• Informacje na temat:

  przed świtem film

Artykuły na temat: przed świtem film
 • Kto wyreżyseruje "Przed świtem"?

  Gus van Sant, Sophia Coppola i Bill Condon znajdują się na liście życzeń wytwórni Summit Entertainment w sprawie reżyserii finałowych filmów serii "Zmierzch" - ekranizacji tomu "Przed świtem" Stephanie Meyer.

 • Bill Condon nakręci "Przed świtem"?

  Jak donosi strona Deadline.com zdobywca Oscara Bill Condon ("Dreamgirls" "Kinsey") jest faworytem wśród reżyserów typowanych do nakręcenia dwuczęściowej finału sagi "Zmierzch" - "Przed świtem".

 • Fragmenty "Przed świtem": Bella w ciąży

  W sieci pojawiły się urywki finałowego zwiastuna najnowszej części filmowej sagi "Zmierzch"! Zobacz pierwsze momenty niepublikowanych nigdy wcześniej scen!

 • Reni Jusis: Zdążyć przed świtem

  Równe 24 godziny trwały prace nad teledyskiem "Niemy krzyk" Reni Jusis, który możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL. Popularna wokalistka występuje w nim w roli tancerki w zespole ludowym, a jej partnerem jest aktor Wojtek Mecwaldowski, który w tym roku udanie pokazał się na festiwalu filmowym w Gdyni (role w "Kto nigdy nie żył", "Sztuka masażu" i "Bezmiarze sprawiedliwości"). - Sprawia...

 • Siedem Złotych Malin dla "Sagi Zmierzch: Przed świtem. Część 2"

  Siedem Złotych Malin, dorocznych nagród dla najgorszych produkcji filmowych minionego sezonu, przyznali jurorzy filmowi "Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2".

 • "Saga 'Zmierzch': Przed świtem - część 2": Przedświt żywych trupów

  ...''Przed świtem. Część 2'' wieńczy sagę ''Zmierzch''. Ostatni tom książki zaadaptowano na dwa filmy (co należy tłumaczyć tzw. ''żądzą pieniądza"), i o ile wcześniejszy segment należał do najsłabszych i najbardziej żenujących elementów serii, o tyle druga część stanowi jej interesujące domknięcie, które powinno zadowolić zarówno fanów, jak i wrogów.

 • Film "Bohemian Rapsody" bez reżysera

  Bryan Singer nie jest już reżyserem filmu "Bohemian Rapsody", opowiadającego historię zespołu Queen. Wytwórnia Fox zrezygnowała niespodziewanie z jego usług, jako powód podając "zaskakującą niedostępność" artysty na planie filmu.

 • "Bohemian Rhapsody": Zwiastun filmu wzbudza kontrowersje

  Zwiastun filmu "Bohemian Rhapsody", opowiadającego o życiu wokalisty Queen - Freddiego Mercury'ego, rozzłościł znanego scenarzystę i producenta Bryana Fullera. Twórca serialu "Gdzie pachną stokrotki" stwierdził, że zapowiedź filmu o znanym wokaliście pomija istotne fakty z jego życiorysu.

 • Najbardziej oczekiwany film roku?

  Finałowa część światowego fenomenu na podstawie książek Stephenie Meyer "Saga 'Zmierzch': Przed świtem. Część 2" jest najbardziej oczekiwanym filmem tej jesieni. Przyćmić go może jednak musical "Nędznicy", któremu już dziś wróży się kilka oscarowych statuetek.

 • Cyfrowa premiera filmu "Sublokator" Janusza Majewskiego

  O wizycie Kirka Douglasa na planie, godzinach spędzonych w taksówce oraz zdjęciu, które uchroniło przed mandatem opowiadali twórcy "Sublokatora" podczas cyfrowej premiery filmu Janusza Majewskiego.