• Informacje na temat:

  projektant wnętrz

Artykuły na temat: projektant wnętrz
 • Swingujący projektant w "Must Be The Music" (wideo)

  Zobaczcie, jak w "Must Be The Music" wypadł Piotr Zemła, śpiewający projektant wnętrz.

 • Armani na planie filmowym

  Włoski projektant mody Giorgio Armani jest jednym z ojców nowego hollywoodzkiego projektu "Paranoja". Na planie zdjęciowym thrillera odpowiadał nie tylko za garderobę, ale również za wystrój wnętrz.

 • Nękanemu ostatnio kłopotami Michaelowi Jacksonowi przybyło kolejne zmartwienie. Tym razem amerykański gwiazdor musi stanąć przed sądem za niewypłacenie należnych pieniędzy projektantowi wnętrz, którego swego czasu zatrudnił.

 • Finalista "Idola" rzucił chłopaka

  Adam Lambert, 27-letni zdobywca drugiego miejsca amerykańskiego "Idola", nie jest w stanie pogodzić dobrze zapowiadającej się kariery z uczuciem do pewnego projektanta wnętrz.

 • "Obcy": To będzie wielkie wydarzenie!

  Prace Hansa Rudolfa Gigera - surrealistycznego malarza, rzeźbiarza, projektanta i architekta wnętrz, od lat elektryzującego wyobraźnię fanów filmu jako twórca słynnej postaci Obcego - będą częścią oprawy wizualnej pierwszej części finałowego koncertu Festiwalu Muzyki Filmowej, "Obcy - Symfonia Biomechaniczna".

 • Dany Boon: Powrót do przeszłości

  Czy kariera wybitnego paryskiego projektanta załamie się, gdy w jego życie wkroczy zapomniana i niezwykle szalona rodzinka? A może potrzebne będzie jeszcze mocne uderzenie w głowę, które spowoduje zanik pamięci i cofnięcie się do poziomu 17-latka? Odpowiedź w najnowszym filmie Danyego Boona, gwiazdy hitów: "Przychodzi facet do lekarza" i "Jeszcze dalej niż Północ". Jego komedia "Rodziny się nie...

 • Kim są Pan i Pani House?

  ..."Pan i Pani House" to nowy program wnętrzarski TVN. W każdym odcinku gospodarze programu - para architektów - pomagają bohaterom zrealizować marzenia o nowym pięknym M.

 • Omenaa Mensah wraca na antenę

  Dziennikarka tym razem zaprosi nas do świata wyrafinowanej architektury oraz wysmakowanego i nierzadko bardzo luksusowego designu.  Znana z zamiłowania do designu, prywatnie właścicielka ekskluzywnej marki meblowej w premierowej serii odwiedzi aż 10 wyjątkowych miejsc oraz porozmawia z najlepszymi polskimi architektami i projektantami wnętrz. Od samych właścicieli dowie się co ich...

 • Telewizja zmieni twoje mieszkanie

  W sierpniu 2009 roku na antenę telewizyjnej Czwórki po wakacyjnej przerwie powraca wnętrzarski magazyn "Dekoratornia". We wrześniu 2009 roku ukaże się 200 odcinek programu.

 • Watykański medal dla Zanussiego

  ...w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz prof. Dobrosław Bagiński - rzeźbiarz i projektant, wykładowca uniwersytetu i politechniki w Lublinie. W 2005 roku wyróżniono krakowską pracownię witraży(...) wnętrz kościołów. W tegorocznej zapowiedziało udział około 250 wystawców. "SacroExpo" mają towarzyszyć konferencje - architektów, historyków sztuki i muzealników oraz salon nowych technologii dla...

Zdjęcia na temat: projektant wnętrz
Wideo na temat: projektant wnętrz
 • Tak mieszka Tomasz Olejniczak

  Projektant Tomasz Olejniczak pokazał w "Dzień dobry TVN" swój dom pod Poznaniem. Wnętrza robią wrażenie! (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "Przyjaciółki": Odcinek 172.

  (Joanna Liszowska) ze znajomym księgowym, Mariuszem (Marcin Perchuć). Patrycja robi remont kuchni, zaczyna podejrzewać, że Leon (Tomasz Borkowski), projektant wnętrz w salonie meblowym, może być ojcem Klary

 • Tak mieszka Maciej Zień. "Jakoś się mieszczę w tym 100-metrowym mieszkaniu"

  Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN" odwiedził Macieja Zienia w jego mieszkaniu. W jakim stylu urządził wnętrza? - Francja to moja miłość, jestem frankofilem - zdradził projektant mody. - Najprzyjemniejszym elementem urządzania było dla mnie dopieszczanie, kupowanie obrazów, lamp. Jakoś się mieszczę w tym 100-metrowym mieszkaniu - dodał. Zobaczcie, jak mieszka... (Dzień dobry TVN/x-news)