• Informacje na temat:

  prywatna sprawa

Artykuły na temat: prywatna sprawa
 • Kazik Staszewski: Oto, jaki jest prywatnie

  Kazik Staszewski (57 l.) nie należy do grona tych znanych osób, które brylują na salonach czy opowiadają co i rusz w prasie o szczegółach swojego życia prywatnego. Kilka razy jednak udało się namówić go na zwierzenia. Oto, jakim mężem i dziadkiem jest wokalista Kultu!

 • "Joanna": O sprawach najistotniejszych

  Opowieść o najprostszych sprawach w życiu, które stanowią jego istotę - mówi o "Joannie", nominowanej do Oscara w kategorii krótkometrażowy dokument, reżyserka Aneta Kopacz. Bohaterowie filmu to umierająca na raka młoda kobieta oraz jej mąż i syn.

 • Michał Koterski nadal ćpa? "To prywatna sprawa"

  ...-latek pytany na łamach "Show", czy jest już czysty, uchyla się od odpowiedzi! "Ja na to pytanie nie odpowiem, bo to prywatna sprawa. Nie czuję się kompetentny, by wymądrzać się w temacie alkoholu...

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • Kuba Wojewódzki pokazał wnętrze prywatnego samolotu! Co za luksus!

  ...żyć. Chociaż 1 miesiąc", "Ale fajny sposób podróżowania. Świetna sprawa" - pisali. Trudno się z nimi nie zgodzić. Niejedna osoba w Polsce może tylko pomarzyć o takim życiu!  *** Zobacz...

 • Robert Kudelski spełnia marzenie

  W "Na Wspólnej" zostaje piosenkarzem, a w życiu prywatnym Robert Kudelski chce się realizować jako reżyser musicali.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie ciąży! "Czas na prywatne zmiany"

  Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji, ale jest jeszcze bardzo młoda) nie ukrywa, że w życiu jej i Radosława szykują się ogromne zmiany...

 • Aresztowano podejrzanego w sprawie wycieku płyty Madonny

  Izraelska policja zatrzymała 39-letniego mężczyznę, który jest podejrzany, o to, że w grudniu włamał się on do komputera Madonny i wykradł utwory z jej nowego albumu "Rebel Heart".

 • "Blondynka": Prywatne śledztwo Jasiuni

  Jasiunia Rostworowska (Izabela Dąbrowska), gospodyni doktora Fusa (Krzysztof Gosztyła), rozpocznie swoje prywatne śledztwo na temat nowej pani starosty - Izabeli Rychter (Ewa Kasprzyk).

 • Recenzja Tune "Identity": Nadal intrygują

  Ani sukces w "Must Be The Music", ani zamieszanie wokół prywatnych spraw wokalisty Kuby Krupskiego (media szeroko komentowały jego związek z byłą żoną Macieja Stuhra) na formę Tune nie wpłynęły. Zespół zachował alternatywny charakter i nagrał atrakcyjny album.

Zdjęcia na temat: prywatna sprawa
Wideo na temat: prywatna sprawa
 • Rosati o oscarowym afterparty u Eltona Johna

  "Byłam już na wielu imprezach tego typu, to nie jest dla mnie wielka sprawa" - opowiada Weronika Rosati o oscarowym afterparty u Eltona Johna. Aktorka nie chce jednak zdradzić, z kim ze znanych gwiazd bawiła się na przyjęciu. "Moi znajomi to moja prywatna sprawa" - podkreśla.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna zażartowała z Alana Andersza!

  żoną Wojtka Szczęsnego. „To moja prywatna sprawa” – odparł błyskawicznie.

 • Książę i księżna Sussex na najważniejsze stanowiska zatrudniają tylko kobiety! Dlaczego?

  Książę i księżna Sussex demonstrują swoje poparcie dla feminizmu? Jak donoszą zagraniczne media, najbliższymi doradcami pary są wyłącznie kobiety. Zajmują one stanowiska m.in. prywatnych asystentek czy specjalistek do spraw komunikacji . Pracują też przy projektach księcia Harry’ego i Meghan oraz przy ich fundacji. Pałac Buckingham nie zdecydował się na komentarz w tej sprawie. Księżna Sussex od zawsze stawała w obronie praw kobiet. Wsparła też ruchy #MeToo i Time’s Up. (Cover Video/x-news)

Dyskusje na temat: prywatna sprawa