• Informacje na temat:

  projektant walczy

Artykuły na temat: projektant walczy
 • Rubik walczy z Mielcarz o program w TVN!

  Wiosną na antenie stacji zadebiutuje nowy program modowy. O jego prowadzenie biją się dwie znane modelki. Która ostatecznie zwycięży?

 • Alan Rickman na Camerimage

  Brytyjski aktor Alan Rickman, który gości na festiwalu Camerimage w Bydgoszczy, opowiada o swoim filmie "A Little Chaos", przyjaźni z Polakami i fascynacji polską kuchnią. Artysta jest kolejnym laureatem nagrody im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Olejnik: Nie jestem uzależniona od luksusu!

  Monika walczy z wizerunkiem kobiety uzależnionej od zakupów. Przekonuje, że plotki o bajońskich sumach, jakie wydaje na ubrania, są przesadzone...

 • Znany projektant dla Lidii

  Wiadomo już, kto przygotuje kreację dla Lidii Kopani, polskiej reprezentantki na konkurs Eurowizji.

 • "Barwy szczęścia": Mogło dojść do najgorszego

  W związku z załamaniem nerwowym Igi, którą gra w serialu, Ada Fijał miała maraton trudnych scen. Po nieudanej próbie samobójczej jej bohaterka będzie walczyła o odzyskanie dziecka, ale dojdzie do dramatycznych wydarzeń. Miłosz znajdzie się w niebezpieczeństwie!

 • "Projektanci na start": Zwycięzcą został...

  Zwycięzcą pierwszego polskiego modowego talent show "Projektanci na start", emitowanym na kanale Foxlife, został Pjotr Górski. To on po 12 odcinkach zachwycił grono jurorów i zdobył bilet do świata wielkiej mody.

 • Barwy szczęścia

  ...przynoszą nieoczekiwany skutek. Iwona cały czas dopinguje Adriana, ale on zaczyna wątpić w skuteczność terapii. Podczas sesji Świderski zwierza się doktor Rawicz, że każdego dnia musi walczyć z pokusami i boi się, że jego nałóg zwycięży. Nieoczekiwanie zaczyna zalecać się do lekarki. Kornelia informuje Agnieszkę, że konkurs na stanowisko w jej firmie wygrał inny projektant. Walczak nie zamierza...

 • Pierwszy polski modowy talent show

  FOX Life (FOX International Channels Poland), kanał prezentujący kobiecy punkt widzenia, przygotowuje pierwszy na rynku polski modowy talent show "Projektanci na start".

 • Kate Moss trudna we współpracy

  Kate Moss , najbardziej znana brytyjska modelka, absolutna rekordzistka, jeśli chodzi o okładki prestiżowych magazynów mody i bizneswoman bardzo sprawnie zarządzająca wartością swojego nazwiska - jak każdy w tej branży kiedyś walczyła o uznanie i angaże. Calvin Klein wspomina, że była wtedy "trudna".

 • Kożuchowska znawczynią mody

  Małgorzata Kożuchowska została jedną z jurorek tegorocznej edycji konkursu dla młodych projektantów Fashion Designer Awards 2011. Aktorka od lat uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych Polek.

Wideo na temat: projektant walczy
 • "Przyjaciółki": Odcinek 172.

  (Joanna Liszowska) ze znajomym księgowym, Mariuszem (Marcin Perchuć). Patrycja robi remont kuchni, zaczyna podejrzewać, że Leon (Tomasz Borkowski), projektant wnętrz w salonie meblowym, może być ojcem Klary. Dorota jest zaskoczona pochwałami przedszkolanki pod adresem Mirandki. Postanawia nauczyć córkę, jak walczyć o swoje…