• Informacje na temat:

  projekt ralph

Artykuły na temat: projekt ralph
 • Doda pozuje na festiwalu w Cannes jako "producentka filmowa"

  Doda (33 l.) pojawiła się na festiwalu w Cannes w roli... producentki filmowej. Po swoim debiucie aktorskim w teatrze Tomka Karolaka celebrytka postanowiła bowiem zająć się produkcją filmową. Na czerwonej wykładzinie w Cannes Dorota błyszczała w długiej, prześwitującej sukience projektu Ralph&Russo i za dużych butach.

 • Alan Rickman na Camerimage

  Brytyjski aktor Alan Rickman, który gości na festiwalu Camerimage w Bydgoszczy, opowiada o swoim filmie "A Little Chaos", przyjaźni z Polakami i fascynacji polską kuchnią. Artysta jest kolejnym laureatem nagrody im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • "Ptaki ciernistych krzewów": Sukces czy przekleństwo?

  Mimo upływu lat historia Ralpha, Meggie i Luke’a nadal budzi wiele sprzecznych emocji. Niedawno odtwórcy głównych ról mieli okazję spotkać się, powspominać i rozliczyć się z "Ptakami ciernistych krzewów". Oto, jak dziś oceniają kultowy serial.

 • Alan Rickman na Camerimage

  W trakcie 22. edycji Camerimage brytyjski aktor Alan Rickman odbierze osobiście Nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • "Ptaki ciernistych krzewów": Zakazany owoc

  ...pomysł stacji ABC. Po roku prezesi wreszcie zaakceptowali scenariusz. Strzał w dziesiątkę! Kiedy projekt miniserialu został przyjęty, dla Wolpera oczywistym kandydatem na księdza Ralpha był Richard(...) ciernistych krzewów" (1977 r.) australijskiej pisarki Colleen McCullough czekały miliony czytelników na całym świecie. Miłość między ojcem Ralphem de Bricassartem a Meggie Cleary kipi od namiętności...

 • Ralph Fiennes u twórcy "Miasta Boga"

  Ralph Fiennes ( "Czerwony smok" , "Pająk" , "Pokojówka na Manhattanie" ) zagra główną rolę w filmie "The Constant Gardener". Projekt będzie dreszczowcem opartym na podstawie powieści Johna le Carre ( "Wydział Rosja" , "Krawiec z Panamy" ). Za kamerą stanie Brazylijczyk Fernando Meirelles, współreżyser nagrodzonego Oscarem dramatu "Miasto Boga" .

 • "House of Cards": Kevin Spacey - dżentelmen z laską

  Gwiazdor serialu "House of Cards", Kevin Spacey, na rozdanie "telewizyjnych Oscarów" w Los Angeles, przeistoczył się w angielskiego dżentelmena. Szyku przydawał mu frak projektu Ralpha Laurena. Zgodnie z przyjętym obyczajem czarną marynarkę o wydłużonych z tyłu połach połączył z białą muchą. Frak jest najbardziej wytwornym strojem, jaki mężczyzna może założyć na wieczór. Zazwyczaj...

 • Ralph Fiennes i Biała Hrabina

  Ralph Fiennes ( "Lista Schindlera" , "Pokojówka na Manhattanie" , "Pająk" ) zagra w filmie "The White Countess". Scenariusz projektu jest dziełem pisarza Kazuo Ishiguro. Za kamerą stanie James Ivory, dla którego nowy projekt będzie kolejną, po "Okruchach dnia" , ekranizacją tekstu znanego brytyjskiego powieściopisarza.

 • Weekend w serialach

  .... Marek uczy Kacpra, Kubę i Tomka, jak zachwycić przedstawicielki płci przeciwnej.  odc.122 Natalia wspólnie ze znajomymi ze studiów zajmuje się nowym projektem. Pracochłonne zajęcie Boskiej powoduje(...) mu projekty kolekcji Forresterów, które miał przy sobie. "Kryminalne zagadki Las Vegas" odc.1 Nowym szefem ekipy zostaje doświadczony agent CSI, D.B. Russell. Zespół bada sprawę strzelaniny...

 • Ralph Santolla opuścił Iced Earth

  Kłopoty personalne amerykańskiej metalowej grupy Iced Earth wydają się nie mieć końca. Kilka tygodni temu z zespołem rozstał się perkusista Richard Christy, teraz przyszedł czas na gitarzystę Ralpha Santollę, który dołączył do zespołu Sebastiana Bacha i przymierza się do wspólnego projektu z muzykami Testament, Dark Angel i Evergrey. Kto go zastąpi w Iced Earth, nie wiadomo.