Emocje towarzyszące "Tańcowi z gwiazdami sięgają zenitu. Rywalizują ze sobą już tylko trzy pary, gdyż w ostatnim odcinku widzowie i jury zadecydowali, że program opuści jedna z faworytek - Katarzyna Zielińska. W przedostatniej odsłonie, według bukmacherów, z widowiskiem pożegna się Weronika Marczuk, która... po raz kolejny skazywana jest na porażkę.

 • Weronika Marczuk w "Tańcu..."

  Weronika Marczuk, była żona aktora Cezarego pazury, dołączyła do grona uczestników 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Tym samy potwierdziły się nasze informacje.

 • Weronika Rosati: Dziewczyna strażaka

  Ma na koncie ponad 40 ról, w Hollywood pracuje z największymi legendami kina. Weronika Rosati nie zapomina jednak o Polsce - teraz gra w nowym serialu Jedynki.

 • Weronika Rosati zakochana w strażaku

  Weronika Rosati dostała główną rolę w nowym serialu Jedynki "Strażacy".

 • Weronika Rosati namiesza w "Hotelu 52"

  Już jesienią w telewizji Polsat pojawiają się kolejne odcinki serialu "Hotel 52", a w nich Weronika Rosati.

 • "Na Wspólnej": Weronika ma raka!

  Jakkolwiek nie patrzeć, los wyjątkowo okrutnie obchodzi się z piękną prawniczką. Gdy była malutka, matka Bożena Wielgosz (Bogumiła Pawelec) oddała ją do domu dziecka. Weronika jeszcze do niedawna(...) Antosi. A teraz okaże się, że Weronika ma nowotwór! Będzie miało to ścisły związek z włączeniem się twórców "Na Wspólnej" w akcję społeczną promującą profilaktykę raka piersi. Na badanie mammograficzne...

 • Weronika Rosati w "Hotelu 52"

  Polsat podjął decyzję o tym, by w miejsce "Przyjaciółek" wrócił na antenę "Hotel 52". Nie będzie w nim już pięknej Laury Samojłowicz. Pojawi się za to Weronika Rosati.

 • Weronika Rosati w roli Suki

  W najnowszej polskiej komedii "Wojna żeńsko-męska" Weronika Rosati wcieliła się w tajemniczą postać Suki. Wiemy o niej jedynie, że jest niepozbawioną serca przyjaciółką głównej bohaterki filmu, granej przez Sonię Bohosiewicz.

 • "Gwiazdy w karetce": Ciężki test Weroniki Książkiewicz

  Jak opanować emocje, kiedy na naszych oczach toczy się walka o ludzkie życie? Jak przygotować się do tego, żeby samemu móc przyczynić się do jego ratowania? Kim są Ci, którzy robią to na co dzień? Już w środę, 4 listopada, o godz. 22.30, premiera programu "Gwiazdy w karetce" ukazującego niezwykłą pracę ratowników medycznych. Jako pierwsza do ich zespołu dołączy aktorka - Weronika Książkiewicz, by...

Zdjęcia na temat: program weronika
Wideo na temat: program weronika
Dyskusje na temat: program weronika