• Informacje na temat:

  prokop piotr

Artykuły na temat: prokop piotr
 • Wojewódzki kontra Prokop

  Jednym z gości kolejnego wydania programu "Kuba Wojewódzki", który pojawi się na antenie Polsatu w niedzielę, 21 marca o godz. 22.30, będzie Marcin Prokop, jeden z nowych jurorów ostatniej edycji "Idola". To właśnie Kuba Wojewódzki zaproponował go jako swego następcę. W części muzycznej wystąpi zespół Paranormal. Natomiast gościem "Poplisty", nadawanej o godz. 9.30, będzie grupa Lotyń.

 • Marcin Prokop: Ciężarna kobieta zmieszała mnie z błotem

  Trudno sobie wyobrazić "Mam talent!" bez komentarzy duetu Prokop-Hołownia. A czym byłyby poranki w "Dzień Dobry TVN" bez pary Prokop-Wellman? Marcin Prokop - dziennikarz i prezenter, konferansjer(...) powstał, a także zdradzić, co dzieje się za kulisami programów, w których bierze udział. Kończy się kolejna edycja "Mam talent!". Jakie były tym razem niespodzianki? Marcin Prokop: - Zaskoczył mnie...

 • Piotr Bukartyk w żałobie. Roman Bukartyk nie żyje

  W wieku 83 lat zmarł Roman Bukartyk, ojciec wokalisty, kompozytora, tekściarza i satyryka Piotra Bukartyka. Przez lata był radnym i działaczem sportowym związanym z Gorzowem.

 • "Marcin Prokop obwieścił reaktywację Paktofoniki"

  W obszernej rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Sebastian 'Rahim' Salbert wspomina wizyty w programach telewizji śniadaniowej i legendarne już pytanie Anny Popek o zmarłego śmiercią samobójczą rapera Piotra(...) telewizyjnych to także problem osób, które wydawałoby się ze światem muzycznym mają wiele wspólnego. Jak na przykład Marcin Prokop, swego czasu redaktor naczelny popkulturowego miesięcznika "Machina...

 • Kto najlepszym gospodarzem show?

  Okazuje się, że Marcin Prokop to dziennikarz, który najlepiej radzi sobie z prowadzeniem telewizyjnych show. Przynajmniej według użytkowników portalu INTERIA.PL.

 • Gwiazdy TVP i TVN znów zagrają piłkarski mecz

  W niedzielę, 30 sierpnia, o godz. 17 na piłkarską murawę wybiegną reprezentacje TVP i TVN. Dziennikarze i gwiazdy obu stacji spotkają się ponownie, by pomóc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. Na czele drużyn staną Piotr Kraśko i Grzegorz Kajdanowicz, a gospodarzami spotkania będą Agata Młynarska i Marcin Prokop.

 • Dla kogo Wiktory?

  W niedzielę, 30 października, poznamy laureatów Wiktorów. Nagrody dla osobowości telewizyjnych minionego roku zostaną wręczone już po raz 26. Galę poprowadzi Marcin Prokop, a uroczystość uświetni występ grupy MoCarta.

 • 11-letnia Kornelia Mazur: Z castingu prosto do półfinałów "Mam talent"

  W ostatnim odcinku "Mam talent" zobaczyliśmy występ 11-letniej Kornelii Mazur. Dziewczynka nie przekonała do siebie jury, ale odejść z programu nie pozwolił jej Marcin Prokop. Prowadzący nagrodził jej wykonanie Złotym Przyciskiem.

 • Dygant pobiła Adamczyka

  ..."Po prostu wzięłam i zamalowałam go prosto w twarz" - o bójce z Piotrem Adamczykiem opowiada Agnieszka Dygant. Do zdarzenia doszło wieczorem w podwarszawskim lesie. Czy Piotr Adamczyk doznał poważnych uszkodzeń?

 • Najpiękniejsi Polacy 2007

  Piotr Adamczyk, Mateusz Damięcki, Borys Szyc, Olivier Janiak i Krzysztof Ibisz znaleźli się na liście kandydatów do tytułu "Najpiękniejszy'2007". W ubiegłym roku zwyciężył Maciej Zakościelny.

Wideo na temat: prokop piotr
 • Prokop miażdży "Pikeja"!

  Piotr "nie nazywajcie mnie bratem Natalii" Kukulski zrobił sobie ostatnio rundkę po telewizjach śniadaniowych, gdzie na ogół tłumaczy się, dlaczego stał się pośmiewiskiem całego kraju. Zobaczcie, jak w inteligentny sposób Prokop szydzi z "Pikeja". (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)