• Informacje na temat:

  prosto w serce aktorzy

Artykuły na temat: prosto w serce aktorzy
 • Aktorzy zatrzymani przez policję

  ...2" oraz serialach "Na dobre i na złe" oraz "Czas honoru". Jakub W. wystąpił w serialach "Hotel 52", "Usta usta", "Prosto w serce", "Plebania". Michał L. znany jest z seriali "M jak miłość", "Lokatorzy(...) okazało się, że to znani, młodzi aktorzy. Byli oni pod wpływem alkoholu i wdali się w szarpaninę z policjantami. Jednemu z funkcjonariuszy zwichnęli kciuk. Dwóch z nich trafiło do izby wytrzeźwień...

 • Leon Niemczyk: Lepiej się dobrze rozwieść, niż źle żyć

  Wskakiwał zawsze w powierzoną mu rolę tak, jak wytrawny rewolwerowiec sięga do kabury i... trafiał widza prosto w serce. A najcelniej strzelał do... pań.

 • Będzie miłosny nokaut?

  Spotkali się, zakochali i... przed nimi same trudności. "Prosto w serce" to serial o perypetiach dwojga młodych ludzi: ubogiej dziewczyny i przystojnego milionera.

 • Kasprzyk: Seriale? Dla kasy!

  ...- Każdy serial jest dodatkiem. W serialach gramy dla pieniędzy i nie ma co tego ukrywać. Gdyby aktorzy zagrali w ciągu roku w co najmniej dwóch dobrych fabułach, to nie musieliby grać w serialach - uważa Ewa Kasprzyk, którą możemy oglądać w telewizyjnych produkcjach: "Na dobre i na złe" oraz "Prosto w serce".

 • "Gwiazda rocko polo" Sławomir "Megiera": W roli głównej Ewa Kasprzyk

  ..."Megiera" to debiutancki teledysk przedstawiającego się jako "gwiazda rocko polo" Sławomira. W klipie zagrali znani aktorzy.

 • Zniewalający Hugh Grant

  Kilka ciekawych premier trafiło w piątek na nasze ekrany, ale jak Hugh Grant występuje w komedii romantycznej, to zapominamy o bożym świecie. A w filmie "Prosto w serce" brytyjski gwiazdor na dodatek jeszcze śpiewa!

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • Philippe Tłokiński: Nowa twarz w polskim kinie

  ...​W "Nocy Walpurgi", debiutanckim filmie Marcina Bortkiewicza w głównej roli zobaczymy Philippe'a Tłokińskiego, niezwykle utalentowanego, francuskiego aktora polskiego pochodzenia, który na ekranie dorównuje znakomitej Małgorzacie Zajączkowskiej. Aktorzy stworzyli w "Nocy Walpurgi" jeden z najciekawszych duetów aktorskich ostatnich lat.

 • Warszawski Teatr Komedia zaoferował swoim widzom przezabawną komedię romantyczną "Pół żartem pół sercem" z udziałem Agnieszki Warchulskiej.

 • "Gra o tron": Niezbędnik fana

  O tym, że obsada nerwowo wyczekuje na mail ze scenariuszem "Gry o tron" krążą już legendy. Aktorzy gorączkowo przeglądają materiały, by sprawdzić, czy grana przez nich postać jeszcze żyje. Niektórzy uważają, że ten dreszczyk emocji i uśmiercanie ulubieńców publiczności świetnie wpływa na wyniki oglądalności.

Zdjęcia na temat: prosto w serce aktorzy
Dyskusje na temat: prosto w serce aktorzy
 • Re: "Prosto w serce": Do dziś wstydzi się tej roli!

  PATRZCIE- AKTORZY WSTYDZĄ SIE ,ŻE GRALI W TYM SERIALU ,ALE PROFITY KTÓRE OTRZYMUJĄ JUŻ IM NIE PRZESZKADZAJĄ. PROPONUJĘ ABY ODDALI WSZYSTKIE PIENIADZE ,KTÓRE ZAROBILI NA TYM FILMIE I DOPIERO WTEDY ZERWALI Z TZW PRZESZŁOŚCIĄ. TO TROCHĘ WYGLĄDA TAK JAK Z TYTUŁAMI ,INŻYNIERÓW, MAGISTRÓW, DOKTORÓW , PROFESORÓW KTÓRE WIELU OTRZYMAŁO ZA CZASÓW TZW.KOMUNY. WSZYSCY SIĘ ODŻEGNUJĄ I PLUJĄ NA TAMTE CZASY

 • Re: "M jak miłość": Ślub i cios prosto w serce

  Aktorzy czasami wyglupiają się podczas kręcenia filmów/seriali. Nie sądzę, żeby taka scena pojawiła się w odcinku

 • Re: "M jak miłość": Ślub i cios prosto w serce

  Po zajawce tej informacji miałem nadzieję, że ogłoszą problemy, które prowadzą do zaprzestania tego cyrku. Ludzie! Przestańcie się emocjonować życiem wymyślonych postaci!!! Tracicie czas na bzdury, a "aktorzy" już nie trzeciego, ale ostatniego sortu ciągną kasę, którą możnaby przeznaczyć na jakąś wartościową produkcję. Zastanówcie się!

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Nieznane fakty wychodzą na jaw!

  Lipa to było badziewie i zwykłe aktożyny dla wąsatych Januszy i Grażyn szczerbatych .Teraz to są seriale i prawdziwe gwiazdy np Brzydula , Na ostrzu noża , Prosto w serce - to tu prowesjonalni aktorzy występóją

 • Re: Karolina Gorczyca wspiera WOŚP

  Zauważ tylko że kiedyś były 2 stacje telewizyjne i nie było konkurencji dziś mając 160 kanałów w telewizji stacje prześcigają się w pomysłach. Nie zawsze mają fajne pomysły (Prosto w serce, Galeria(...) przodu i coraz trudniej o dobry pomysł na scenariusz. A aktorzy nie maja nic do gadania w kwestii scenariusza dlatego np. Paweł Małaszyński odszedł z Lekarzy reszta miała podpisane umowy na dłuższy

 • Re: Prosto w serce

  Bardzo podoba mi się ten serial. Aktorzy grają świetnie. Pozdrawiam Fanów i aktorów serialu "Prosto w serce"!!!

 • Re: "Prosto w serce" gorsze od "Majki"

  Prosto w serce było lepsze niż ta Majka. Było więcej śmiechu i grali bardziej znani aktorzy. W Krakowie kręcą gorsze seriale niż w Warszawie Masz stanowczą racje w Krakowie są gorsze seriale , a w Warszawie są odjazdowe , a Prosto w Serce i BrzydUla to dwa najlepsze seriale

 • Re: Prosto w serce

  super film wspaniali aktorzy

 • Re: Prosto w serce

  film jest naprawdę wspaniały!! A aktorzy ŚWIETNI!!! Aż chce się go oglądać i czekać na następne odcinki. Pozdrawiam Wszystkich aktorów serialu "Prosto w serce"

 • Re: Prosto w serce

  Spoxo film fajni aktorzy. Gdy oglądnełam juz pierwszy odcienek to już mi sie spodobał serial Prosto w Serce.Mam nadzieje że nastepne odcinki serialu będą fajne .Film jest bardzo ciekawy. Pozdrawiam wszystkich aktorów z serialu Prosto w serce.:)