• Informacje na temat:

  programy artystyczne

Artykuły na temat: programy artystyczne
 • Years & Years w "The Voice of Poland": Programy telewizyjne na żywo bywają stresujące

  ...występie w "The Voice of Poland". Lepiej grać na festiwalu, czy w telewizyjnym studio? Mikey Goldsworthy: - Festiwale zawsze dają wiele radości. Jest dużo ludzi, dobra pogoda. A programy telewizyjne...

 • Kibicowaliśmy im w 2010 roku

  ..."Mam talent!" czy "Taniec z gwiazdami", "Top Model" czy "Zabij mnie śmiechem" - które programy rozrywkowe wzbudzały największe zainteresowanie Polaków w mijającym roku?

 • Kto zda maturę?

  Będą naukowe eksperymenty w wykonaniu Radka Brzózki, występy artystyczne, gwiazdy, wspomnienia i... maturalne pytania!

 • Więcej kultury w telewizji!

  Jesienią Dwójka stawia na kulturę, programy dla dzieci i młodzieży, a także ambitne kino dokumentalne. Dyrektor programowy TVP2, Jerzy Kapuściński, w rozmowie z Interia.tv zapowiada duże zmiany w nowej ramówce stacji.

 • Andrzej Wasilewicz: Nie tylko Zenek

  ...), m.in. o "Solidarności". Pisał do nich słowa i muzykę. Produkował ponadto programy dla polskiej telewizji w Nowym Jorku. Do kraju przyjechał dopiero w 1997 roku, by zagrać w filmie "Szczęśliwego...

 • TVN zaprezentował jesienną ramówkę

  Po wakacyjnej przerwie pełnej powtórek ulubionych programów Polaków poznaliśmy pierwsze szczegóły jesiennej oferty telewizyjnej. Jako pierwsi swoją ramówkę zaprezentowały programy należące do Grupy TVN.

 • Jacek Bromski o Jerzym Gruzie: Człowiek, który wiedział, jak przeżyć swoje życie

  ...- To jedna z najważniejszych postaci życia artystycznego i towarzyskiego ostatnich kilkudziesięciu lat. Błyskotliwy, z fenomenalnym poczuciem humoru, człowiek, który wiedział, jak przeżyć swoje życie - tak o zmarłym w niedzielę, 16 lutego, Jerzym Gruzie wypowiedział się reżyser Jacek Bromski.

 • Recenzja Carly Rae Jepsen "Dedicated": Jak wyciągać wnioski po talent show

  Telewizyjne programy na potęgę kreują kolejne bohaterki. Najczęściej sezonowe, gwiazdy jednego, sztucznie napompowanego przeboju. Są też takie artystki, którym udział w talent show i nośny singel zwyczajnie pomogły i pozwoliły realizować wizję.

 • Związki gwiazd "Paradoksu"

  Gwiazdy serialu "Paradoks" - Bogusław Linda i Arkadiusz Jakubik, czyli podinspektor Marek Kaszowski i prokurator Bohdan Sobecki - to aktorzy, którzy od lat tworzą ze swoimi partnerkami... artystyczne związki. Sztuka obecna jest w ich życiu niemal bez przerwy.

 • Chcesz zobaczyć gwiazdy? Kup bilet!

  Polsat i TVP nie zamierzają wprowadzać biletów na programy rozrywkowe, tak jak zrobiła to stacja TVN.

Wideo na temat: programy artystyczne
 • Agnieszka Wielgosz została bez pracy

  chciałam jedynie leżeć i płakać czy też siedzieć przed telewizorem i bezrefleksyjnie oglądać programy. Zwłaszcza że informacje podawane na kanałach informacyjnych były bardzo dołujące. Musiałam zacząć

Dyskusje na temat: programy artystyczne
 • Re: Dziecko może być diabła!

  " puścić. Na programy poważniejsze widać inwencji im nie staje.Z przyjemnością wspominam wspaniałe programy dla dzieci i młodzieży nadawane w latach 60-70 tych, Wspaniały program popularno-naukowy SONDA(...)" telewizji, gdzie była cenzura,ktora wymuszała na autorach, aby program emitowany niósł wartości artystyczne, naukowe. Obecnie czym większy chłam wyemitowany,tym większa ogladalność przez gawiedź, ale co