• Informacje na temat:

  prywatna stacja

Artykuły na temat: prywatna stacja
 • ​Ambasador USA w Polsce w obronie stacji TVN

  "TVN jest częścią rodziny Discovery, amerykańskiej firmy, której priorytetem jest przejrzystość, wolność słowa oraz niezależne i odpowiedzialne dziennikarstwo; sugestie, że jest inaczej, są fałszywe" - oświadczyła ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.

 • Prywatny detektyw Nick Stahl

  Nick Stahl, bohater obrazu "Terminator 3: Bunt Maszyn" , zagra główną rolę w filmie "A Cool Breeze on the Underground". Produkcja studia New Line Cinema będzie adaptacją powieści Dona Winslowa.

 • "Moja prywatna wojna"

  Straży Przybrzeżnej – jak odnosisz się do tej sprawy? Mam to gdzieś. Nie obchodzą mnie durne wojny polityków. Ja dzień w dzień toczę swoją własną, prywatna wojnę o to, abym miał co zjeść i o to, abym...

 • Eminem: Własna stacja

  Eminem będzie miał swój własny, 24-godzinny kanał muzyczny, dostępny poprzez satelitę. Decyzję o jego stworzeniu kontrowersyjny amerykański raper umotywował chęcią bycia niezależnym i niekontrolowanym przez władze.

 • Kolejny dokument stacji TVN

  Na zakończenie sezonu telewizja TVN wyemituje 3-odcinkowy dokument "Polska Jasienicy", opowiadający o życiu autora cieszących się wielką popularnością książek historycznych m.in. "Polska Piastów" i "Polska Jagiellonów".

 • Prezes "Superstacji": Słowa publicystów nie są stanowiskiem stacji

  ..., Eliza Michalik, Grzegorz Jankowski oraz inni i ja nie narzucam im, co oni mają mówić, to, co oni mówią, to są ich prywatne opinie" - zaznaczył. "Dbam o to, żeby "'Superstacja' była politycznie(...) i wykluczone z przestrzeni publicznej, a stacja telewizyjna tolerująca tego typu zachowania swoich pracowników powinna ponieść przewidziane prawem konsekwencje". TVP poinformowała także, że "podjęła działania...

 • Jubileusz TVN: To już 20 lat!

  Stacja TVN towarzyszy widzom od 20 lat. 3 października 1997 roku ruszyła pierwsza prywatna telewizja w Polsce.

 • Trójka: Co dalej z audytem Listy Przebojów Programu Trzeciego?

  Zamieszanie wokół głosowania na Listę Przebojów Programu Trzeciego doprowadziło do gigantycznego konfliktu wokół rozgłośni. Okazało się, że stacja prowadzi obecnie audyt w tej sprawie.

 • Polsat świętuje 25. urodziny

  Polsat świętuje 25. urodziny. Pierwsza komercyjna stacja telewizyjna rozpoczęła nadawanie dokładnie 5 grudnia 1992 roku.

 • Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak: Nie przynosimy tańca do domu

  Fakt, że stacja zdecydowała się, by na parkiecie pojawiła się para, jest wydarzeniem bez precedensu. Nigdy bowiem dotąd nie zdarzyło się, żeby duet na parkiecie tworzyli ludzie, którzy prywatnie też są razem. Zdarzały się za to sytuacje odwrotne, kiedy treningi do "Tańca z Gwiazdami" okazywały się początkiem romansu, a czasem trwałego związku. Tak było w przypadku Katarzyny Cichopek...

Zdjęcia na temat: prywatna stacja
Wideo na temat: prywatna stacja
Dyskusje na temat: prywatna stacja