• Informacje na temat:

  przemysław bluszcz dzieci

Artykuły na temat: przemysław bluszcz dzieci
 • Przemysław Bluszcz: Ten zły

  ...komentarzy - wszyscy są zachwyceni, chociaż gra pan bandytów. Przemysław Bluszcz: - Wygląda na to, że wszyscy lubią bandytów! Jest coś takiego, że złe postaci są atrakcyjne, my się chyba lubimy(...), żeby kogoś postraszyć, no to wtedy jest kwestia... ceny. Z których ról jest pan najbardziej dumny? - Lubię tak naprawdę wszystkie, bo to wszystko są moje dzieci. Ale szczególnie lubię moją rolę...

 • Przemysław Bluszcz w "M jak miłość"

  Pojawienie się w Grabinie Rafała wzbudzi popłoch wśród mieszkańców. Były kryminalista jest kolejnym niejednoznacznym charakterem w aktorskim dorobku Przemysława Bluszcza, który zagości w serialu "M jak miłość" na dłużej.

 • "Być jak Kazimierz Deyna": Ostatni klaps

  Padł ostatni klaps na planie filmu "Być jak Kazimierz Deyna" w reżyserii Anny Wieczur-Bluszcz. Myli się jednaka ten, kto myśli, że będzie to biograficzny obraz o tragicznych losach tego piłkarza.

 • Komedia z futbolem w tle

  W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do komedii Anny Wieczur-Bluszcz "Być jak Kazimierz Deyna". To historia urodzonego w PRL-u chłopca, który dojrzewa w burzliwych czasach transformacji, by w nowe tysiąclecie wkroczyć już z własną rodziną.

 • Lubuskie Lato Filmowe: Finał

  ..."W dół kolorowym wzgórzem" Przemysława Wojcieszka wprawdzie nie dostał nagrody, ale to o tym filmie mówiło się w Łagowie najwięcej - pisze w "Gazecie Wyborczej" Paweł T. Felis. W sobotę, 3 lipca, w Łagowie niespodziewanie nagrodzono "Niewierne gry" Michaeli Pavlátovej z Czech.

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  ...(Przemysław Bluszcz). Jak się okaże, jego podejrzenia nie są bezpodstawne. Gruszczyńska tymczasem przygotuje imprezę w siedlisku. Wśród zaproszonych będzie też Werner (Jacek Kopczyński). Między prawnikiem...

 • "Gabriel" triumfuje w Indiach

  ..."Gabriel" w reżyserii Mikołaja Haremskiego, obecny już na ekranach polskich kin, otrzymał w niedzielę, 13 kwietnia, główną nagrodę na festiwalu filmów dla dzieci CMS w Indiach.

 • "Gabriel" w Seattle i na Berlinale

  Polski film familijny w reżyserii Mikołaja Haremskiego, w którym główne role zagrali Jan Rotowski, Natan Czyżewski, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Globisz i Paweł Królikowski został zakwalifikowany do 9. Festiwalu Filmów dla Dzieci w Seattle.

 • O tym Polki nie mówią. Odważny film "Ostatnie piętro"

  Piękna, troskliwa kobieta, matka trójki dzieci, w pewnym momencie zauważa, że jej mąż - kapitan Wojska Polskiego, patriota i tradycjonalista, popada w obsesyjną podejrzliwość. Pragnąc chronić(...). Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Camerimage. W roli kapitana Derczyńskiego doskonały Janusz Chabior ("Drogówka"), jego żonę zagrała znakomita Joanna Orleańska ("Zwerbowana miłość"). Na drugim planie: Przemysław...

 • .... W obsadzie są też m.in.: Ewa Ziętek, Krzysztof Stelmaszyk, Krzysztof Kiersznowski, Michał Zieliński, Antoni Pawlicki, Jan Monczka, Przemysław Bluszcz, Katarzyna Kwiatkowska, Ilona Ostrowska i Marcin(...) "Kołysanki" to rodzina Makarewiczów: rodzice Michał (Więckiewicz) i Bożena (Buczkowska), dziadek (Chabior) oraz czwórka małych dzieci. Makarewiczowie są wampirami. Gdy wprowadzają się do chałupy w mazurskiej...

Dyskusje na temat: przemysław bluszcz dzieci