• Informacje na temat:

  prowadzący familiady

Artykuły na temat: prowadzący familiady
 • Rafał Masny: Prowadzący czy uczestnik?

  Aktor Piotr Polk, gospodarz "Familiady" Karol Strasburger, utytułowany tyczkarz Władysław Kozakiewicz i kabareciarz Krzysztof Hanke wyruszyli w podróż życia do Azji. Odwiedzili Japonię, Koreę(...). Jaka jest twoja rola w tym programie? - Jestem prowadzącym, który w jakiejś mierze staje się również jednym z uczestników. Wprawdzie trochę wiedziałem o scenariuszu, który będziemy realizować...

 • "Familiada": Niesmaczny żart Strasburgera. Prowadzący się tłumaczy

  W jednym z ostatnich odcinków "Familiady" Karol Strasburger dopuścił się dość niewybrednych żartów pod adresem jednej z drużyn. Teraz gospodarz programu tłumaczy się z zachowania, które spotkało się z ogromną krytyką.

 • "Familiada" ma już 25 lat! Każda wpadka to hit internetu!

  ...25 lat temu, dokładnie 17 września 1994 roku, został wyemitowany pierwszy odcinek "Familiady". Do historii przeszły już słynne żarty prowadzącego oraz zabawne wpadki uczestników.

 • "Familiada": Jakim mężem można być bez ślubu?

  W niedawnym odcinku "Familiady" padło pytanie, które przysporzyło sporo kłopotów uczestnikom teleturnieju. Znalibyście odpowiedź?

 • Karol Strasburger tłumaczy, co oznacza jego nazwisko

  Karol Strasburger - polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, od ponad dwóch dekad prowadzący kultowej "Familiady" w TVP2 - zdradził ostatnio w wywiadzie pochodzenie swojego nazwiska. Tym razem obyło się bez żartów - aktor podszedł do sprawy bardzo poważnie i przyznał, że sam za późno zainteresował się tym tematem.

 • Karol Strasburger: Mówienie dowcipów wymaga dużego wyczucia

  Choć Karol Strasburger jest kojarzony z sucharami z "Familiady", to na co dzień prezenter nie jest typem żartownisia, który sypie dowcipami z rękawa, kiedy tylko nadarzy się ku temu okazja. Często jednak zdarza się tak, że osoby spotkane na ulicy czy w sklepie zaczepiają go i o to proszą albo też same dzielą się z nim swoimi ulubionymi kawałami.

 • Kolejny "suchar" Karola Strasburgera

  ..."Żartów" Karola Strasburgera, które padły w "Familiadzie" od początku programu, nie sposób zliczyć. Niedawno prowadzący opowiedział kolejnego "suchara", który - jak zwykle - stał się hitem internetu.

 • Karol Strasburger: Cyrk i camper

  ...- Bardzo lubię grać typy spod ciemnej gwiazdy – mówi Karol Strasburger, który w kultowym serialu "07 zgłoś się" wcielił się w cyrkowca-bandytę. Prowadzący "Familiadę" opowiedział także o swoich wakacyjnych podróżach oraz sposobach na udany urlop.

 • Karol Strasburger: Wygarnie Szymonowi!

  ...- Wiem, niektórych bawi... żałosny żart prowadzącego. Też oglądam program Szymona Majewskiego. I dlatego nadchodzi czas, abyśmy sobie obaj parę rzeczy powyjaśniali. Niebawem pojawię się u niego w programie... - zapowiada prowadzący "Familiadę" Karol Strasburger.

 • "Familiada": Każda wpadka to hit internetu!

  We wrześniu 2019 roku minęło 25 lat, odkąd wyemitowano pierwszy odcinek "Familiady". Na czym polega fenomen nieustającej popularności tego teleturnieju? Z pewnością na połączeniu rodzinnej zabawy oraz obecności niezastąpionego Karola Strasburgera. Ale nie tylko. W ponad 2 tys. odcinków "Familiady", w których wzięło udział prawie 4 tys. drużyn i około 20 tys. uczestników, zdarzyło się...