• Informacje na temat:

  przemysław saleta nicole saleta

Artykuły na temat: przemysław saleta nicole saleta
 • Saleta na dużym ekranie

  W oparciu o fakty z życie Przemysława Salety powstanie scenariusz filmu fabularnego. Do produkcji przymierza się stacja TVN.

 • Powstaje film o Przemku Salecie

  Salety. To historia człowieka, którego życie podporządkowane karierze zmienia się pod wpływem choroby córki. Saleta oddał nerkę dla chorej Nicole, swej córki z pierwszego małżeństwa z modelką Ewą Pacułą. Do czasu przeszczepu dziewczynka musiała trzy razy w tygodniu jeździć na dializy. 16-letnia dziś Nicole jest bardzo dumna ze swego taty. W Przemysława Saletę wcieli się Szymon Bobrowski, fizycznie...

 • Film o Salecie w kwietniu

  Już w kwietniu na antenie TVN zobaczymy długo wyczekiwaną produkcję "Bokser", której scenariusz inspirowany jest życiem i karierą sportową znanego polskiego pięściarza Przemysława Salety.

 • Maciej Stuhr wzorowym ojcem

  Idealnymi ojcami według polskich mężczyzn są Maciej Stuhr, Przemysław Saleta i David Beckham. Badanie przeprowadzono przy okazji premiery programu "Nie stój tak, ja rodzę!", który będzie emitowany od końca sierpnia.

 • Ewa Pacuła o nieuleczalnej chorobie córki

  Ewa Pacuła dementuje informacje o pogarszającym się stanie zdrowia córki. Twierdzi, że samopoczucie Nicole jest obecnie całkiem niezłe. Zaznacza też, że obie z córką zaakceptowały fakt, że Nicole zmaga się z nieuleczalną chorobą i starają się prowadzić normalne życie.

 • "Bokser": Dramat celebryty

  ..."Bokser" to kolejny obraz z cyklu "prawdziwe historie" stacji TVN., tym razem inspirowany dramatycznymi wydarzeniami z życia Przemysława Salety, który widzowie będą mogli zobaczyć w Wielkanoc.

 • Doda się modli

  Choć w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" nie szczędzili sobie uszczypliwości, w obliczu tragedii walczącego o życie Przemysława Salety Doda stanęła na wysokości zadania.

 • Przeszczepy: szansa na życie. Gwiazdy wspierają transplantologię

  ...transplantologii korzystają też ludzie powszechnie znani. Nerka dla córki Przed 12 laty bokser Przemysław Saleta zdecydował się oddać nerkę swojej córeczce Nicole. Dziewczynka była dializowana(...) przestała pracować. Nicole Saleta przeszła drugi zabieg, ale jej organizm odrzucił nowy organ. Młoda już dziś kobieta czeka na kolejną nerkę. Jak długo to potrwa? Nie wiadomo, bo Polska...

 • Ewa Pacuła urodziła córkę

  ...sukces zawodowy w Hollywood. Pierwsza córka aktorki, Nicole to owoc związku modelki z Przemysławem Saletą. Ewa swoją drugą córeczkę urodziła w 2010 roku i już wtedy uważała się za doświadczoną...

 • Bobrowski: Zmagania z rolą i boksem

  ..."Bokser" to film inspirowany karierą i życiem Przemysława Salety. Jaki jest pana Przemysław Saleta? Szymon Bobrowski : - W filmie nie gram Przemysława Salety. 'Bokser' oparty jest na wydarzeniach(...) stworzoną przez Anię, naszą filmową córeczkę Nicole, którą zagrała Emilka Stachurska, i że docenią pracę całej cudownej ekipy, która przy tym filmie pracowała. Prawdziwe historie to powrót do tradycji...

Zdjęcia na temat: przemysław saleta nicole saleta
Wideo na temat: przemysław saleta nicole saleta
 • Nicole Saleta czeka na trzeci przeszczep nerki

  26 października obchodzony był Światowy Dzień Donacji i Transplantacji. W studiu programu Przemysław Saleta wraz z córką Nicole opowiedzieli o trudnej codzienności w oczekiwaniu na dawcę. Córka boksera czeka na trzeci już przeszczep nerki. (Dzien dobry TVN/x-news)