• Informacje na temat:

  projektantka ewa minge

Artykuły na temat: projektantka ewa minge
 • Ewa Minge na Pol'and'Rock Festival 2018: Zobacz zdjęcia projektantki

  Budząca spore emocje projektantka Ewa Minge była gościem Pol'and'Rock Festival, czyli dawnego Przystanku Woodstock.

 • Projektantka tekściarką

  Ewa Minge debiutuje jako scenarzystka i autorka tekstu.

 • Ewa Minge: Kolekcja w ostatniej chwili

  Polska stylistka Ewa Minge, której kolekcja wartości 100 tysięcy euro została w poniedziałek, 11 lipca, skonfiskowana w rzymskim hotelu przez urzędnika sądowego na wniosek Włoskiej Izby Mody, zaprezentowała we wtorek w Rzymie kreacje sprowadzone w ostatniej chwili z Polski.

 • Ewa Zakrzewska: Zaczynamy rewolucję

  Wiodąca prym wśród polskich modelek plus size, Ewa Zakrzewska, jest jurorką w nowym programie o krągłych dziewczynach marzących o karierze na wybiegu. Ma nadzieję, że wywoła on rewolucję w polskiej branży mody.

 • Ewa Minge: "Supermodelka Plus Size" to program misyjny

  Z pani urodą mogła pani zacząć karierę jako modelka... Ewa Minge: - Mój wygląd zawsze był szeroko dyskutowany. Mam oryginalną urodę, ale nigdy nie podchodziłam do siebie jako do osoby pięknej(...), jak mamy wyglądać! - To prawda, a ponieważ tak jest, już od dłuższego czasu czuję się odpowiedzialna za tę iluzję. Zresztą ja zawodową projektantką mody zostałam przez przypadek. Pochodzę...

 • Skonfiskowana kolekcja Ewy Minge

  Kolekcja ubrań wartości 100 tysięcy euro, zaprojektowanych przez polską projektantkę Ewę Minge, została skonfiskowana przez urzędnika sądowego, na wniosek Włoskiej Izby Mody, na dzień przed pokazem kreacji stylistki w Rzymie - poinformowała w poniedziałek wieczorem, 11 lipca, agencja ANSA.

 • Kelly Rowland w kreacji Ewy Minge

  Zdobywczyni nagrody Grammy, amerykańska aktorka i wokalistka Kelly Rowland pojawiła się na pokazie w Nowym Jorku ubrana w kreację polskiej projektantki Ewy Minge.

 • "#Supermodelka Plus Size": Dziewczyny świadome swojego ciała

  Już 6 września na antenie Polsatu wystartuje program, który wyłoni pierwszą w Polsce Supermodelkę Plus Size. W jury zasiądzie jedna z najbardziej znanych na świecie polskich projektantek mody - Ewa Minge.

 • "#Supermodelka Plus Size": Rewolucja w polskiej branży mody

  Wiodąca prym wśród polskich modelek plus size, Ewa Zakrzewska, jest jurorką w nowym programie o krągłych dziewczynach marzących o karierze na wybiegu. Ma nadzieję, że wywoła on rewolucję w polskiej branży mody.

 • Natasza Urbańska poprowadzi program "Make me over. Wielka zmiana"

  ...uczestnicy będą mieli tylko 60 sekund aby przekonać jurorów, że to właśnie oni powinni być zakwalifikowani do Wielkiej Zmiany. W jury zasiądą: stylistka Joanna Horodyńska , projektantka Ewa Minge(...) wykazania się talentem i pomysłowością. W każdym odcinku zobaczymy dwie przemiany - czy Joannie Horodyńskiej uda się zamienić żabę w księcia, a Ewie Minge z kopciuszka zrobić księżniczkę? Niebywałe...

Zdjęcia na temat: projektantka ewa minge
Wideo na temat: projektantka ewa minge
 • Ewa Minge broni Gwit!

  Ewa Minge została nominowana w plebiscycie Róże Gali 2019 za promowanie na Instagramie "ciałopozytywności". Projektantka wychodzi z założenia, że powinna stawać w obronie osób pokrzywdzonych lub takich, które doświadczają niepotrzebnego hejtu. Wstawia się między innymi za Dominiką Gwit. Uważa, że internauci znęcają się nad aktorką. - Ona nauczyła się akceptować siebie. To nie znaczy, że promuje

 • Ewa Minge: Radek wywoził Rozenek pod kocem!

  Suknię ślubną Małgorzaty Rozenek zaprojektowała Ewa Minge. Kreacja była szyta według zasad haute couture. Co to oznacza? I dlaczego jest ona tak wyjątkowa? Projektantka opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o wymagającej pracy nad stylizacjami wspomnianej panny młodej. (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Ewa Minge apeluje: Bardzo proszę nie traktować nas jak publiczne toalety!

  Ewa Minge przez lata była posądzana o uzależnienie od operacji plastycznych. Projektantka twierdzi, że prawda jest zupełnie inna. Długo walczyła z poważną chorobą - białaczką limfatyczną. Dodatkowo(...) powiem, nie robiłam. Myślę, że w ogóle ten temat już jest tak przegrany, jest przecież mnóstwo fantastycznych rzeczy, które w życiu robię" - dodała. Minge apeluje, aby wreszcie powstrzymać się od