• Informacje na temat:

  projekty wrażenie

Artykuły na temat: projekty wrażenie
 • "Rolnik szuka żony 4": Dlaczego Renata odeszła z programu?

  ..."Wyjeżdżam, bo mam wrażenie, że trochę go zraniłam, a nie chciałabym jeszcze bardziej" - powiedziała Renata do swoich koleżanek, po czym wyjechała z domu Mikołaja.

 • Recenzja Mickiewicz-Stasiuk-Haydamaky "Mickiewicz-Stasiuk-Haydamaky": Odbrązowić wieszcza

  Projekty interpretujące poezję bez sztucznego akademickiego nadmuchania i krawatów zapiętych tuż pod szyją to żadna nowość, ale wciąż rzadkość. Stasiuk i Haydamaky podjęli się tego typu zadania, biorąc na warsztat wiersze Mickiewicza. Nie udało im uniknąć potknięć, lecz wciąż wypadają wystarczająco dobrze.

 • Sobota: Moje płyty wyprzedzały swoje czasy

  Negatywne komentarze na temat jego rodziny, występ u Kuby Wojewódzkiego, projekty na 2016 rok oraz współpraca z Piotrem Klattem z Róż Europy - to tylko niektóre wątki, jakie poruszyliśmy w rozmowie z raperem Sobotą.

 • Arkadiusz Gołębiewski: 12 lat funkcjonowania PISF to sprzyjanie jednej opcji światopoglądowej

  ..."12 lat funkcjonowania Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, to mam wrażenie, raczej sprzyjanie jednej opcji światopoglądowej, bardziej liberalnej, bardziej lewicowej" - powiedział reżyser Arkadiusz Gołębiewski. Jednocześnie zaznaczył, że "część bardziej konserwatywna, szukająca inspiracji w polskim patriotyzmie, polskiej historii najnowszej, zawsze była gdzieś na uboczu".

 • Anna Lucińska: Być jak Oprah Winfrey

  Anna Lucińska prowadzi na antenie TVN Style program "Zaskocz mnie", w którym udowadnia, że niespodzianki nigdy nie wychodzą z mody, a fantastycznych wspomnień nie da się kupić za żadną cenę. Choć prezenterka doskonale czuje się w tym formacie, to nie ukrywa, że marzą jej się także autorskie projekty - coś na kształt talk-show "The Oprah Winfrey Show" oraz poradnik, jak znaleźć wartościowego...

 • "Pokémon: Detektyw Pikachu" : Psajajaj...

  Filmowe adaptacje gier wideo od dawna stanowią synonim produkcji koszmarnie złej. Jasne, wszyscy pamiętamy pierwsze "Mortal Kombat" i kochamy Raula Julię w "Street Fighterze", ale co tu dużo mówić - takie koszmarki jak "Super Mario Bros.", "Assassin’s Creed" czy (tu wstaw dowolny tytuł z filmografii Uwe Bolla) zrobiły swoje. Nawet ambitniejsze projekty, jak "Warcraft" Duncana Jonesa, ostatecznie...

 • "Yves Saint Laurent": Suknie i modelki

  ..."Yves Saint Laurent" - film fabularny o tytułowym geniuszu mody, 30 maja pojawi się na ekranach polskich kin. Dla wielbicieli artysty nie lada gratką jest to, że w filmie wykorzystano oryginalne projekty kreatora.

 • Legendarny Afrojax: Wstydzę się znacznie bardziej niektórych myśli, niż swojego członka

  ...- Widzę, jak kolejne, naprawdę fajne, nowe projekty giną w cholerę, ale zanim zdechną, chwytają się wszelkich możliwych akrobacji, żeby być wysłuchanymi. A masa na to defekuje, bo wszelkie jej potrzeby obcowania z jakąś tam alternatywą zaspokaja "Męskie Granie" - opowiada w wywiadzie dla Interii Legendarny Afrojax. Polska scena muzyczna nie była tylko jednym wątkiem, o którym opowiedział...

 • Wojciech Cejrowski: Zdarzają się różne sytuacje

  Wojciech Cejrowski uwielbia jeździć po świecie i przyglądać się plemionom, których obyczaje wielu z nas mogłyby zadziwić. Swoje spostrzeżenia z tych wypraw prezentuje później w swoich programach. Podróżnik wyznaje jednak, że z powodu poglądów politycznych jego projekty były wielokrotnie zdejmowane z anteny.

 • "Prowadzi mnie miłość"

  Deep Purple, Rainbow, Blackmore's Night! Kiedy mówimy o tych zespołach w myślach pojawia się tylko jedno nazwisko - Ritchie Blackmore. Jeden z najlepszych gitarzystów tej galaktyki, wspaniały muzyk i doskonały kompozytor, zazwyczaj niedostępny i sprawiający wrażenie rozkapryszonego.

Zdjęcia na temat: projekty wrażenie
Dyskusje na temat: projekty wrażenie
 • Re: "Pułapka": Można, ale po co?

  A mi się wydaje, że Pan Edward Miszczak delikatnie się wypalił. Obserwując ostatnie Jego decyzje programowe mam wrażenie, że są bez polotu, projekty takie sobie. Brak efektu wow. Oczywiście pewnie się nie znam...