• Informacje na temat:

  promowanie nowych

Artykuły na temat: promowanie nowych
 • Ellie Goulding topless. Gwiazda promuje nowy album (singel "Worry About Me")

  5 czerwca ukaże się nowa płyta Ellie Goulding. Promuje ją singel "Worry About Me". Wokalistka wzięła również udział w specjalnej sesji zdjęciowej dla magazynu "Legend".

 • Reżyser filmu o Grzegorzu Ciechowskim nie chce go promować w TVP

  Wojciech Skrobiszewski nakręcił dokument "Obywatel miłość". Film opowiada historię uczucia Anny Skrobiszewskiej i Grzegorza Ciechowskiego, lidera legendarnej Republiki. Reżyser odmówił promowania dokumentu w TVP. "Mam za złe mediom publicznym podział społeczeństwa i piętnowanie inności" - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Skrobiszewski. Podobnie postąpił syn nieżyjącego muzyka, Bruno Ciechowski.

 • Jeff Goldblum promuje swój nowy album

  Hollywoodzki aktor Jeff Goldblum opublikował singla z piosenką "Lets Face The Music And Dance". Utwór promuje jego nowy album, który ukaże się 1 listopada.

 • Meghan Trainor "Dear Future Husband": Promowanie seksizmu?

  Peas , Michaelem Jacksonem oraz Aaliyah . Przypadek Trainor pokazuje, że droga od uwielbienia do ostrej krytyki jest bardzo krótka. Kto mógł bowiem pomyśleć, że jedna z nowych idolek amerykańskiej...

 • Kanye West promuje nowe buty zaskakującą sesją zdjęciową

  Kanye West na Twitterze opublikował nietypową sesję zdjęciową promującą jego nową serię butów Yeezy. Obuwie prezentuje m.in. sobotwórka Kourtney Kardashian oraz aktorka filmów dla dorosłych Lela Star.

 • Reżyser filmu o Grzegorzu Ciechowskim nie chce go promować w TVP. Odmówił udziału w programie

  Wojciech Skrobiszewski nakręcił dokument "Obywatel miłość". Film opowiada historię miłości i życia Anny Skrobiszewskiej z Grzegorzem Ciechowskim, liderem legendarnej Republiki. Reżyser odmówił promowania dokumentu w TVP. "Mam za złe mediom publicznym podział społeczeństwa i piętnowanie inności" - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Skrobiszewski. Podobnie postąpił syn nieżyjącego muzyka, Bruno Ciechowski.

 • ​Iggy Azalea nago promuje buty

  Iggy Azalea wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej nową linię butów. Raperka pojawia się na niej nago.

 • "Narodziny gwiazdy": Lady Gaga promuje film

  30 listopada na ekrany polskich kin wejdzie film "Narodziny gwiazdy" w reżyserii Bradleya Coopera. Główną rolę w musicalu zagrała amerykańska wokalistka Lady Gaga. Gwiazda bierze czynny udział w promocji filmu, pojawiając się - i zachwycając - na kolejnych festiwalach.

 • Lankosz promuje Łódź

  Borys Lankosz, reżyser głośnego filmu "Rewers", nakręcił w Łodzi krótki film promujący miasto jako kandydata do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016. "Odkryta" (Decouverte) ma nawiązywać do najbardziej znanych filmów noir. W tej nietypowej reklamie Łodzi grają: Emilia Komarnicka i Łukasz Konopka.

 • Piosenka Edyty Górniak promuje film „Dywizjon 303. Historia prawdziwa"

  Nowa piosenka Edyty Górniak "Tylko ty" promuje film „Dywizjon 303. Historia prawdziwa".

Zdjęcia na temat: promowanie nowych
Wideo na temat: promowanie nowych
 • Rozkraczona Sablewska promuje ciuchy Przetakiewicz!

  Joanna Przetakiewicz postanowiła swoją nową kolekcję ubrań wypromować z pomocą byłej niani synka Kukulskiej. W odważnym filmie, którego reżyserem jest Xavery Żuławski, naga Majka wije się po podłodze, obściskuje z przystojnym modelem oraz pozuje rozkraczona! Zachęciła Was do kupna ciuchów Aśki?

 • Ania Dąbrowska nagrała nową piosenkę! Rozlicza się z ojcem swoich dzieci?

  Anna Dąbrowska po długiej przerwie wydaje nową płytę. W studiu nagraniowym wokalistkę odwiedziła Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN". Album promuje bardzo osobisty singiel "Nieprawda". O czym opowiada? Wścibska reporterka TVN nie ma wątpliwości, że w piosence Ania rozlicza się z ojcem swoich dzieci! Co na to sama zainteresowana? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Kaja Paschalska: Priorytety? Muzyka

  Kaja Paschalska nie myśli o wakacjach, pochłonięta jest bowiem pracą nad swoim nowym albumem. Na początku maja zaprezentowała swój pierwszy od 14 lat singiel, który promuje trzeci krążek w jej dorobku.

Dyskusje na temat: promowanie nowych