• Informacje na temat:

  projektanci zaprosili

Artykuły na temat: projektanci zaprosili
 • ​Joanna Kulig olśniła w kreacji polskiego projektanta

  Tegoroczna gala rozdania Europejskich Nagród Filmowych zgromadziła wiele gwiazd. Wśród nich znalazła się Joanna Kulig, która wręczała statuetkę dla najlepszego reżysera. Aktorka olśniła na czerwonym dywanie w klasycznej czarnej kreacji projektu Tomasza Ossolińskiego.

 • Catherine Deneuve sprzedaje garderobę od Saint Laurenta

  Francuska aktorka Catherine Deneuve, która właśnie skończyła 75 lat, postanowiła zlicytować ubrania od swojego ulubionego projektanta Yves Saint Laurenta. Projektant był jej bliskim przyjacielem a Deneuve była jedną z jego muz.

 • Naomi Campbell ma swój talk-show

  "No filter with Naomi", czyli w wolnym tłumaczeniu "Bez retuszu z Naomi" – to tytuł programu w konwencji talk-show, w którym na YouTubie zadebiutowała supermodelka Naomi Campbell. Czarnoskóra piękność do pierwszego odcinka zaprosiła inną gwiazdę wybiegów – Cindy Crawford.

 • Naomi Campbell w Warszawie

  Światowej sławy modelka Naomi Campbell przyjedzie do Polski na zaproszenie marki Lexus, aby 17 listopada wziąć udział w trzeciej edycji Lexus Fashion Night. Gwiazda zaprezentuje się na wybiegu w kolekcjach Lexus, zaprojektowanych przez dwóch polskich projektantów - Agnieszkę Maciejak oraz Wojtka Dziedzica.

 • Soundedit 2019: Wystawa Jo Mirowskiego w Chorzowie

  10 maja w Chorzowskim Centrum Kultury - Galeria Antresola odbędzie się wernisaż wystawy Jo Mirowskiego "Hej, hej to tylko rock'n'roll". Mający polskie korzenie projektant współpracował z m.in. Paulem McCartneyem, Chrisem Rea czy grupą Scorpions.

 • Kto ubierze Bonda?

  Tom Ford ponownie zostanie nadwornym krawcem Jamesa Bonda. To w garniturach od amerykańskiego projektanta Daniel Craig wcieli się w agenta 007 w filmie "Skyfall".

 • Telewizyjny projekt Rihanny

  Rihanna i Nicola Roberts, wokalistka brytyjskiego zespołu Girls Aloud, przygotowują wspólny program telewizyjny, który ma wyłonić młodych, utalentowanych projektantów. Zwycięski strój Rihanna zaprezentuje podczas londyńskiego Wireless Festival.

 • Kożuchowska znawczynią mody

  .... Aktorka przyznaje, że chętnie zobaczy, co do zaproponowania mają młodzi projektanci i przekonuje: "Kto wie, może odkryjemy wspólnie jakiś wielki talent?". Do 25 lutego młodzi zdolni projektanci mogą...

 • "Project Runway": Świetnie sobie radzą

  Czternastu ambitnych projektantów z całej Polski stanie do walki o zwycięstwo. Każdy z nich będzie musiał wykazać się talentem, pomysłowością i odpornością na stres. Najważniejsze jednak będą umiejętności krawieckie, które uczestnicy muszą mieć opanowane do perfekcji. Inspiracją dla uczestników modowego show mogą być projektanci z pierwszej edycji programu - zwycięzca Jakub "Jacob" Bartnik oraz...

 • Hollywood Vampires w Polsce: Alice Cooper, Johnny Depp i Joe Perry razem

  ...12 czerwca 2018 r. na Torwarze w Warszawie wystąpi rockowa supergrupa Hollywood Vampires, powołana do życia przez Alice'a Coopera i aktora Johnny'ego Deppa, którzy zaprosili gitarzystę Aerosmith Joe Perry'ego.

Zdjęcia na temat: projektanci zaprosili
Wideo na temat: projektanci zaprosili
 • Tak mieszka Łukasz Jemioł

  Projektant Łukasz Jemioł zaprosił do swojego mieszkania kamery telewizyjne! (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła

  W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbył się pokaz wiosenno-letniej kolekcji ubrań zaprojektowanych przez Łukasza Jemioła. Tradycyjnie przed obejrzeniem pracy polskiego projektanta zaproszeni przez niego goście pozowali do zdjęć fotoreporterom. Wśród przybyłych na wieczorną uroczystość znaleźli się m. in. Monika Olejnik, Rafał Maserak, Sara Boruc z siostrą, Małgorzata Socha oraz wielu innych ze świata mody, sportu czy kina i telewizji. (Agencja TVN/x-news)

 • Autorska kolekcja biżuterii Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej dla W.KRUK

  W.KRUK przedstawia najnowszą ambasadorską kolekcję biżuterii. Tym razem do stworzenia autorskiego projektu zaproszono dwie wyjątkowe kobiety. Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska to jedne z najbardziej utalentowanych współczesnych aktorek. Znane ze znakomitych ról teatralnych i filmowych, wielokrotnie nagradzane i cenione za dorobek artystyczny oraz zaangażowanie w projekty kulturalno-społeczne. Specjalnie dla W.KRUK opowiadają o swojej wieloletniej przyjaźni. - Przyjaźń, która nas łączy...