• Informacje na temat:

  przebój lata 2008

Artykuły na temat: przebój lata 2008
 • Sandra: Co się stało z gwiazdą lat 80.?

  ...kontynentach - wspomina po latach. - Cieszyłam się, bo mogłam koncertować i podróżować. Po sukcesie singla przeprowadziła się do Londynu, by przez pół roku pobierać lekcje śpiewu i uczyć się angielskiego. Wtedy też dojrzewała jej miłość do Michaela Cretu, rumuńskiego producenta muzycznego, który 2 lata wcześniej zaczął zajmować się jej karierą. Pobrali się 7 stycznia 1988 roku na Ibizie, a Sandra...

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • Najlepsze telenowele 2015

  Ostatnie dwa lata to coraz silniejsza ekspansja tureckich produkcji nie tylko w Europie, lecz również w Ameryce Łacińskiej. Dlatego najważniejsze wytwórnie telenowel szukają coraz to nowych sposobów, by zatrzymać widzów.

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • Nie żyje Lorena Rojas!

  Gwiazda meksykańskich telenoweli Lorena Rojas zmarła w poniedziałek, 16 lutego. 44-letnia aktorka od 2008 roku zmagała się z rakiem piersi.

 • Gwiazda telenowel Lorena Rojas nie żyje

  Gwiazda meksykańskich telenoweli Lorena Rojas zmarła w poniedziałek, 16 lutego. 44-letnia aktorka od 2008 roku zmagała się z rakiem piersi.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Czartoryska i Kamińska w musicalu!

  ...znanemu całemu światu jako Zorro. Musical, który miał swoją premierę w 2008 roku w Congress Theater w Eastbourne, a potem przez 9 miesięcy zachwycał publiczność Garrick Theater na londyńskim West Endzie, wreszcie trafia na polską scenę! - O możliwość wystawienia tego widowiska walczyłem przez 2 lata. Pierwszy raz widziałem "Zorro" w Londynie, a wychodząc po przedstawieniu z teatru, wiedziałem, że...

 • Recenzja Slipknot ".5: The Gray Chapter": Wyraźne zwycięstwo... na punkty

  Śmierć basisty Paula Graya w 2010 roku nakazywała stawiać przyszłość Slipknot pod dużym znakiem zapytania. Na domiar złego, gdy trzy lata później powoli próbowali oswoić się z tą traumą, szeregi zespołu opuścił powszechnie ceniony perkusista Joey Jordison, drugi z filarów sekcji rytmicznej zamaskowanych muzyków z Iowa. Czy pozbawionemu pierwotnej siły napędowej Slipknot udało się przekuć te

 • Urodziny "Ojca Mateusza"

  Cztery wspólnie spędzone lata, siedem sezonów i miliony widzów przed telewizorami. Po cotygodniowym tropieniu przestępców, wreszcie przyszedł czas na świętowanie. Już w czwartek, 4 października, obejrzymy setny odcinek "Ojca Mateusza".

 • Liam Payne: Myśliciel naszych czasów

  Amerykańskie media nabijają się z przemyśleń Liama Payne'a z boysbandu One Direction. Młody idol wygłasza swoje lapidarne mądrości w serwisach społecznościowych.