• Informacje na temat:

  proste ubranie

Artykuły na temat: proste ubranie
 • Ola Kwaśniewska znalazła patent na swobodne obżeranie się! Ale to proste!

  Aleksandra Kwaśniewska (35 l.) nic sobie nie robi z dodatkowych kilogramów! Wciąż lubi się objadać smakołykami!

 • Harry Styles u progu solowej kariery

  W zaciszu gabinetów skrupulatnie przygotowywana jest solowa kariera Harry'ego Stylesa z One Direction. Skąd ta pewność? To proste - na młodym gwiazdorze można zarobić miliony dolarów. Ale przesłanek jest znacznie więcej.

 • Przepadły służbowe ubrania Hanny Lis

  Jak donosi "Fakt", dziennikarka "próbuje ze stosu bucików, marynarek i innych fatałaszków wyłowić te, które nie są już jej własnością". Nie jest to jednak proste, gdyż jej garderoba wypełniona jest po brzegi. Na oddanie służbowych ubrań Lis ma czas do końca kwietnia. Jeśli tak się nie stanie, była prezenterka będzie musiała zapłacić za nie z własnej kieszeni. Dodajmy, że ubrania nie należą do...

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • Agnieszka Kotulanka: nastąpi przełom w jej życiu?

  Agnieszka Kotulanka (60 l.) przez ostatnie lata zmagała się z uzależnieniem od alkoholu. Dziś wygląda na to, że wreszcie wychodzi na prostą. Wspierają ją terapeuci, przyjaciele i najbliższa rodzina.

 • Joanna Krupa: Modna i pogodna

  Już po raz czwarty Joanna Krupa pogratuluje zwycięzcy programu "Top Model". Finał edycji zbliża się wielkimi krokami.

 • "M jak miłość": Marcel Sabat chce być kreatorem mody!

  Marcel Sabat, czyli Darek Maj z „M jak miłość”, marzy, by stworzyć własną markę... odzieżową. Zaprojektował już kilka kolekcji, ale nie zamierza na tym poprzestać. - Mam nadzieję, że ludzie, którzy będą mieli na sobie moje ubrania, będą się w nich dobrze czuć – mówi.

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • Doda jest kompletnie spłukana i nie stać jej na wyprawienie wesela?! Co ze ślubem?!

  Doda (31 l.) i Emil Haidar (34 l.) powoli szykują się, by stanąć na ślubnym kobiercu. Jednak okazuje się, że to nie takie proste i zorganizowanie wymarzonej uroczystości napotyka trudności.

 • Elle Fanning: Śmiać się i płakać jednocześnie

  Elle Fanning, jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, zagrała jedną z głównych ról w "Czarownicy" - będącej wariacją na temat animowanej "Śpiącej królewny". Film, który w kinach zarobił ponad 750 milionów dolarów, 24 października zadebiutował na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD.

Zdjęcia na temat: proste ubranie