• Informacje na temat:

  projekt marca

Artykuły na temat: projekt marca
 • White Stones: Nowy projekt basisty Opeth

  Martin Mendez, basista szwedzkiej grupy Opeth, powołał do życia własny projekt.

 • Projekt True Music: Płomień 81 i Rasmentalism spod samej sceny

  Rusza nowa odsłona znanego na całym świecie autorskiego projektu True Music. Tym razem, by wspierać artystów, którzy z uwagi na pandemię nie mogli spotkać się ze swoimi fanami i zaprezentować swoich najnowszych płyt, odbędą się wyjątkowe koncerty online. Dzięki temu już niedługo na Ballantine's True Music Stage pojawią się z premierowym materiałem na żywo Płomień 81 i Rasmentalism.

 • Auri: Projekt lidera Nightwish debiutuje

  W marcu światło dzienne ujrzy pierwszy album projektu Auri.

 • Hotel Torino i "Hunter" do serialu Canal+ "Mały Zgon". Za projektem stoją twórcy sukcesów Viki Gabor

  Teledysk do singla "Hunter" promuje nowy serial Canal+ "Mały Zgon". Projekt Hotel Torino odpowiadający za piosenkę tworzą Patryk Kumór i Dominic Buczkowski, stojący m.in. za sukcesami Viki Gabor.

 • Eksperymentalny projekt Koneckiego

  Scenarzyści spoza środowiska filmowego, testy na internautach i konkurs z pulą nagród 15 tysięcy złotych - Tomasz Konecki przystępuje do realizacji nowego projektu kinowego.

 • Projekt "Dekalog 89+"

  Ogólnopolski projekt literacko-filmowy "Dekalog 89+", skierowany do uczniów szkół średnich i młodych filmowców, zainaugurowano w czwartek w Warszawie. Projekt potrwa do 2008 roku. Jest inspirowany filmowym cyklem "Dekalog" Krzysztofa Kieślowskiego; w 2008 roku przypadnie 20. rocznica powstania "Dekalogu".

 • Nowy projekt laureata Oscara

  Stworzenie studiów produkcji wielowarstwowych obrazów 3D oraz powołanie Europejskiego Centrum Edukacji Multimedialnej to główne cele projektu prowadzonego przez polskiego zdobywcę Oscara Zbigniewa Rybczyńskiego oraz wrocławską Wytwórnię Filmów Fabularnych.

 • Krzysztof Cugowski: Nowy projekt na Sylwestra z Dwójką

  ...i repertuar nowej kapeli byłego wokalisty Budki Suflera poznamy w przyszłym roku. "Od marca będziemy występować, wcześniej ja i moi muzycy mają zawodowe zobowiązania, które trzeba wypełnić" - dodaje...

 • Plateau i "Projekt Grechuta"

  Na początku marca ukaże się płyta "Projekt Grechuta" grupy Plateau. Patronat honorowy nad projektem objęła wdowa po Marku Grechucie, Danuta Grechuta.

 • Matuszyński: Mój kolejny projekt nie będzie podobny do "Ostatniej Rodziny"

  ...- Mój kolejny projekt nie będzie podobny do "Ostatniej Rodziny". Kocham tę pracę z tego powodu, że jest różnorodna. Staram się robić wszystko, żeby dwa razy nie wejść do tej samej wody - mówi laureat nagrody specjalnej "Bo wARTo" plebiscytu RMF Classic, Jan P. Matuszyński. Reżyser filmu o rodzinie Beksińskich odebrał nagrodę w poniedziałkowy wieczór, 13 marca, na uroczystej Gali MocArtów RMF...

Zdjęcia na temat: projekt marca
Wideo na temat: projekt marca
 • Marcin Dorociński o Grupie Darwina

  " - mówi Marcin Dorociński. "Chwilę potem się odezwali, spotkaliśmy się i zrobiliśmy wspólnie projekt 'Wielkie Teorie Darwina'. Jestem z tego bardzo zadowolony, bo to są wspaniali, młodzi aktorzy(...) się 26 marca w Warszawie. Premiera filmu planowana jest na 14 lutego 2018 roku.

 • "Niania w wielkim mieście": Dana i Kuba organizują przyjęcie

  i natychmiast przydziela Danie i Kubie (Stefan Pawłowski) kolejny projekt. Ich klientką jest Anita (Jowita Budnik). Kobieta chce urządzić przyjęcie urodzinowe dla swojej córki Joasi (Oliwia Dąbrowska), ale może(...) mieście" we wtorek 21 marca, o godzinie 21:35 w Polsacie.

 • Nowy biznes Romy Gąsiorowskiej

  Sklep z rzeczami od młodych projektantów, klubokawiarnia i scena – to najbliższe plany Romy Gąsiorowskiej na rozszerzenie działalności w domu artystycznym Art-House, który jest jej autorskim projektem. Aktorka prowadzi tam już m.in. studio aktorskie aktoRstudio, warsztaty filmowe, zajęcia dla dzieci i spotkania z ludźmi kultury. Działalność ma na celu stworzenie własnej marki Romy Gąsiorowskiej.