• Informacje na temat:

  projekt team

Artykuły na temat: projekt team
 • "Magnezja": Napady, strzelaniny i aktorski "dream team"

  ...skompletował fantastyczną ekipę. Prawdziwy 'dream team'" - twierdzi Dawid Ogrodnik, odtwórca roli Alberta Hudini. "'Magnezja' to film, jakiego jeszcze nie było. Historia dwóch rodzin walczących o władze na(...) (Agata Kulesza). To co wydarzy się wkrótce będzie mieć krwawe i pełne czarnego humoru konsekwencje, które na zawsze wstrząsną pograniczem! "Magnezja" to projekt, który zgromadził imponujący...

 • Hiphopowy Dream Team

  Czołowi przedstawiciele amerykańskiego hip hopu i r'n'b poważnie zastanawiają się nad wydaniem wspólnego albumu. Przypomnijmy, że Lupe i Kanye znają się jeszcze z czasów, gdy obaj byli początkującymi raperami. Artyści mieli okazję współpracować z Williamsem w utworze "Us Placers". Teraz szykuje się bardziej poważne przedsięwzięcie: "Jest taki mały projekt w naszych głowach żeby stworzyć grupę...

 • Young Stars Team: Dawid Kwiatkowski, Saszan, Ola i inni (teledysk "Płomień")

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Płomień" nagrany pod szyldem Young Stars Team. W ten sposób idole nastolatków promują Young Stars Festival, który odbędzie się 26 kwietnia w Arenie w Poznaniu.

 • Scenarzysta "Bożego Ciała" debiutuje jako reżyser

  ..."Team building" - taki tytuł nosił będzie debiut reżyserski Mateusza Pacewicza. Autor scenariuszy do filmów "Boże Ciało" i "Sala samobójców. Hejter" ma nadzieję na to, że jesienią uda mu się wejść na plan z ekipą, którą stanowią twórcy, jakich miał okazję poznać współpracując przy produkcji filmów Jana Komasy.

 • N3RV: Chaos i zniszczenie ("Coma")

  Poniżej możecie sprawdzić koncertowe wcielenie nowego projektu N3RV w teledysku "Coma".

 • "South Park" i terroryzm

  Trey Parker i Matt Stone, twórcy kontrowersyjnego serial u i filmu "Miasteczko South Park" , zrealizują film o terroryźmie w wersji... lalkowej. "Team America" opowie o walce dzielnych marionetek z wrogami USA. Projekt powstanie dla wytwórni Paramount, a jednym z producentów filmu ma zostać Scott Rudin ( "Truman Show" , "Genialny klan" , "Godziny" ).

 • Supergrupy: Od CSNY do TCV

  Do sklepów trafił album formacji Them Crooked Vultures, kolejnej gitarowej supergrupy. Poniżej przedstawiamy najsłynniejsze rockowe i alternatywne projekty stworzone przez uznanych artystów, którzy z różnych powodów postanowili spróbować sił w muzycznych "dream teamach".

 • Kevin Spacey w obsadzie "My Blueberry Nights"

  Wygląda na to, że Wong Kar-wai ( "Spragnieni miłości" , "2046" ) szykuje prawdziwy aktorski dream team z okazji przygotowywanego filmu "My Blueberry Nights". Do obsady jego pierwszego realizowanego w języku angielskim obrazu dołączy najprawdopodobniej zdobywca Oscara Kevin Spacey ( "American Beauty" , "Kroniki portowe" ).

 • Burton i Depp znowu kręcą

  Tim Burton, Johnny Depp i John August - team odpowiedzialny za "Charliego i fabrykę czekolady" czy "Gnijącą pannę młodą" - myślą o kolejnym projekcie. Tym razem przeniosą się do świata wampirów.

 • Wiedźmin z Małopolski

  W internecie pojawił się fan-film inspirowany grą "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów" wydaną przez firmę CD Projekt Red oraz postacią Wiedźmina Geralta z prozy Andrzeja Sapkowskiego.

Dyskusje na temat: projekt team