• Informacje na temat:

  przemek wygrał

Artykuły na temat: przemek wygrał
 • "Na dobre i na złe": Ola i Przemek - jak długo ze sobą wytrzymają?

  Przemek wypomina Oli, że zbyt często - i zbyt chętnie - spotyka się w pracy z Janem… A doktor Pietrzak od razu rzuca: - Nie udawaj zazdrosnego... Żebym ci nie przypomniała z kim ty spędzasz upojne chwile!

 • "The Voice of Poland": Kto wygra drogę do kariery?

  6 grudnia o godzinie 20:00 odbędzie się wielki finał programu "The Voice of Poland". Na placu boju pozostało tylko czworo uczestników. Który z nich zwycięży?

 • "Na dobre i na złe": Szykują się zmiany!

  Przemek będzie miał powód do świętowania, bo wygra konkurs i zdobędzie posadę ordynatora. Doktor Zapała od razu zacznie się jednak obawiać, jak ocenią go koledzy. W końcu wyzna Zuzie: - Wszyscy będą mnie porównywać z Wiktorią... - Będą. Ale wcale nie musisz wypaść gorzej od niej! Doktor Woźnicka odkryje za to, że dyrektor zatrudnił nowego chirurga: Katarzynę Orłowską. Lekarkę, która...

 • "The Voice of Poland": Byli żołnierze walczą w ringu

  W programie "The Voice of Poland" zakończył się etap bitew w ringu.

 • Szkoła

  Przyjaciele Przemek Olczyk i Paweł Krolak rywalizują ze sobą w międzyszkolnym konkursie fotograficznym. Paweł przechodzi do kolejnego etapu konkursu fotograficznego,...

 • "The Voice of Poland": Aleksandra Nizio zwyciężczynią programu

  Wielki finał "The Voice of Poland" przyniósł wiele emocji. W ostatnim odcinku czwórka uczestników walczyła o profesjonalny kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych. Zwyciężczynią została Aleksandra Nizio, którą media już wcześniej okrzyknęły "polską Adele".

 • Bukmacherzy obstawiają: Kto wygra "Taniec..."?

  Według analityków z firmy bukmacherskiej, największe szanse na wygraną w "Tańcu z gwiazdami" mają Julia Kamińska z Rafałem Maserakiem i Oceana z Przemkiem Juszkiewiczem. Gdyby odpadli, za każde postawione na ich porażkę 100 złotych można wygrać niemal 20 razy więcej!

 • "Na dobre i na złe": Porzucona podczas ślubu

  Zuza dotrzyma słowa i stawi się w Urzędzie Stanu Cywilnego, by wyjść za Mamutu. Ale narzeczony zerwie zaręczyny w ostatniej chwili.

 • Saleta wygra "Gwiazdy tańczą..."?

  Taką metodą para przechodzi do kolejnego programu. Duża w tym również zasługa uroku osobistego samego Salety, którą co program widzowie "kupują"... Przemek Saleta doskonale zdaje sobie sprawę, że nie(...), że Agata się stara. Tańcząc na lodzie wie, że już za chwilę, za kulisami, Przemek weźmie ją w obroty. A narzeczona Przemka - Ewa Wiertel będzie czekać, aż jej Przemysław skończy i wróci resztką sił.

 • "The Voice of Poland": "Stevie Wonder odzyskałby wzrok!"

  Za nami drugi odcinek na żywo "The Voice Of Poland". Ćwierćfinał był dla jurorów kolejnym momentem, w którym musieli dokonać trudnych wyborów.

Wideo na temat: przemek wygrał
 • Wygrany

  Oliver (Paweł Szajda), młody amerykański pianista polskiego pochodzenia, nie wytrzymując presji matki i wyrachowanego agenta, po rozstaniu z żoną przyjeżdża do Polski, gdzie zrywa europejskie tournee. Traci wszystko: miłość, uznanie i świetnie zapowiadającą się karierę, ma przy tym do spłacenia olbrzymi dług. W hotelowym barze spotyka Franka (Janusz Gajos), byłego profesora matematyki, namiętnego gracza i znawcę wyścigów konnych. Dzięki niemu pianista poznaje Kornelię (Marta Żmuda...

 • Wyjazd integracyjny

  Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę. Pracownicy korporacji Polish Lody - lidera branży lodziarskiej, najlepsi klienci i zaprzyjaźnieni dziennikarze, przyjeżdżają na weekend integracyjny do atrakcyjnego kompleksu hotelowego. W wyniku nieporozumienia Prezes (Jan Frycz) dostaje apartament wspólnie z pewnym siebie...

 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!