• Informacje na temat:

  przemysław sadowski agnieszka warchulska

Artykuły na temat: przemysław sadowski agnieszka warchulska
 • Sportowe pasje Przemysława Sadowskiego

  Nurkowanie, bilard, tenis, bieganie. Przemysław Sadowski, aktor kreujący jedną z głównych ról w serialu "Na krawędzi 2", uwielbia sport i ciągle próbuje swoich sił w jakiejś nowej dyscyplinie.

 • Agnieszka Warchulska: Nie dajmy się zwariować

  Drażni Panią świat rodzimych celebrytów? Agnieszka Warchulska : - Przyznaję, że irytuje mnie to, że kiedyś celebrytą - osobą znaną, zostawało się dzięki temu, co się robiło zawodowo w życiu, na(...) wiarygodna. Pani mąż - Przemysław Sadowski - również jest aktorem. Zdarza się państwu w domu dyskutować o rolach, wytykać sobie jakieś warsztatowe błędy? - Robimy dokładnie to, co lekarze. To znaczy...

 • ...! W pozostałych rolach wystąpili: Agnieszka Warchulska, Michał Lesień i Andrzej Blumenfield. Gwiazdorska obsada, ogromny ładunek komediowy i historia z życia wzięta opowiedziana w lekkiej formie(...), Katarzyna Grochola, Renata Dancewicz, Piotr Machalica, Przemysław Sadowski, Piotr Gąsowski, Krzysztof Wakulińskioraz oraz Katarzyna i Cezary Żakowie.

 • Agnieszka Warchulska: Trzeba pielęgnować związek

  Agnieszka Warchulska nie ukrywa, że należy do fanów święta zakochanych. Gwiazda jest przy tym zdania, że celebrować miłość powinno się niezależnie od stażu związku i daty w kalendarzu. "Miłe rzeczy warto mówić sobie nie tylko w walentynki" - zaznacza aktorka.

 • Niezmordowana Warchulska

  Agnieszka Warchulska - szczęśliwa żona, matka ale i aktorka. Znamy ją z "Pierwszego miliona", "M jak Miłość", "Pogody na piątek" czy "Kryminalnych". Aktorka, którą już w piątek zobaczyć będziemy mogli w "Wieży" , gdzie gra u boku Roberta Gonery, mimo iż jest mamą małego Jasia nie rezygnuje z intensywnej pracy.

 • Razem nie tylko w życiu

  Przemysław Sadowski jest czuły i troskliwy, choć wydaje się zawadiaką. Agnieszka Warchulska to silna i niezależna kobieta. Tworzą zgraną parę.

 • Dzieci dają dystans do wszystkiego

  Agnieszka Warchulska, którą wkrótce zobaczymy w nowym serialu "Na krawędzi", od pewnego czasu stara się - jak mówi - osiągnąć harmonię pomiędzy macierzyństwem, byciem żoną i byciem aktorką. Żartuje, że to bardzo trudne, bo doba ma o kilka godzin za mało.

 • Marta Manowska gra w teatrze!

  ...​Kolorowe, zwiewne stroje, hawajskie koszule, kwiaty we włosach i palmy, czyli witamy na Hawajach. W nowym spektaklu warszawskiego Teatru Capitol "Hawaje, czyli przygody siostry Jane", występują m.in. Daria Widawska, Dominika Ostałowska, Agnieszka Warchulska oraz Marta Manowska - znana dotąd z prowadzenia ulubionego programu Polaków, "Rolnik szuka żony". Premiera sztuki już 26 kwietnia.

 • Gwiazdor "365 dni" wydaje singiel

  Wrocławski, Otar Saralidze, Mateusz Łasowski, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Przemysław Sadowski oraz Agnieszka Warchulska.

 • "Na krawędzi": Nowy polski serial

  ...i Markiem Bukowskim - zobaczymy wielu świetnych polskich aktorów. Na planie spotkają się: Przemysław Sadowski, Maja Hirsch, Agnieszka Warchulska, Krzysztof Pieczyński, Mirosław Baka, Łukasz Simlat, Mateusz...

Zdjęcia na temat: przemysław sadowski agnieszka warchulska