• Informacje na temat:

  przemysław saleta jego żona

Artykuły na temat: przemysław saleta jego żona
 • Saleta: Teraz ślub i dziecko

  Przemysław Saleta po raz kolejny udowadnia, ze jest wspaniałym facetem. Niedawno podarował nerkę swojej chorej córeczce, teraz deklaruje, ze ponownie chce zostać tatą. Najpierw jednak ślub.

 • Film o Salecie w kwietniu

  Już w kwietniu na antenie TVN zobaczymy długo wyczekiwaną produkcję "Bokser", której scenariusz inspirowany jest życiem i karierą sportową znanego polskiego pięściarza Przemysława Salety.

 • "Bokser": Dramat celebryty

  ..."Bokser" to kolejny obraz z cyklu "prawdziwe historie" stacji TVN., tym razem inspirowany dramatycznymi wydarzeniami z życia Przemysława Salety, który widzowie będą mogli zobaczyć w Wielkanoc.

 • "Taniec z gwiazdami": Kto odpadnie?

  Serwis bukmacherski Betsafe.com ocenił szanse poszczególnych uczestników. Według serwisu najmniejsze szanse na występ w następnym odcinku ma Przemysław Saleta i Izabela Janachowska. Tylko nieco lepiej wyglądają szanse kolejnych dwóch par - Olgi Bołądź i Łukasza Czarneckiego oraz Przemysława Miarczyńskiego i Magdaleny Soszyńskiej-Michno. Czy przewidywania bukmacherów się sprawdzą? Spośród dwunastu...

 • Poranki z Zygmuntem Chajzerem

  Popularny dziennikarz, który prowadził ostatnio "Gwiezdny cyrk", na razie tego nie komentuje, jego głowę zaprzątają bowiem wakacje. "Chciałbym pojechać z żoną do Grecji" - wyznaje Chajzer i ucieka od tematu. Kto razem z dziennikarzem poprowadzi telewizję śniadaniową? Tego jeszcze nie wiadomo. Krążą słuchy, że będzie to znany bokser Przemysław Saleta (40 l.).

 • Czerkawski zatańczy?

  ...już w pierwszych odcinkach. "Mario może teraz zatańczyć. Jak nie z gwiazdami, to na lodzie?" - mówi jeden z jego znajomych. Mariusz Czerkawski urodził się w Radomsku. Jego pierwszą żoną była aktorka(...) dodatkowego zastrzyku pieniędzy. "Taniec z gwiazdami" wciągnął już m.in. Mariusza Pudzianowskiego, a program "Gwiazdy tańczą na lodzie" - Przemysława Saletę.

 • Weekend w kinie: Made in USA

  ...polskiej publiczności dzięki komedii "Kac Vegas". Peter Highman (Robert Downey Jr.) po raz pierwszy ma zostać ojcem - jego żona ma urodzić dziecko już za pięć dni. Peter pragnie towarzyszyć jej podczas(...) Lubos, Olga Bołądź i Karolina Gorczyca. W epizodach pojawią się również: były bramkarz Jan Tomaszewski, bokser Przemysław Saleta oraz brat Julii Kamińskiej - Christian. Przeczytaj recenzję filmu...

 • 40. urodziny Szymona Bobrowskiego

  .... w serialu "Dom" oraz w "Ekstradycji". Jedną z jego pierwszy poważnych ról filmowych była kreacja w filmie Władysława Pasikowskiego "Demony wojny wg Goi" z 1998 roku. Później można było go oglądać m.in(...) Bobrowskiego była kreacja w filmie "Bokser" zrealizowanym w cyklu "Prawdziwe historie" dla telewizji TVN. Artysta zagrał Przemysława Saletę, który kilka lat temu oddał nerkę swojej ciężko chorej córce...