• Informacje na temat:

  projekt bajkowego

Artykuły na temat: projekt bajkowego
 • Between Music: Podwodny i niezgłębiony świat muzyki

  ...w szklanych zbiornikach wypełnionych wodą i na specjalnie przygotowanych instrumentach prezentuje swoje kompozycje. Warto dodać, że projekt to nie tylko muzyka, ale także widowisko wizualne opierające się na grze świateł. Zresztą łatwiej niż opisywać występ Between Music lepiej zobaczyć chociaż jego fragment. Z tym możecie zapoznać się poniżej. Geneza projektu Projekt awangardowego zespołu...

 • Jedyny taki festiwal w Europie

  Projekcje animowanych filmów lalkowych, warsztaty, spotkania z twórcami, koncerty czy odsłonięcie pomnika bajkowego Zaczarowanego Ołówka - to niektóre atrakcje drugiego Se-Ma-For Film Festivalu, który rozpoczyna się w czwartek w Łodzi.

 • Piotr Rubik i "Mali giganci": Karuzela z marzeniami

  ..."Karuzela z marzeniami" to nowy projekt Piotra Rubika. W jego realizacji pomagają mu uczestnicy programu "Mali giganci".

 • Czesław Śpiewa z sukcesem

  Zaskakująca płyta "Debiut" projektu Czesław Śpiewa zaczyna podbijać listy przebojów.

 • "Koniec z megalomanią"

  ...w ten sposób teraz? Podoba mi się ostatnio wiele nowych zespołów, choć nie do końca przychodzą mi do głowy akurat te z Wielkiej Brytanii. Może najlepszym przykładem jest projekt The Streets. Ostatnio...

 • Czesław Śpiewa na specjalnej trasie koncertowej. 10-lecie płyty "Debiut"

  W piątek (14 września) w Kielcach rozpocznie się specjalna trasa koncertowa grupy Czesław Śpiewa. Polsko-duński projekt Czesława Mozila świętuje 10-lecie swojej płyty "Debiut", która rozeszła się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy.

 • Najpiękniejsze kreacje z Oscarów

  Od czarnej tiulowej kreacji Marilyn Monroe z 1951 roku, aż po posągową złotą suknię projektu Givenchy, w której zachwyciła ubiegłoroczna laureatka nagrody Emma Stone. Gala wręczenia Oscarów od lat dostarcza nie tylko filmowych, ale i modowych emocji.

 • "Smerfy": Filmowa trylogia w trójwymiarze

  Producent Jordan Kerner, dzięki któremu wkrótce do kin trafi adaptacja książki dla dzieci "Pajęczyna Charlotty" , ma już na oku następny projekt. Jego pomysł to przywrócenie do życia znanej również doskonale w Polsce kreskówki "Smerfy". Tym razem sympatyczne niebieskie stworki miałyby być bohaterami trójwymiarowego filmu.

 • Animowana Brittany Murphy

  Brittany Murphy ( "8. Mila" , "Nowożeńcy" ) weźmie udział w dwóch filmach przygotowywanych dla wytwórni Warner Bros. Będą to: animowany film "Happy Feet" oraz komedia "Major Movie Star". Reżyserem pierwszego z projektów będzie George Miller ( "Mad Max 2" ), nie wiadomo jeszcze, kto stanie za kamerą drugiego z filmów.

 • Joanna Kulig rządzi na planie komedii "Miłość jest wszystkim"

  ...rękawy i wykonuje pracę innych. W materiale z planu zobaczyć można także przygotowania do bajkowego ślubu, szaloną ekipę telewizyjną i początki gorącego romansu. "Miłość jest wszystkim" - wspólny filmowy projekt TVN i Akson Studio, to nowa świąteczna komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do gwiazdki. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych...