• Informacje na temat:

  promocja najpopularniejszej

Artykuły na temat: promocja najpopularniejszej
 • Najpopularniejsze pary w show-biznesie

  Ostatni raz emocjonowaliśmy się wyborem najpopularniejszej pary gwiazd gdzieś w okolicach 14 lutego. Nadeszły wakacje i czas na uaktualnienia. Magazyn "In Touch" postanowił sprawdzić, który znany związek cieszy się największa popularnością. Wygrał niezawodny Tom Cruise (42 l., "Mission: Impossible 3" ) ze swą partnerką Katie Holmes ( 28 l., "Batman - Początek" ).

 • "Najpopularniejszy zespół karaoke na świecie"

  Fińscy wiolonczeliści z grupy Apocalyptica zyskali popularność za sprawą własnych wersji nagrań Metalliki, nagranych na debiutanckiej płycie "Apocalyptica: Plays Metallica By Four Cellos" (1996). Od trzeciego albumu "Cult" (2000) muzycy nagrywają już wyłącznie autorski materiał. Na początku lutego 2005 roku ukazała się ich piąta płyta, zatytułowana "Apocalyptica". W ramach jej promocji grupa wystąpiła w katowickim "Spodku" grając przed niemieckim zespołem Rammstein. Z tej okazji Michał Boroń...

 • Hip hop 2005: Najpopularniejsze płyty

  Pięciopłytowy zestaw "Rap eskadra 3" okazał się najlepiej sprzedającym się wydawnictwem hiphopowym na polskim rynku w 2005 roku. Co ciekawe, obszerna kompilacja osiągnęła nakład ponad 17 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w ciągu zaledwie jednego miesiąca! W pierwszej trójce zestawienia znalazł się także zespół Jeden Osiem L oraz popularny raper Mezo.

 • Małgorzata Socha najpopularniejszą ambasadorką marek

  Decydując się na wybór gwiazdy do reklamy, oprócz wielu innych czynników, które determinują sukces strategii, warto wziąć pod uwagę również jej popularność. Badanie Press-Service Monitoring Mediów potwierdza, że osoby, które budzą najwięcej emocji, przynoszą markom najszerszy odzew w mediach w związku z kampaniami promocyjnymi.

 • Najpopularniejszy festiwal w mediach? Przystanek Woodstock!

  Rok 2014 należał do Przystanku Woodstock, przynajmniej w mediach. Tak wynika z raportu agencji Press Service Monitoring Mediów, która sprawdziła o którym festiwalu najczęściej mówiło się w komunikatach medialnych.

 • Ciężarna Beyonce najpopularniejsza w Polsce!

  Album Beyonce nieoczekiwanie znalazł się na 1. miejscu polskiej listy bestsellerów płytowych. Nieoczekiwanie, ponieważ chodzi o jej poprzedni album, a nie ten najnowszy.

 • Adam Sztaba: Telewizja to darmowa promocja!

  ...sprzedawanie się. Uważam to za wielką bzdurę, dlatego że telewizja jest teraz bardzo skutecznym medium. To darmowa promocja przez trzy miesiące - przekonuje muzyk. Sztaba podkreślał, że stara się być wyrozumiały...

 • Dawid Kwiatkowski z najpopularniejszą płytą w Polsce

  "9893" - debiutancki album 17-letniego Dawida Kwiatkowskiego to najlepiej sprzedająca się płyta w Polsce.

 • Doda we łzach z medalem za promocję Ciechanowa

  W czwartek (24 września) Doda odebrała w swoim rodzinnym mieście medal za zasługi dla Ciechanowa.

 • Adam Sztaba: Telewizja to darmowa promocja!

  ...sprzedawanie się. Uważam to za wielką bzdurę, dlatego że telewizja jest teraz bardzo skutecznym medium. To darmowa promocja przez trzy miesiące - przekonuje muzyk. Sztaba podkreślał, że stara się być wyrozumiały...

Zdjęcia na temat: promocja najpopularniejszej