• Informacje na temat:

  prokop jego auto

Artykuły na temat: prokop jego auto
 • Prokop: Nie rób innym krzywdy

  Na innych patrzy z góry, ale tylko z racji swojego wzrostu. Widzowie polubili Marcina Prokopa (33 l.) za humor i ludzką bezpretensjonalność.

 • Agata Kulesza w końcu szczęśliwa! Tak teraz żyje aktorka

  ...operator Marian Prokop?  Aktorka cieszy się, że przez kwarantannę mogła zwolnić tempo, zastanowić się, co jest dla niej ważne. Nie rzuciła się do porządkowania domu i dokumentów. Podczas izolacji(...) nie tylko na zamieszczonej fotografii jest fajnie... Uważny obserwator obok buzi szczęśliwej gwiazdy z rozwianymi przez wiatr włosami zauważy profil przystojnego bruneta prowadzącego auto.  Wiele...

 • Serialowy przewodnik

  ..., że wie, gdzie ukrywa się jego syn. Razem pojawiają się na występie chłopaka, który bez wiedzy rodziców zgłosił się do konkursu tanecznego. Kinga jest zdenerwowana przed spotkaniem z Marcinem Prokopem(...) zabrała Macieja nad rzekę, by zidentyfikował wyciągnięty z wody wrak. Mężczyzna potwierdza, że to auto jego żony. Nurkowie poszukują ciała. Mateusz przekazuje Możejce obrączkę. Karolina ustala, że...

 • Serialowy przewodnik

  ...i Marcinowi, że po rozstaniu z Wojtkiem nie ma gdzie mieszkać. Chodakowski proponuje, by zatrzymała się u jego sąsiadki, która jest aktualnie w podróży i zostawiła mu klucze. Wieczorem dziewczyna(...) w morderstwo Rozłuckiego. "Barwy szczęścia" odc. 1245 Dominika dowiaduje się, że Łukasz był dawcą nasienia w klinice leczenia bezpłodności. Co więcej, Ksawery jest jego biologicznym synem! W tym samym...

 • Marcin Prokop lubi często zmieniać samochody

  Marcin Prokop lubi sportowe samochody, ale uważa, że tego typu pojazdy nie nadają się do codziennej jazdy po mieście. W autach, z których korzysta na co dzień, Prokop ceni sobie solidność i prostotę. Dziennikarz często zmienia samochody i przyznaje, że co roku musi kupić nowy model.

 • Marcin Prokop jak MacGyver

  Już niedługo pojawi się nowy teleturniej "Turbo Ring". Prowadzący go Marcin Prokop przyznał, że jeśli chodzi o samochody to jest całkiem niezłym mechanikiem. Czasem jego pomysłowość równać się może z samym MacGyverem.

 • Marcin Prokop: Przerażająca noc

  O sylwestrze mówi się, że to jedyna taka noc w roku. Marcina Prokopa, który będzie witał Nowy Rok na imprezie TVN-u w Krakowie, spytaliśmy o najbardziej zapamiętaną noc w jego życiu, niekoniecznie sylwestrową.

Wideo na temat: prokop jego auto
 • Marcin Prokop: Lubię zmieniać auto przynajmniej raz w roku

  niedoskonałości, jakiegoś pęknięcia, nie dosłownie, tylko w jego charakterze - mówi prowadzący program "Dzień Dobry TVN". Marcin Prokop wyznaje też, że marzy o dużym garażu, w którym będzie mógł parkować(...)Marcin Prokop często zmienia samochody i przyznaje, że co roku musi kupić sobie nowy model. Obcowanie z autami wysokiej klasy - zwłaszcza tymi sportowymi - dziennikarz porównuje do przyjemności

 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

 • Auta 2

  Zygzak McQueen, ambitny i rezolutny samochód wyścigowy, powraca wraz ze swoim wiernym przyjacielem Złomkiem - który tylko pozornie jest zardzewiałą ciężarówką holowniczą - w jeszcze szybszej, jeszcze głośniejszej i ekscytująco wysokooktanowej drugiej części "Aut". Nasi bohaterowie wybiorą się na wyprawę do świata zapierających dech w piersiach wyścigów. Jak sobie poradzą wśród snujących intrygi rywali? Nie przegap ich komicznej eskapady!