• Informacje na temat:

  prywatne zdjęcia miley cyrus

Artykuły na temat: prywatne zdjęcia miley cyrus
 • Wyciekły nagie zdjęcia Miley Cyrus i innych celebrytek

  Hakerzy po raz kolejny wzięli na cel gwiazdy filmu, muzyki i sportu. Tym razem w sieci pojawiły się intymne fotografie m.in. Miley Cyrus, Kristen Stewart i Katharine McPhee.

 • Nieprzyzwoity taniec Miley Cyrus?

  ...17-letnia gwiazdka Disneya, Miley Cyrus, nie ma szczęścia do ludzi nagrywających i fotografujących ją w prywatnych okolicznościach. Do sieci wyciekł filmik z imprezy, na której Miley wykonuje erotyczny taniec.

 • Miley Cyrus w ogniu krytyki. Przesada?

  Australijski aktor Liam Hemsworth broni swojej dziewczyny Miley Cyrus przed falą krytyki związaną z kontrowersyjnym zachowaniem gwiazdki.

 • Miley Cyrus opowiada o swojej seksualności

  Miley Cyrus jest główną bohaterką najnowszego wydania amerykańskiej wersji magazynu "ELLE". W numerze obok zdjęć z sesji zdjęciowej, opublikowana została obszerna rozmowa z wokalistką, w której ta opowiada m.in. o swoim życiu prywatnym.

 • Miley Cyrus przerwała milczenie po rozstaniu z Liamem Hemsworthem. "Nie akceptuję kłamstw"

  Miley Cyrus w kilku wpisach na Twitterze odniosła się do rozwodu z Liamem Hemsworthem. Wokalistka przyznała, że chce być całkowicie szczera ze swoimi fanami.

 • Miley Cyrus po rozstaniu z Liamem Hemsworthem znalazła pocieszenie w nowym związku

  Nie tak dawno media obiegła informacja o rozstaniu Miley Cyrus z Liamem Hemsworthem. Para wzięła ślub końcem 2018 roku i wszystko wskazywało na to, że może być to jeden z tych związków, który przetrwa w burzliwym świecie show biznesu. Miley zdecydował się jednak odejść od dotychczasowego męża, nie była jednak długo sama, niemalże od razu weszła w nowa relację, tym razem z kobietą.

 • Fenomen Miley Cyrus

  Miley Cyrus, urodzona siedemnaście lat temu w Nashville gwiazda telewizji, muzyki i kina żyje w blasku reflektorów, ale - jak sama mówi - zależy jej nie tylko na tym, by pozostać opanowaną i skoncentrowaną na swoich celach, ale też na przekazywaniu dobrych emocji innym.

 • Miley Cyrus czy Miley Stewart?

  To, co przyciąga młodych widzów do Miley Cyrus i jej bohaterki Hannah Montany, to - obok wciągającej, komediowej fabuły i świetnych piosenek - wyjątkowe podobieństwo prawdziwej historii aktorki i jej ekranowych losów. W wersji kinowej, która zadebiutuje u nas 17 kwietnia, te nawiązania idą jeszcze dalej.

 • Zanim Miley Cyrus została etatową skandalistką. 10 lat od sesji dla "Vanity Fair"

  Miley Cyrus przez wiele lat była znana ze swoich kontrowersyjnych zachowań. Jednak jeden z pierwszych skandali, jakiego była bohaterką, wybuchł nieco przypadkowo. A wszystko przez sesje zdjęciową dla magazynu "Vanity Fair".

 • Miley Cyrus vs "Hannah Montana": Ataki lęku i problem z tożsamością

  Miley Cyrus ujawniła, że okres nastoletni, kiedy grała w popularnym disneyowskim serialu "Hannah Montana", poskutkował u niej nieprawidłową budową ciała i atakami lęku. Jak twierdzi, szefowie telewizyjni mieli bardzo wysokie wymagania względem jej wyglądu.