• Informacje na temat:

  program zadebiutuje

Artykuły na temat: program zadebiutuje
 • Kto stoi za programem "Ośmiu wspaniałych"?

  Już wkrótce na antenie TVP1 zadebiutuje show "Ośmiu wspaniałych", którego prowadzącą jest Marta Manowska. Nie jest ona jedyną znaną twarzą, która pracowała przy tej produkcji. Jej reżyserem jest znany z programów "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia" i "Bake Off - Ale ciacho!" szef kuchni i restaurator Michał Bryś.

 • Wojciech Jagielski wraca z nowym programem

  Od sierpnia na antenie Superstacji Wojciech Jagielski będzie prowadzić program "Tok Szoł" - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

 • TVP opóźnia premierę programu "Ameryka da się lubić"

  Nowy program Telewizji Polskiej „Ameryka da się lubić” zadebiutuje na antenie TVP2 dopiero jesienią 2020 - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Pierwotnie show, który poprowadzi Ida Nowakowska, trafić miał do ramówki Dwójki już w lecie.

 • Nowa edycja "Top Chef" zadebiutuje 7 marca

  Nowa edycja „Top Chef” zadebiutuje na antenie Polsatu w środę, 7 marca, o godz. 21.25. Tego samego dnia premierę będzie miała wiosenna nowość stacji - show "Umów się ze mną. Take Me Out".

 • Jarosław Kret zadebiutował w Polsacie

  ..."Świt dobry - tak mówię o tej porze. Jestem niezwykle zadowolony z tego, że to mój pierwszy raz. Każdy człowiek czeka na niego. A to mój kolejny" - w środę rano Jarosław Kret przywitał się z widzami w programie "Nowy Dzień z Polsat News".

 • Diana Rudnik zadebiutuje w weekend w TVN24

  Diana Rudnik zadebiutuje w sobotę, 9 kwietnia, jako prowadząca weekendowe wydanie programu "Fakty po południu" na antenie TVN24.

 • "Love Island": Wiemy, kto poprowadzi program

  Już jesienią na antenie Polsatu zadebiutuje nowe reality show "Love Island". O programie od początku mówi się jako o pikantniejszej odpowiedzi na "Big Brothera", który wiosną tego roku reaktywowała stacja TVN. Początkowo spekulowano, że skandalizujące reality show miałaby poprowadzić Karolina Szostak. Jednak to nie ona będzie gospodynią programu.

 • Edyta Górniak o programie "My Way" TVN: Chciałam zaryzykować

  W środę (30 października, godz. 21:30) na antenie TVN zadebiutuje zapowiadany już przez nas program "MY Way" z udziałem Edyty Górniak. Wokalistka w obecności kamer będzie się uczyła prowadzić samochód, ale pokaże też swoje prywatne życie.

 • Noah Cyrus zadebiutowała w programie Jimmy'ego Fallona

  Debiutująca Noah Cyrus i Labrinth wystąpili razem w programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon", gdzie po raz pierwszy na żywo wykonali swój utwór "Make Me (Cry)".

 • Magdalena Ogórek gospodynią radiowego programu

  W czwartek, 7 grudnia, Magdalena Ogórek zadebiutuje jako prowadząca audycję „Rozmowy pod krawatem” w Radiu Szczecin.

Zdjęcia na temat: program zadebiutuje
Wideo na temat: program zadebiutuje
 • Paulina Krupińska dostała własny program

  Paulina Krupińska wkrótce spełni kolejne zawodowe marzenie i jako prowadząca zadebiutuje w nowym programie TVN.

 • Blanka Lipińska o programie "Tylko Jeden": Musiałam ich temperować

  " zadebiutuje na antenie Polsatu w piątek, 6 marca, o godz. 22:05. Program będzie emitowany tuż po "Tańcu z Gwiazdami".(...). I to właśnie ten duet będzie decydował o obsadzie walk kończących każdy odcinek. Porażka oznacza natychmiastowe pożegnanie z programem i koniec marzeń o wartym 200 tysięcy złotych zawodowym kontrakcie

 • Piotr Kraśko zadebiutował w "Dzień dobry TVN"

  Do ekipy "Dzień Dobry TVN" dołączył Piotr Kraśko. Znany widzom prezenter będzie razem z Kingą Rusin prowadził weekendowe wydania programu. Zastąpi on Bartosza Węglarczyka, który postanowił spróbować swoich sił w dziennikarstwie internetowym. Jak ekipa przywitała nowego kolegę? (Dzień dobry TVN/x-news)