• Informacje na temat:

  promować film

Artykuły na temat: promować film
 • Piosenka "Feel it" będzie promować film "365 dni"

  ..."Feel it" to pierwszy singiel włoskiego aktora Michele Morrone i zapowiedź jego debiutanckiej płyty "Dark Room". Teledysk do piosenki zawiera sceny z filmu "365 dni, w którym Morrone gra główną rolę męską. W piątek, 17 stycznia, Blanka Lipińska zdradziła, że "Feel it" będzie również oficjalnym teledyskiem do "365 dni", który jest ekranizacją jej głośnej powieści.

 • Reżyser filmu o Grzegorzu Ciechowskim nie chce go promować w TVP

  Wojciech Skrobiszewski nakręcił dokument "Obywatel miłość". Film opowiada historię uczucia Anny Skrobiszewskiej i Grzegorza Ciechowskiego, lidera legendarnej Republiki. Reżyser odmówił promowania dokumentu w TVP. "Mam za złe mediom publicznym podział społeczeństwa i piętnowanie inności" - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Skrobiszewski. Podobnie postąpił syn nieżyjącego muzyka, Bruno...

 • Reżyser filmu o Grzegorzu Ciechowskim nie chce go promować w TVP. Odmówił udziału w programie

  Wojciech Skrobiszewski nakręcił dokument "Obywatel miłość". Film opowiada historię miłości i życia Anny Skrobiszewskiej z Grzegorzem Ciechowskim, liderem legendarnej Republiki. Reżyser odmówił promowania dokumentu w TVP. "Mam za złe mediom publicznym podział społeczeństwa i piętnowanie inności" - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Skrobiszewski. Podobnie postąpił syn nieżyjącego muzyka, Bruno...

 • "Powidoki": Bogusław Linda "promuje" film

  W dosyć ciekawy sposób Bogusław Linda postanowił "promować" reprezentujący Polskę w oscarowym wyścigu ostatni film Andrzeja Wajdy "Powidoki", w którym gra główną rolę. W produkcji zmarłego 9 października reżysera aktor wcielił się w malarza Władysława Strzemińskiego.

 • Kupicha promuje serial

  Kończą się zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polskiej "Rodzinka.pl". Serial od marca zacznie pokazywać TVP2. Produkcję promować będzie teledysk, w którym zaśpiewa Piotr Kupicha.

 • Film z Polą Negri będzie promował Polskę

  ..."Mania. Historia pracownicy fabryki papierosów" - niemy film z 1918 r. z Polą Negri - będzie, mimo sprzeciwu filmowców, promował Polskę podczas jej prezydencji w UE - zdecydował minister kultury Bogdan Zdrojewski. Resort nie wycofa się z finansowania projektu.

 • Kupicha promuje serial

  Kończą się zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polskiej "Rodzinka.pl". Serial od marca zacznie pokazywać TVP2. Produkcję promować będzie teledysk, w którym zaśpiewa Piotr Kupicha.

 • Gwiazdor Bollywood promuje Kraków?

  Gwiazdor indyjskiego kina Amitabh Bachchan będzie wspierać Kraków w pozyskiwaniu bollywoodzkich produkcji filmowych. W poniedziałek aktor otrzymał z rąk prezydenta Jacka Majchrowskiego klucz do bram miasta.

 • "Narodziny gwiazdy": Lady Gaga promuje film

  ...30 listopada na ekrany polskich kin wejdzie film "Narodziny gwiazdy" w reżyserii Bradleya Coopera. Główną rolę w musicalu zagrała amerykańska wokalistka Lady Gaga. Gwiazda bierze czynny udział w promocji filmu, pojawiając się - i zachwycając - na kolejnych festiwalach.

 • "DJ": Teledysk Unera promuje film

  Właśnie ukazał się oficjalny teledysk promujący film "DJ" w reż. Alka Korta z Mają Hirsch w roli głównej. Autorem ścieżki dźwiękowej jest jeden z najpopularniejszych hiszpańskich DJ'ów - Uner. Premiera filmu w polskich kinach już 19 stycznia.

Zdjęcia na temat: promować film
Wideo na temat: promować film
 • Rozkraczona Sablewska promuje ciuchy Przetakiewicz!

  Joanna Przetakiewicz postanowiła swoją nową kolekcję ubrań wypromować z pomocą byłej niani synka Kukulskiej. W odważnym filmie, którego reżyserem jest Xavery Żuławski, naga Majka wije się po podłodze, obściskuje z przystojnym modelem oraz pozuje rozkraczona! Zachęciła Was do kupna ciuchów Aśki?

 • Malutki Daniel Radcliffe promuje swój film

  Daniel Radcliffe (168 cm wzrostu) na spotkaniu z fanami i dziennikarzami przed premierą filmu "Harry Potter and the Half-Blood Prince". Nowy Jork, 10 lipca.

 • "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

  Teledysk do piosenki "7 rzeczy" w wykonaniu Libera i Mateusza Ziółko. Piosenka promuje film "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" (w kinach od 26 lutego 2016).

Dyskusje na temat: promować film
 • Re: To koniec "Świata według Kiepskich"?

  To okropny moim zdaniem film promujący LGBT, zastanawiam się kto to sponsorował, o wzruszeniu nie może być mowy, oglądając go czułem raczej oburzenie, przestańcie promować takie rzeczy, sam film oceniam zresztą jako bardzo słaby i nudny, straciłem tylko czas, taka propaganda na siłę

 • Re: Serialowy przewodnik

  Kto to jeszcze ogląda? dziadoski film żadnych zasad moralnych!!!! A zaczynał się tak przyjemnie, rodzinnie - no ale trzeba promować zdrady, rozwody itd......wyrzucic go z publicznej telewizji nie zamierzam za coś takiego płacić abonamentu!!!!

 • Re: "rodzinka.pl" powraca! Zobacz relację z planu

  Ten film powinien być zdjęty z ekranu: szerzy patologię. Nazwa celowa:" rodzinka.pl" ma promować życie polskich rodzin wg wzorców z tego filmu.

 • Re: "M jak miłość": Agnieszka spędzi noc poślubną z... kochankiem!

  taaaa.... a potem zjawi się joasia i agnieszka odejdzie znów. Naprawdę lubiłam ten film ale już nie. czytam tylko streszczenia czy zacznie się tu promować jakieś wartości i uczucia czy to co się aktualnie fajnie sprzedaje. Przychodzi sobie aktoreczka to druga wypad, odchodzi sobie aktoreczka to aktor wypad i tak w kółko. Zero fabuły tylko wszystko dostosowane do widzimisię aktorów i ich

 • Re: Dlaczego ukrywała męża?

  PRZECIEŻ TEN FILM TO JEDEN WIELKI BURDEL!!!!!! JAK MOŻNA GO PROMOWAĆ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ !!!!!!!

 • Re: photo

  ładna postać, ale ja dziękuje za scenariusz który Pani napisała. To przypomnienie Polakom o tym gdzie ich miejsce i jakie cechy powiniem posiadać naród Polski. Cudny film i warto go promować na duża skalę. Czekamy na 5 część !

 • Re: Kto zdobędzie serce Jerzego?

  Weźcie go wyrzuććie z telewizji. To tak samo jak Mroczki, których też nie powinno być. Na się obiera role by promować siebie jako samca alfa - żenujący typ (bez zrównoważonej samooceny). a wezcie mnie? tak? Osz Ty wredny anonimie!!! Film jest super i mozna sie posmiac:)

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  O zdolnościach aktorskich Filipa Bobka ,jego wygladzie, głosie, powiedziano juz chyba wszystko. Teraz decyzja w rękach producentów. Mam nadzieje , że podejmą jedyną słuszną i postawią na Filipa Bobka. Film i telewizja powinny promować młodych i zdolnych aktorów. jak na razie bryluje stara gwardia i ciagle przewijają się te same nazwiska robi się to już nudne. Tylko Filip Bobek jako Karol

 • Re: Spadła widownia "Czasu honoru"

  To przepięknie pokazana historia Polskiego honoru, odwagi, oddania ojczyźnie. Powinno się promować ten film o wiele bardziej własnie teraz gdy w Polskim społeczeństwie coraz bardziej potrzebne są właśnie takie cechy. Jeżeli "stawka większa niż zycie" miała taka popularność to "Czas Honoru " musi zainteresowac młodych ludzi. W głębi człowieka jest naturalna potrzeba posiadania takich cech