• Informacje na temat:

  projekt filmowy

Artykuły na temat: projekt filmowy
 • Rick Riordan miesza z błotem filmowe ekranizacje o Percym Jacksonie

  ...pisarza, z projektem tym związany jest zarówno on, jak i jego żona Becky, którzy osobiście będą pilnowali, żeby wszystko w serialu było takie jak należy. "Jesteśmy bardzo podekscytowani pomysłem...

 • Wręczono filmowe nagrody PISF

  Kino Fenix w Łowiczu, DKF "Olbrzym" w Tarnowskich Górach, 20. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima w Krakowie oraz audycja "Filmoteka Polska" z Radia znad Wilii - znalazły się wśród tegorocznych laureatów Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej przyznawanych za osiągnięcia w upowszechnianiu i promocji kina.

 • Filmowy debiut Meghan Markle. Krytycy zgodnie twierdzą: Gniot!

  Realizacja projektu odbywała się w Londynie pod koniec 2019 roku, natomiast premiera zaplanowana jest na 3 kwietnia na kanale "Disney +". Film opowiada o słonicy Shani i jej dziecku, którzy wyruszają w daleką podróż do zielonego raju. Księżna wystąpiła w roli narratora, niestety, krytycy zgodnie stwierdzili, że nie wypadła najlepiej. Wszystkie recenzje są spójne w ocenie. Na plus: zdjęcia...

 • "Teatroteka" na Festiwalu Filmowym w Gdyni

  Projekt "Teatroteka", będący ekranizacjami współczesnej polskiej dramaturgii, realizuje Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie. Trzy z pięciu zrealizowanych do tej pory sztuk pokazano premierowo na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • Doda pozuje na festiwalu w Cannes jako "producentka filmowa"

  Doda (33 l.) pojawiła się na festiwalu w Cannes w roli... producentki filmowej. Po swoim debiucie aktorskim w teatrze Tomka Karolaka celebrytka postanowiła bowiem zająć się produkcją filmową. Na czerwonej wykładzinie w Cannes Dorota błyszczała w długiej, prześwitującej sukience projektu Ralph&Russo i za dużych butach.

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • "Beverly Hills, 90210": Wersja filmowa. Znowu

  ..." reakcja fanów na ten projekt nie jest zbyt pozytywna, co nie powinno być jednak dla nikogo niespodzianką. Co prawda pomysł na zobaczenie kulis powstawania "Beverly Hills, 90210" jest dość ciekawy...

 • Startuje 30. Warszawski Festiwal Filmowy

  Ok. 200 twórców kina i aktorów z ponad 50 krajów weźmie udział w 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Impreza rozpocznie się w piątek, 10 października, i potrwa 10 dni. Polskę reprezentować będą, pokazując swoje nowe filmy, m.in. Krzysztof Zanussi i Jan Jakub Kolski.

 • Anna Lewandowska jak Sharon Stone w "Nagim instynkcie"! Zapowiada nowy projekt!

  Anna Lewandowska (30 l.) zamieściła w sieci odważne zdjęcie, na którym uwagę zwracają przede wszystkim jej długie nogi. W ten sposób trenerka zapowiada nowy projekt...

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

Zdjęcia na temat: projekt filmowy
Wideo na temat: projekt filmowy
 • Renata Gabryjelska powraca z nowym projektem!

  Swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła od modelingu, a sukcesy w konkursach piękności szybko zaczęły iść w parze z propozycjami filmowymi. Zagrała między innymi w "Girl Guide" oraz w serialach "Złotopolscy" czy "Tygrysy Europy". Gościła na okładkach wszystkich pism kobiecych, gdy postanowiła wycofać się z życia publicznego. Po latach wraca, ale już w innej roli - tym razem jako dyplomowany

 • Antoni Królikowski chce zająć się reżyserią filmów

  Antoni Królikowski chciałby wrócić do reżyserii, ale brak mu czasu na własny projekt filmowy.

 • "Na Wspólnej": Julia Kamińska miesza w życiu bohaterów?

  O pisaniu scenariuszy, mieszaniu w życiu fikcyjnych bohaterów, nowych projektach oraz przyjaźni na planach filmowych opowiada Julia Kamińska.

Dyskusje na temat: projekt filmowy
 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  czy to prawda że TVPis współfinansuje projekt filmowy pt. Kaczor kontra Obcy ?

 • Re: "Na dobre i na złe": Kasia obudzi się ze śpiączki!

  Renia dokładnie myślę tak jak Ty! :) Nie wiem o co chodzi z Iloną, że tak rzadko mamy okazję widzieć Ją w porządnych produkcjach. Bez Tajemnic było dawno, znakomite - ale dawno. Najporządniejszą produkcja w jakiej aktualnie jest Ilona to Ranczo. Ale i ono w czerwcu zakończy swój żywot, więc... ogromnie liczę na jakiś dobry filmowy projekt!