• Informacje na temat:

  projektanci zapomnieli

Artykuły na temat: projektanci zapomnieli
 • Tomasz Ossoliński: Kino jest moją inspiracją

  Z dokumentu "Tomasz Ossoliński. Before the show" dowiemy się, jak wyglądały kulisy przygotowań do jednego z pokazów mody utalentowanego projektanta. "Pracowałem tak szaleńczo, że w którymś momencie zapomniałem o tym, że jestem filmowany" - przyznaje Ossoliński.

 • Dany Boon: Powrót do przeszłości

  Czy kariera wybitnego paryskiego projektanta załamie się, gdy w jego życie wkroczy zapomniana i niezwykle szalona rodzinka? A może potrzebne będzie jeszcze mocne uderzenie w głowę, które spowoduje zanik pamięci i cofnięcie się do poziomu 17-latka? Odpowiedź w najnowszym filmie Danyego Boona, gwiazdy hitów: "Przychodzi facet do lekarza" i "Jeszcze dalej niż Północ". Jego komedia "Rodziny się nie wybiera" stała się ogromnym sukcesem we Francji, gdzie przez 3 tygodnie królowała na szczycie box...

 • Perkusiści nie tylko bębnią

  Matt Sorum (The Cult, Guns N' Roses, Velvet Revolver) postanowił spróbować się w roli projektanta mody.

 • "Saint Laurent" : Powrót wizjonera

  Złośliwi mówią, że trudno nadążyć za kolejnymi filmowymi biografiami tego światowej sławy projektanta. Od kilku lat francuscy filmowcy prześcigają się w tworzeniu kolejnych "obrazów" z życia wizjonera mody.

 • Dziennikarka bywalczynią salonów

  Monika Richardson nie pojawia się obecnie w telewizji, ale robi wszystko, by o niej nie zapomniano. Skromna dziennikarka zmieniła się w barwnego motyla salonów.

 • Dziś nie wzięłabym udziału w konkursie piękności

  Była Miss Polonia i Miss Świata, Aneta Kręglicka przewodzi jury w modowym programie "Projektanci na start", który 30 października zadebiutuje na antenie FOX Life. Jednak nie jest fanką współczesnej telewizji. Dlaczego więc wzięła udział w show?

 • Hanna Lis: Zahartowana dzięki "Azja Express"

  Hanna Lis twierdzi, że udział w programie "Azja Express" ją zahartował, czuje się bowiem znacznie silniejsza fizycznie i psychicznie. Był to także test przyjaźni z Łukaszem Jemiołem - dziś dziennikarka wie, że na projektanta może liczyć w każdej sytuacji. Największą korzyść odniosły jednak córki Hanny Lis, z powodu odległości i ograniczonego kontaktu mogły się cieszyć większą swobodą.

 • 70. urodziny Poli Raksy

  Jedna z najbardziej lubianych i najpiękniejszych polskich aktorek, Pola Raksa, niezapomniana Marusia z serialu "Czterej pancerni i pies", będzie świętować w czwartek, 14 kwietnia, 70. urodziny.

 • Ale Bombaj! "Top Model" w Indiach

  Mało jest miejsc tak niezwykłych jak Indie. Kraj wielkiego bogactwa i przygnębiającej nędzy. A Bombaj uwypukla wszystkie te różnice. Bajkowy, kolorowy świat Bollywood, gigantyczne rezydencje i superluksusowe hotele, a tuż obok slamsy, gdzie żyją miliony ludzi. Jedno jest pewne - podróży do Indii nie da się zapomnieć.

 • Meryl Streep: Ślub w żałobie

  .... Prestiżowa nagroda nie zawróciła jej w głowie - Streep właśnie została mamą i to było dla niej najważniejsze. "Nie miałam pieniędzy na nową kreację, a wtedy projektanci nie pożyczali początkującym...

Dyskusje na temat: projektanci zapomnieli
 • Re: "2 XL" od dzisiaj w Polsacie!

  najśmieszniejsze z tego wszystkiego jest to, że przez wciskanie nam ludziom przez media "obecnego ideału piękna" ludzie zapomnieli jak wygląda NORMALNE LUDZKIE CIAŁO, i nie ma to związku z dbaniem(...) przeszkadzało ? tylko homoseksualni projektanci mody starają się propagować styl męski, decha z przodu decha z tyłu i ścięta na chłopaka :)