• Informacje na temat:

  prywatne zdjęcia gwiazd

Artykuły na temat: prywatne zdjęcia gwiazd
 • Wyciekły prywatne zdjęcia Demi Lovato

  Demi Lovato trafiła do grona gwiazd, których prywatne zdjęcia wyciekły do sieci.

 • Rihanna pokazała tysiące prywatnych, niepublikowanych dotąd zdjęć

  Album, który wydaje Rihanna , to zbór tysięcy prywatnych zdjęć z całego okresu kariery gwiazdy. Wydawnictwo "The Rihanna Book" ma ponad 500 stron, a pierwsze jej egzemplarze fani mogą już(...). Fani, którzy kochają Rihannę, śledzą jej poczynania, rozwój kariery i życie, w albumie znajdą nie tylko fotografie ze ścianek, branżowych imprez, rozdań nagród, koncertów, ale przede wszystkim zdjęcia...

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • Michał Szpak pokazał prywatne zdjęcie z Pauliną Biernat. Są parą?

  Ponad 6 tys. polubień zdobyło czarno-białe zdjęcie opublikowane na instagramowym profilu Michała Szpaka. Na kolanach wokalisty siedzi Paulina Biernat, jego partnerka z programu "Taniec z gwiazdami".

 • Gwiazdy kochają podróże

  Nawet jeśli wyjazdy gwiazd związane są z obowiązkami zawodowymi, starają się one czerpać z nich jak najwięcej satysfakcji i traktować jako okazję do poznania innych kultur. Dla wielu gwiazd podróże stanowią źródło inspiracji do ich działalności artystycznej. Mówią o tym m.in. Natasza Urbańska i Marcin Tyszka.

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe

  Wystawa zdjęć "Hollywood Marilyn Monroe" autorstwa przyjaciela aktorki i fotografa Miltona H. Greene'a to nowa propozycja Starej Galerii ZPAF. Kolekcja z Monroe i innymi gwiazdami kina trafi wkrótce na aukcję. Wartość fotografii to ponad 380 tys. dolarów.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w styczniu

  Styczeń tradycyjnie upłynął wśród polskich gwiazd pod znakiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Internauci nie mogli jednak narzekać na brak atrakcji. W międzyczasie Maciej Stuhr w mediach(...) publicznym profilu zamieścił... prywatne nagranie swojej żony. Kto z nich cieszył się największą popularnością w sieci?

 • Gwiazdy muzyki vs hakerzy. Nieustająca wojna

  Mimo iż sława, wielkie pieniądze i ogromna popularność kojarzą się głównie z pozytywnymi rzeczami, nie zawsze jest kolorowo. Zdarza się bowiem, że na prywatne zdjęcia celebrytów zaczynają polować hakerzy, którzy bardzo chętnie udostępniliby w sieci kompromitujące szczegóły z czyjegoś życia prywatnego. Oto kilka gwiazd, które stały się ofiarami włamań internetowych.

 • Wyciekły prywatne zdjęcia Demi Lovato

  Fatalna passa wokalistki ze stajni Disneya - Demi Lovato. Gwiazda, która zmaga się z problemami osobistymi, ma do przełknięcia kolejną gorzką pigułkę: w sieci pojawiły się jej prywatne zdjęcia, które z pewnością nie przysłużą się spokojnemu do niedawna wizerunkowi.

 • Hakerzy ukradli prywatne zdjęcia Emmy Watson i Amandy Seyfried

  W internecie znalazły się rozbierane zdjęcia Emmy Watson, Amandy Seyfried i wielu innych aktorek oraz modelek.

Zdjęcia na temat: prywatne zdjęcia gwiazd
Wideo na temat: prywatne zdjęcia gwiazd
 • Dereszowska żałuje tych błędów z przeszłości!

  Anna Dereszowska należy do gwiazd, o których życiu osobistym rzadko można przeczytać w magazynach lifestyle'owych. Chroni swoją prywatność przed mediami, podobnie jak niegdyś robiła to Anna(...) chciałabym mieć tylko dla siebie" – mówi Anna Dereszowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Gwiazda przyznaje jednak, że robi wyjątki od tej zasady, zdarza jej się bowiem opublikować w mediach

 • "rodzinka.pl": Smartlove Julii Wieniawy

  artystycznej, lecz także jako rozrywkę. Regularnie publikuje zdjęcia pokazujące zarówno jej życie zawodowe, jak i prywatne. – Instagram jest i do zabawy, i do przekazywania informacji, do komunikacji(...)- Nagrywamy z Antkiem krótkie filmiki, które uwieczniają w sposób zabawny naszą szaloną miłość - mówi Julia Wieniawa. Gwiazda traktuje media społecznościowe jako formę promocji, komunikacji

Dyskusje na temat: prywatne zdjęcia gwiazd
 • Re: ​Ciążowe sesje gwiazd

  Fala hejtu... Ludzie ludziom zawsze będą ubliżać. Niestety anonimowo każdy tchórz czuje się bezpiecznie. Druga strona medalu : po co dajecie całemu światu intymne prywatne zdjęcia??????