• Informacje na temat:

  projektantka minge

Artykuły na temat: projektantka minge
 • Michał Figurski przeprosił Minge! Projektantka wyjawiła, że chciała popełnić samobójstwo!

  Ewa Minge (52 l.) wyjawiła, że celebryta przeprosił ją za niewybredny żart na temat jej twarzy. Projektantka w mocnym wpisie zdradziła, że przez hejt chciała się kiedyś zabić...

 • Projektantka tekściarką

  Ewa Minge debiutuje jako scenarzystka i autorka tekstu.

 • Ewa Minge jest nie do poznania! Pokazała zdjęcie!

  Ewa Minge (52 l.) to barwna osobowość polskiego show-biznesu. Tym razem projektantka zaskoczyła swoich fanów zdjęciem z przeszłości i trzeba przyznać, że Ewa bardzo się zmieniła!

 • Ewa Minge: Kolekcja w ostatniej chwili

  Polska stylistka Ewa Minge, której kolekcja wartości 100 tysięcy euro została w poniedziałek, 11 lipca, skonfiskowana w rzymskim hotelu przez urzędnika sądowego na wniosek Włoskiej Izby Mody, zaprezentowała we wtorek w Rzymie kreacje sprowadzone w ostatniej chwili z Polski.

 • Tak Ewa Minge wygląda bez makijażu. Prawda obnażona!

  Ewa Minge (52 l.) postanowiła zabrać głos w sprawie błędnego przekonania opinii publicznej o idealnym i nieskazitelnym wyglądzie gwiazd. Z tej okazji słynna projektantka opublikowała na Instagramie zdjęcie bez makijażu. Fotka robi wrażenie!

 • Skonfiskowana kolekcja Ewy Minge

  Kolekcja ubrań wartości 100 tysięcy euro, zaprojektowanych przez polską projektantkę Ewę Minge, została skonfiskowana przez urzędnika sądowego, na wniosek Włoskiej Izby Mody, na dzień przed pokazem kreacji stylistki w Rzymie - poinformowała w poniedziałek wieczorem, 11 lipca, agencja ANSA.

 • Ewa Minge broni Dominiki Gwit: Ona nie promuje otyłości!

  Ewa Minge (52 l.) wspiera pulchną aktorkę i broni ją przed hejterami...

 • Kelly Rowland w kreacji Ewy Minge

  Zdobywczyni nagrody Grammy, amerykańska aktorka i wokalistka Kelly Rowland pojawiła się na pokazie w Nowym Jorku ubrana w kreację polskiej projektantki Ewy Minge.

 • Los okrutnie doświadczył Ewę Mingę. Gwiazda zdradziła komu zawdzięcza życie

  Życie Ewy Minge (52 l.) nie było usłane różami. Mimo sukcesu, jaki odniosła w dziedzinie mody, musiała borykać się z wieloma życiowymi dramatami, jak choćby białaczką. Projektantka nie ukrywa, że była bliska śmierci i nie dawano jej dużych szans. Wszystko zmieniło się, gdy odkryła, że w walce z chorobą nie jest sama.

 • Gwiazdy dla królowej

  Muzyczne legendy zaśpiewały dla Elżbiety II na scenie przed Pałacem Buckingham z okazji jubileuszu monarchini.

Zdjęcia na temat: projektantka minge
Wideo na temat: projektantka minge
 • Ewa Minge broni Gwit!

  Ewa Minge została nominowana w plebiscycie Róże Gali 2019 za promowanie na Instagramie "ciałopozytywności". Projektantka wychodzi z założenia, że powinna stawać w obronie osób pokrzywdzonych lub takich, które doświadczają niepotrzebnego hejtu. Wstawia się między innymi za Dominiką Gwit. Uważa, że internauci znęcają się nad aktorką. - Ona nauczyła się akceptować siebie. To nie znaczy, że promuje

 • 17 Again

  Rocznik '89, Mike O'Donnell (Zac Efron) jest gwiazdą szkolnej drużyny koszykówki, mającą przed sobą świetlaną przyszłość i uniwersyteckie stypendium sportowe w kieszeni. Niestety, Mike postanawia zaprzepaścić swoją szansę, poślubiając Scarlett - dziewczynę, która spodziewa się jego dziecka. Prawie 20 lat później najlepsze lata życia Mike (Matthew Perry) ma już dawno za sobą. Jego małżeństwo ze Scarlett (Leslie Mann) rozpadło się, w pracy znów ominął go awans, jego nastoletnie dzieci mają go...

 • Dlaczego Eva Minge chodzi w peruce?

  Eva Minge na jednym z ostatnich eventów opowiedziała o swojej przemianie. Projektantka od pewnego czasu chodzi w peruce, która - jak wyjawiła - jest jej protestem.

 • Interstellar

  Gdy okazuje się, że nasz czas na Ziemi dobiega końca, zespół odkrywców wyrusza na najważniejszą misję w dziejach ludzkości. Badacze podróżują poza granice naszej galaktyki, aby przekonać się, czy rasa ludzka ma szansę przetrwać wśród gwiazd. W filmie Interstellar w reżyserii uznanego twórcy filmowego Christophera Nolana (seria "Mroczny Rycerz", "Incepcja"), występują zdobywcy Oscarów: Matthew McConaughey ("Witaj w klubie") i Anne Hathaway ("Les Miserables Nędznicy"), nominowana do Oscara...