• Informacje na temat:

  programy publicystyczne

Artykuły na temat: programy publicystyczne
 • Nowe seriale i programy

  ...zagości także ostatni sezon "Niani" z Agnieszką Dygant w roli głównej. Od września ponownie zobaczymy także programy publicystyczne: "Teraz MY" oraz "Kawa na ławę", nie zabraknie też "Uwagi...

 • Zmiany w Superstacji. Beata Tadla bez pracy. Nie tylko ona!

  ...​Superstacja postanowiła zmienić profil tematyczny. Stacja chce u siebie ograniczyć obecność tematyki politycznej i publicystycznej. Z tego powodu z pracą żegnają się m.in. Beata Tadla, Jacek Żakowski, Jarosław Kulczycki i Wiktor Bater.

 • Jesienna ramówka TVP

  Nowe polskie seriale m.in. "Tajemnica Twierdzy Szyfrów", programy publicystyczne oraz rozrywkowe, w tym show muzyczne, a jednocześnie dobrze znane widzom pozycje - tak w skrócie wygląda jesienna ramówka telewizji publicznej, którą zaprezentowano we wtorek, 21 sierpnia.

 • Kamil Durczok wraca do telewizji

  ..., a potem w Warszawie, gdzie prowadził najpopularniejsze programy informacyjne i publicystyczne, m.in. "Wiadomości".

 • TVP przedstawiła jesienną ramówkę

  Nowe polskie seriale , bogata oferta filmowa, interesujące dokumenty, propozycje dla dzieci i programy publicystyczne to jesienna oferta TVP1. Już od września brawurowe akcje w serialu "Ratownicy", dalsze losy bohaterki serialu "Miłość nad rozlewiskiem" oraz znane osoby w wywiadach "Małych drani".

 • Polityka, interwencje i publicystyka

  Jesień będzie gorąca nie tylko ze względu na start premierowych odcinków seriali, programów rozrywkowych i nowych propozycji telewizyjnych. Nadszedł bowiem czas na najważniejsze programy publicystyczne, w których znani dziennikarze wraz ze swymi gośćmi komentują bieżące wydarzenia.

 • Wojewódzki, Drzyzga i Młynarska, czyli talk-show po polsku

  To, jak dziś wyglądają programy typu talk-show, a także publicystyczne, jest zasługą jednego człowieka. Odchodzący właśnie na emeryturę Amerykanin David Letterman stworzył genialny wzorzec. Czerpią z niego między innymi Kuba Wojewódzki, Agata Młynarska czy Ewa Drzyzga.

 • Wiosna w TVP Kultura

  Nowe programy: „Kultura fizyczna”, „Tanie dranie”, „Chuligan literacki”, „Dezerterzy” i powrót „Trzeciego punktu widzenia”, a także nowi prowadzący, jeszcze więcej aktualności ze świata kultury, gorące debaty i publicystyczne spory oraz premierowe wydarzenia muzyczne, nowe pasmo filmowe „Młodzi gniewni” i liczne premiery w znanych i docenianych pasmach filmowych anteny – to wiosenna wizytówka TVP...

 • "Sprawa dla reportera" zostaje

  Pasmo publicystyczne rozpoczynać będzie "Teleexpress nocą" o godzinie 22.00. W poniedziałki jako program publicystyczny Telewizja Polska pokazywać będzie magazyn śledczy "Misja specjalna", a w czwartki "Forum". Polityczne debaty poprowadzi dziennikarka "Rzeczpospolitej" Joanna Lichocka. Jak nieoficjalnie wiadomo, programy czekają modyfikacje, nie wiadomo jednak czy dotkną one "Sprawę dla...

 • TVP: Lokalne oddziały zagrożone

  W Telewizji Polskiej kolejne efekty oszczędności. Tym razem zagrożone są regionalne ośrodki TVP, które likwidują programy.

Dyskusje na temat: programy publicystyczne
 • Re: "Pensjonat nad rozlewiskiem": Dalszego ciągu nie będzie...

  tak dobre filmy, seriale się likwiduje , a durne programy polityczne ,publicystyczne ciągnie w nieskończoność

 • Re: "Na dobre i na złe": 20 lat minęło!

  Najśmieszniejsze seriale w TVP to "Wiadomości " , "Gość dnia" ,"Jedziemy" i inne programy publicystyczne. Ulać się można z prowadzących.

 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  to chyba on zablokował na Youtub wszystkie programy publicystyczne takie jak ,, minęła 20,, , warto rozmawiać , studio Polska itp itd

 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  ja oglądam wiadomości i programy publicystyczne jako niewierzący w TV Trwam,PISTV i TVN dawno już stały się dla mnie niestrawne,

 • Re: ​To już koniec "Świata według Kiepskich"?!

  Nowy serial będzie zgodny z wartościami, o których bez przerwą ględzą pisowcy, bo Polsat stał się już pisowską tubą. Wystarczy obejrzeć ich programy publicystyczne.

 • Re: "rodzinka.pl": Żegnamy Boskich

  Pan Prezes TV PUBLICZNEJ ma prawo powiedzieć: NIE!, jeśli jakiś program rozrywkowy nie spełnia kryterium oglądalności. ... ale, ale NIE ma Prawa WPŁYWAĆ na programy naukowe i publicystyczne - a to jest w TVP nagminne i można spokojnie porównać do gebelsowskiej PROPAGANDY.

 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  Dlaczego mnie to nie dziwi??? .Wiem doskonale ,że TVP zarządza bulterier z kurzym rozumkiem a jego poziom "yntylygyncji "jest taki jak teksty dysko-polo które propaguje .Żadne wazeliniarskie programy "publicystyczne" nie zwiększą oglądalności tylko generują koszty .Nawet wsparcie sukienkowych też tu nic nie zmieni ,szkoda kasy .

 • Re: TVP vs TVN: Walka na seriale i znane nazwiska

  TVN to zbyt trudne i ambitne programy szczególnie publicystyczne dla 1-go sortu. W Info PiS starają się je naśladować, ale poziom jest baaardzo mierny. Reszta w obu stacjach to słabizna dla otępiałych, którzy lubią patrzec bezmyślnie w migający kolorowo ekran.

 • Re: Krystyna Janda oskarża TVP o kradzież jej spektaklu!

  TVP to dno - tureckie nudne seriale, szczujące programy publicystyczne, wychwalanie władzy na każdym kroku. Żadnego nowego programu ani serialu w nowej ramówce. Urban byłby dumny. I na takie byle co Polacy mają wydać 10 miliardów przez 5 lat? DZIESIĘĆ MILIARDÓW! Brawo PIS!

 • Re: "M jak miłość": Ślub i cios prosto w serce

  Kto w ogóle pozwala emitować takie gnioty na antenie jak kocham cię Polsko, program dla gwiazdek. A ambitne dokumenty i programy publicystyczne wyższych lotów puścimy o 2 w nocy...