• Informacje na temat:

  prokop zarabia

Artykuły na temat: prokop zarabia
 • Prokop: W telewizji zarabiamy za dużo

  Zarobiła fortunę w dwa tygodnie, za trzy godziny pracy zgarnęła 30 tys. - o zarobkach celebrytów i gwiazd telewizji krążą prawdziwe legendy. Co na ten temat sądzi Marcin Prokop (35 l.)?

 • Zarabia więcej niż Kammel

  Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Ani Tomasz Kammel, ani Hubert Urbański nie są już najlepiej zarabiającymi prezenterami. Marcin Prokop za miesiąc pracy bierze bowiem aż 120 tys. złotych - informuje "Fakt".

 • Prokop musiał poluzować relację z Wellman! Dochodziło do coraz dziwniejszych sytuacji!

  Marcin Prokop (40 l.) udzielił wywiadu jednej z gazet, w którym opowiedział o swoim "uzależnieniu" od Doroty Wellman (56 l.). Gwiazdor musiał podjąć radykalne kroki...

 • Chcielibyście tyle zarabiać?

  Jakie gaże inkasują najpopularniejsze telewizyjne gwiazdy? Jeden z dzienników postanowił dokonać odpowiednich wyliczeń. Na szczycie zarobkowego rankingu znaleźli się: Marcin Prokop, Dorota Wellman, Kinga Rusin, Kuba Wojewódzki i Krzysztof Ibisz.

 • Tyle zarabia Marcin Prokop

  Jak informuje "Fakt", na konto 35-letniego Marcina Prokopa co miesiąc wpływa 150 tys. zł! Poza pracą w magazynie śniadaniowym (30 tys. zł miesięcznie) dziennikarz prowadzi program motoryzacyjny (12(...) prowadzi on około dziesięciu imprez (od 10 tys. zł). Prokopa chwalą współpracownicy, twierdząc, że jest profesjonalistą: "Świetnie przygotowany, zawsze na czas, a do tego jest skromny. Jego udział...

 • Wellman rozszarpała tabloid

  Dzisiaj, 10 października, w czasie programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN" Dorota Wellman w niecodzienny sposób skomentowała wczorajsze wyliczenia jednego z brukowców, dotyczące jej zarobków. Prezenterka... podarła na wizji gazetę.

 • Tyle się zarabia w polskiej telewizji!

  Marcin Prokop jakiś czas temu oświadczył, że w telewizji zarabia się nieprzyzwoicie dużo. Czy faktycznie tak jest? "Fakt" sporządził swoistą listę płac, udowadniając przy tym, że portfele gwiazd szklanego ekranu wprost pękają w szwach! I to wszystko na ogół za kilkanaście godzin "pracy" w miesiącu...

 • Szyc "medialnie dał dupy"

  - Pokolenie trzydziestolatków medialnie dało dupy, kompletnie zatraciło się w celebrytyzmie, zarabianiu pieniędzy... Przykładem na to jest Borys Szyc - dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska nie ma najlepszego zdania o gwiazdach polskiego show-biznesu.

 • Prokop zarabia najlepiej w kraju!

  Marcin Prokop (31 l.) stał się najważniejszą twarzą stacji TVN, co oczywiście zaczęło przekładać się na jego zarobki. "Fakt" wybadał, iż obecnie żaden prezenter w Polsce nie zarabia tyle, co on! Podsumujmy: za prowadzenie programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN" wraz z Dorotą Wellman Prokop inkasuje 50 tysięcy złotych miesięcznie. Za show "Mam talent", którego jest prowadzącym - 10 tysięcy...

 • Krezusi z telewizji

  Płacą im za lotność umysłu. Dlatego na ich programach telewizje zarobiły krocie. A oni umieją upomnieć się o swoje, gdy oglądalność rośnie. Talent talentem, ale negocjować też potrafią.

Wideo na temat: prokop zarabia
 • Prokop o ogromnych zarobkach gwiazd

  "Zarabiamy za dużo" - mówi otwarcie Marcin Prokop.

 • Fighting

  Sean Arthur /Channing Tatum/ zarabia na życie handlując podrobionym towarem w Nowym Jorku. Spotka na swojej drodze weterana walk ulicznych, Harveya Boardena /Terrence Howard/. Sean zaczyna uczestniczyć w tajnych walkach ulicznych; często jego przeciwnikami są osoby z kryminalną przeszłością.

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.