• Informacje na temat:

  prywatne stacje

Artykuły na temat: prywatne stacje
 • ​Ambasador USA w Polsce w obronie stacji TVN

  "TVN jest częścią rodziny Discovery, amerykańskiej firmy, której priorytetem jest przejrzystość, wolność słowa oraz niezależne i odpowiedzialne dziennikarstwo; sugestie, że jest inaczej, są fałszywe" - oświadczyła ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.

 • Prywatny detektyw Nick Stahl

  Nick Stahl, bohater obrazu "Terminator 3: Bunt Maszyn" , zagra główną rolę w filmie "A Cool Breeze on the Underground". Produkcja studia New Line Cinema będzie adaptacją powieści Dona Winslowa.

 • "Moja prywatna wojna"

  Zdobywca trzech nagród Living Blues Critics Poll oraz nagrody W.C. Handy’ego w kategorii "Best New Artist" w 1997 roku swoją przygodę z bluesem zaczął od jego akustycznej odmiany. Po kilku latach doszedł jednak do wniosku, że dzięki gitarze elektrycznej również może wyrazić swoje emocje. Zanim nagrał "elektryczny" album najpierw został członkiem The Allman Brothers Band i rozpoczął karierę jako muzyk sesyjny wspierając na koncertach i w studiu takie gwiazdy jak Neil Young, Ben Harper,...

 • Eminem: Własna stacja

  Eminem będzie miał swój własny, 24-godzinny kanał muzyczny, dostępny poprzez satelitę. Decyzję o jego stworzeniu kontrowersyjny amerykański raper umotywował chęcią bycia niezależnym i niekontrolowanym przez władze.

 • Kolejny dokument stacji TVN

  ...prywatne zapiski... "Polska Jasienicy" - zapowiada TVN - to wyjątkowo skrupulatny dokument i ważne przedsięwzięcie historyczne, ale też po prostu fascynująca, pełna zwrotów akcji historia, jaką może...

 • Prezes "Superstacji": Słowa publicystów nie są stanowiskiem stacji

  ..., Eliza Michalik, Grzegorz Jankowski oraz inni i ja nie narzucam im, co oni mają mówić, to, co oni mówią, to są ich prywatne opinie" - zaznaczył. "Dbam o to, żeby "'Superstacja' była politycznie...

 • TVP cenzuruje relację z Wiktorów

  Reportaż TVP z gali wręczenia Wiktorów oburzył prywatne stacje. "Dlaczego pokazano jedynie triumf gwiazd z TVP, a z naszej nie?" - pytał dziennikarz prowadzący popołudniową audycję w TVN24.

 • Jubileusz TVN: To już 20 lat!

  Stacja TVN towarzyszy widzom od 20 lat. 3 października 1997 roku ruszyła pierwsza prywatna telewizja w Polsce.

 • Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak: Nie przynosimy tańca do domu

  Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, czyli zwycięzcy programu "Love Island. Wyspa miłości", teraz spróbują swoich sił na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Pod koniec stycznia Polsat poinformował, że para w życiu prywatnym stworzy duet również na parkiecie. "Bardzo dobrze udaje nam się oddzielić życie prywatne od treningów" - zapewniają.

 • Agata Młynarska: Nie przywiązuję wielkiej wagi do jubileuszy

  Pomysłowa i otwarta dziennikarka. Profesjonalistka, która nie boi się wyzwań. Prywatnie spełniona mama i babcia. W tym roku Agata Młynarska obchodzi dwa ważne jubileusze: 30-lecie pracy zawodowej oraz 55. urodziny.

Zdjęcia na temat: prywatne stacje
Wideo na temat: prywatne stacje
Dyskusje na temat: prywatne stacje
 • Re: Nowości serialowe 2020 TVP, TVN i Polsat: Co zobaczymy zimą i wiosną?

  Kurski ciągle patrzy na Polsat i TVN, a oni nie odwdzięczają się :-)))))))))))))))))) TVP to telewizja narodowa otrzymująca ogromne dotacje z naszych podatków plus abonament, te drugie stacje są prywatne i muszą same się utrzymać i nie mają ochoty na wyścig jaki proponuje Kurski.

 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  Kurski robi te stacje prywatne jak chce heheheh. Spryciarz

 • Re: "Lepsza połowa": Premiera 6 stycznia!

  Jacek Kurski jest dobrym Prezesem TVP, takiego szefa nie mają konkurencyjne prywatne stacje telewizyjne i dlatego nam zazdroszczą.

 • Re: Mocna wiosna w TVN: Co czeka widzów?

  Dziękuję - Wolę oglądać polskie stacje. Przynajmniej mamy prywatne i państwowe do wyboru do koloru, a nie ten zagraniczny koncerniak do prania mózgów

 • Re: "rodzinka.pl": Aktorzy zostali na lodzie! Stracili kosmiczne zarobki...

  gdyby tym niby pseudo aktorom /dziennikarzom placic tyle co przecietny polak ma to pewnie tvp nie potrzebowalaby kasy z budrzetu ani kasy z abonamentu jak prywatne stacje ktore nadaja bez pomocy i maja sie dobrze

 • Re: Gwiazdy walczą z hejtem w sieci

  Gdyby Tusk zebrał 1/10 tego hejtu co Kaczyński to by z domu przestał wychodzić i siedział za szafą. Pamiętam jak skamlał o litość po tygodniu odwrócenia medialnej wajchy, kiedy stacje prywatne zaczęły krytykować PO.

 • Re: "Naznaczony": Miał być hit, a został... niesmak. Wszystko przez Piotra Adamczyka?

  Moim zdaniem, stacje TV podzieliły aktorów i niektórych artystów m/w jak PiS i rząd podzielił polaków. Nędza scenariuszowa plus wybór do konkretnych ról na zasadzie: 'to co mamy", aprobowane głównie przez szefów stacji dają efekt końcowy w postaci koszmarnych gniotów. O ile stacje prywatne mają swoje fundusze to TVP iS bierze naszą kasę z budżetu państwa, czyli naszą bez pytania nas o zgodę.

 • Re: "Uwikłani": Miał być hit, wyszło jak zawsze

  Haracz placisz a prywatne stacje aspacvzone typu TVN czy polsat i to kazdy i to nacznie wiecej jak za panstwowa TV .Zwplnien z abonamentu w tych zdradzieckich stacjach nie ma kazdy jelop placi a w panstwowej TV miliony nie plaqci bo sa zwonieni emeryci rencisci czy starzyki po 70 tce.Stad musi byc dofinansowanioe z budzetu. Tak to jest jelopo niedouczony.

 • Re: Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość"!

  Tylko patrzeć jak wystąpi podkupiony w polsacie lub tvn .To nie pierwszy raz .Ranczo się skończyło bo stacyjki podkupiły aktorów .Sami nie są w stanie kogokolwiek wyhodować więc wykupują bo to stacje prywatne .

 • Re: Zarobki serialowych gwiazd. Kto dostaje najwięcej?

  Jeśli Telewizja chce szastać Naszymi pieniędzmi to nie ma na to zgody - ludzie za cały miesiąc nie zarabiają tyle co oni. Prywatne stacje sobie radzą a dlaczego TVP mamy opłacać ? Dobrze się rozdaje Kurskiemu bo nie swoje rozdaje " Bochater " !