• Informacje na temat:

  programy emitowane

Artykuły na temat: programy emitowane
 • TVP: Nowe programy w reakcji na sytuację epidemiczną

  TVP w związku z sytuacją epidemiczną w całym kraju uruchomiła nowe programy edukacyjne i poradnikowe. W rozszerzonej ofercie znalazły się m.in. audycje edukacyjne dla najmłodszych dzieci - "Wesoła Nauka", starszych uczniów - "Szkoła z TVP" oraz skierowany do seniorów poradnik "Bądźmy razem w domu".

 • Programy rozrywkowe odwołane

  Kolejne odcinki seriali oraz programów rozrywkowych nie zostaną wyemitowane w najbliższy weekend. Powodem jest przedłużenie żałoby narodowej oraz transmisja uroczystości pogrzebowych.

 • Te programy obejrzycie także w wakacje

  ...dla nich rozwiązania - wyjaśnia Jaworowicz. Nowe odcinki "Sprawy dla reportera" będą emitowane przez całe wakacje. Przerwy nie robią również dziennikarze "Uwagi!" - magazynu interwencyjnego stacji...

 • Nowe programy w telewizji. Co oglądać będziemy we wrześniu?

  ...znany jest z lat 1993-1998 i 2007-2009. Był to wówczas niekwestionowany hit Telewizji Polskiej. Od 1975 "Koło Fortuny" nieprzerwanie, z sukcesem emitowane jest w USA, a w ubiegłym roku ponownie...

 • Nowe programy w TVP2

  Widzowie telewizyjnej Dwójki mogą liczyć na więcej nowości. W jesiennej ramówce pojawi się kilka nowych programów rozrywkowych, wśród nich program z udziałem Zenona Laskowika.

 • Nowe seriale i programy

  ...zagości także ostatni sezon "Niani" z Agnieszką Dygant w roli głównej. Od września ponownie zobaczymy także programy publicystyczne: "Teraz MY" oraz "Kawa na ławę", nie zabraknie też "Uwagi...

 • Katolickie programy bez zmian

  W jesiennej ramówce TVP nie będzie zmian w porze emisji programu "Między ziemią a niebem" ani w formule programu "Ziarno" - poinformowała rzeczniczka TVP Aneta Wrona.

 • Dwa nowe programy Karoliny Korwin-Piotrowskiej

  Karolina Korwin-Piotrowska przez ponad 10 lat była gospodynią programu show-biznesowego "Magiel towarzyski", emitowanego na antenie TVN Style. O zakończeniu emisji magazynu dziennikarka poinformowała poprzez media społecznościowe. Zapowiedziała jednocześnie, że nie żegna się z show-biznesem, mimo to jej przyszłość zawodowa stała się tematem plotek. - Niektórzy wysłali mnie na bezrobocie...

 • Nowe seriale, nowe programy

  "Bitwa na Głosy", seriale "Rodzinka.pl" oraz "Instynkt", a także teleturniej "Postaw na milion" to tylko niektóre z wiosennych nowości, które dla swoich widzów przygotowała TVP2.

 • Nowe programy Fajkowskiej i Dowbor

  Jolanta Fajkowska będzie śledzić gusta Polaków, zaś Katarzyna Dowbor poprowadzi widowisko edukacyjne z udziałem gwiazd. W jesiennej ramówce Dwójki pojawią się nowe programy.

Dyskusje na temat: programy emitowane
 • Re: "Barwy szczęścia": Huczna parapetówka

  Zawsze można włączyć TVN - tam są emitowane "wartościowe" programy

 • Re: "Uzdrowisko": Powstaje serial o pracownikach i pensjonariuszach prywatnego sanatorium!

  Pomyliłeś się - informacje TVP są : "żetelne" , a jeżeli chodzi o ciekawe programy ,to i owszem,czasami są emitowane filmy przyrodnicze i krajoznawcze. Ale takie są ciekawe i pouczające ,niezależnie w jakiej stacji są emitowane - warunek -zero polityki-jakiejkolwiek .

 • Re: Nowości serialowe 2020 TVP, TVN i Polsat: Co zobaczymy zimą i wiosną?

  Na najwyzszym poziomie kury sa programy emitowane przez tvn... lemingi bez mózgu powtarzaja wszystko co im tam powiedzą.

 • Re: "Ranczo" powraca! Kogo zabraknie w nowych odcinkach?

  Tvp 1 i tvp 2 to szmira. Na kanałach emitowane sa produkcje które ogłupiaja ludzi. Durne programy rozrywkowe jak na tvn. Tv publiczna powinna być czymś więcej.

 • Re: Rok 2020 w polskich serialach

  Teraz to TV powinna się starać o ...względy widza . Dużo osób ma anteny satelitarne , zna obce języki i ogląda bardzo często programy emitowane z innych państw . Mam znajomych ,którzy wrócili do kraju . U nich bez przerwy leci program stacji zagranicznych , tylko od czasu do czasu przełączają na TVP , by sprawdzić , co piszczy w trawie .

 • Re: "Uzdrowisko": Powstaje serial o pracownikach i pensjonariuszach prywatnego sanatorium!

  i schorowani ludzie - renciści. Dla nich TVP z p. Kurskim na czele nic nie daje. To co ostatnio jest emitowane w TVP nie zasługuje na danie im 2 mld zł z budżetu. Te pieniądze powinny wrócić do budżetu, chyba żeby poprawiły się programy w TV naziemnej. W dodatku TVP Kultura poprzez ciągłe grzebanie nie można było jej oglądać.

 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  najpierw jeden program potem były dwa programy i każdy miał co oglądać dla siebie. Były też emitowane dobre filmy różnych krajów, nawet te które co dopiero otrzymały Oskary. Seriale były emitowane(...) kanałów powtórki lecą na okrągło. Sport czy programy publicystyczne nie zajmowały tyle czasu antenowego. To co najważniejsze było przekazywane, a nie potem komentowane przez różnych polityków

 • Re: "Komisarz Alex": Jacek Kurski po raz kolejny wyrzuca Aleksa z ramówki!

  inna oddzielna stacja? To samo dotyczy emisji głupawych programów typu tańce z gwiazdami, Big Brother czy też filmy dokumentalne, kabarety itd skoro są na te programy stworzone inne kanały. Dlaczego w telewizji naziemnej nie ma kanału filmowego? Dlaczego emitowane są filmy które dopiero co się zakończyły na jednym z kanałów i potem rozpoczynają się na innym. Czy trzeba się ich uczyć na pamięć

 • Re: "M jak miłość": Brutalna napaść

  TVP dla jednego fanatyka nie będzie zdejmował seriali które są kurami znoszącymi złote jaja w postaci dużej kasy reklamowej po to aby takie programy Pospieszalskiego mogły BYĆ EMITOWANE !!!

 • Re: „Kaprys losu”: Serial z Kingą Preis jednak nie powstanie!

  Coś się dzieje w tej stacji ,zapowiadane programy i filmy nie są emitowane,przykład powyższy serial,który zapowiadał wiele emocji ,obsada świetna ,wyemitowany odcinek z dozą humoru i pozostawiający szereg niedomówień,zapowiadał się świetnie,Drugi program to "Mali giganci" też miał mieć swoją emisję w wiosennej ramówce( te ramówki nawiasem mówiąc coraz krótsze- niebawem ogłosi stacja wakacje