• Informacje na temat:

  projektantka minge

Artykuły na temat: projektantka minge
 • Ewa Minge na Pol'and'Rock Festival 2018: Zobacz zdjęcia projektantki

  Budząca spore emocje projektantka Ewa Minge była gościem Pol'and'Rock Festival, czyli dawnego Przystanku Woodstock.

 • Projektantka tekściarką

  Ewa Minge debiutuje jako scenarzystka i autorka tekstu.

 • Ewa Minge: Kolekcja w ostatniej chwili

  Polska stylistka Ewa Minge, której kolekcja wartości 100 tysięcy euro została w poniedziałek, 11 lipca, skonfiskowana w rzymskim hotelu przez urzędnika sądowego na wniosek Włoskiej Izby Mody, zaprezentowała we wtorek w Rzymie kreacje sprowadzone w ostatniej chwili z Polski.

 • Skonfiskowana kolekcja Ewy Minge

  Kolekcja ubrań wartości 100 tysięcy euro, zaprojektowanych przez polską projektantkę Ewę Minge, została skonfiskowana przez urzędnika sądowego, na wniosek Włoskiej Izby Mody, na dzień przed pokazem kreacji stylistki w Rzymie - poinformowała w poniedziałek wieczorem, 11 lipca, agencja ANSA.

 • Kelly Rowland w kreacji Ewy Minge

  Zdobywczyni nagrody Grammy, amerykańska aktorka i wokalistka Kelly Rowland pojawiła się na pokazie w Nowym Jorku ubrana w kreację polskiej projektantki Ewy Minge.

 • Ewa Minge: "Supermodelka Plus Size" to program misyjny

  Z pani urodą mogła pani zacząć karierę jako modelka... Ewa Minge: - Mój wygląd zawsze był szeroko dyskutowany. Mam oryginalną urodę, ale nigdy nie podchodziłam do siebie jako do osoby pięknej. Lubię bawić się swoim wizerunkiem, ale choćby nie wiem jak dziwnie to w moich ustach zabrzmiało, nigdy nie stawiałam na wygląd zewnętrzny. Bo wygląd przemija. Znam gwiazdy, które były kiedyś bardzo...

 • Zwaśnione polskie gwiazdy pogodziły się dzięki akcji pomagania zwierzętom

  Eva Minge do niedawna oskarżała Karolinę Korwin Piotrowską o nakręcanie hejtu. Dziś projektantka mody publicznie deklaruje, że ją kocha i wylewnie dziękuje jej za to, że ta udostępniła w mediach społecznościowych jej apel o pomoc dla kobiety, która przygarnia stare psy i koty.

 • "#Supermodelka Plus Size": Dziewczyny świadome swojego ciała

  Już 6 września na antenie Polsatu wystartuje program, który wyłoni pierwszą w Polsce Supermodelkę Plus Size. W jury zasiądzie jedna z najbardziej znanych na świecie polskich projektantek mody - Ewa Minge.

 • Natasza Urbańska poprowadzi program "Make me over. Wielka zmiana"

  ...uczestnicy będą mieli tylko 60 sekund aby przekonać jurorów, że to właśnie oni powinni być zakwalifikowani do Wielkiej Zmiany. W jury zasiądą: stylistka Joanna Horodyńska , projektantka Ewa Minge(...) wykazania się talentem i pomysłowością. W każdym odcinku zobaczymy dwie przemiany - czy Joannie Horodyńskiej uda się zamienić żabę w księcia, a Ewie Minge z kopciuszka zrobić księżniczkę? Niebywałe...

 • "#Supermodelka Plus Size": Wybrano finalistki

  ...charakter, osobowość, wyobraźnia i inteligencja - mówi Ewa Minge, projektantka i jurorka pierwszej edycji programu "#Supermodelka Plus Size". - Modelka plus size ma oczywiście wzbudzać w nas(...)Udział w programie chciało wziąć przeszło tysiąc dziewczyn w wieku od 18 do 28 lat, noszących rozmiar 42 i większy. Tylko 52 z nich dostało zaproszenie na castingi. Z tej grupy jury - Ewa Minge, Emil...

Zdjęcia na temat: projektantka minge
Wideo na temat: projektantka minge
 • Ewa Minge broni Gwit!

  Ewa Minge została nominowana w plebiscycie Róże Gali 2019 za promowanie na Instagramie "ciałopozytywności". Projektantka wychodzi z założenia, że powinna stawać w obronie osób pokrzywdzonych lub takich, które doświadczają niepotrzebnego hejtu. Wstawia się między innymi za Dominiką Gwit. Uważa, że internauci znęcają się nad aktorką. - Ona nauczyła się akceptować siebie. To nie znaczy, że promuje

 • Dlaczego Eva Minge chodzi w peruce?

  Eva Minge na jednym z ostatnich eventów opowiedziała o swojej przemianie. Projektantka od pewnego czasu chodzi w peruce, która - jak wyjawiła - jest jej protestem.

 • Ewa Minge: Radek wywoził Rozenek pod kocem!

  Suknię ślubną Małgorzaty Rozenek zaprojektowała Ewa Minge. Kreacja była szyta według zasad haute couture. Co to oznacza? I dlaczego jest ona tak wyjątkowa? Projektantka opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o wymagającej pracy nad stylizacjami wspomnianej panny młodej. (Dzień Dobry TVN / x-news)