• Informacje na temat:

  przybylska trafiła do szpitala

Artykuły na temat: przybylska trafiła do szpitala
 • Waleczna Anna Przybylska

  Nie mogę na razie korzystać z propozycji filmowych i... nie wiem w tej chwili, czy tego chcę - mówi Anna Przybylska. Aktorka powoli wraca do zdrowia po ciężkiej operacji, ale także po walce, jaką stoczyła ze wścibskimi mediami. Teraz potrzebuje odpoczynku.

 • Anna Przybylska w szpitalu!

  Anna Przybylska ("Sęp", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Klub szalonych dziewic") trafiła do szpitala, gdzie przeszła poważną operację usunięcia guza trzustki. Teraz aktorka dochodzi do siebie po zabiegu.

 • ​"Bilet na Księżyc": Ostatnia rola Anny Przybylskiej

  Mija pięć lat od premiery filmu Jacka Bromskiego "Bilet na Księżyc". Główną kobiecą bohaterkę w komedii zagrała Anna Przybylska i była to jej ostatnia rola przed śmiercią. "Była fantastyczna, bardzo utalentowana" - mówił reżyser o aktorce po premierze.

 • Anna Przybylska odeszła dwa lata temu

  ...lipca w mediach pojawiła się informacja o tym, że Anna Przybylska choruje na nowotwór. W sierpniu 2013 roku trafiła do szpitala z powodu wykrycia guza trzustki. Przeszła skomplikowaną operację(...)"Każdy rok coś w nas zmienia, przynosi coś nowego. Ale ten rok rzeczywiście sprawił, że muszę pogodzić się z pewnymi sprawami, które i tak jeszcze pewnie przede mną" - napisała Anna Przybylska, kiedy...

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Anna Przybylska: Mija rok od śmierci aktorki

  ..."Każdy rok coś w nas zmienia, przynosi coś nowego. Ale ten rok rzeczywiście sprawił, że muszę pogodzić się z pewnymi sprawami, które i tak jeszcze pewnie przede mną" - napisała Anna Przybylska, kiedy wiedziała już jak bardzo jest chora. W poniedziałek, 5 października, mija rok od śmierci aktorki.

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • Nie żyje Wojtek Przybylski. Miał 62 lata

  ...tego roku Wojtek Przybylski trafił do szpitala w złym stanie. Natychmiast zorganizowano akcję zbierania pieniędzy dla znanego producenta. 12 maja odbył się koncert w Studiu S1 im. Lutosławskiego...

 • Wesołowski: Z Lindą i Przybylską

  .... Nie chce podjąć się tej odpowiedzialności, kłócą się, dziewczyna nawet grozi, że usunie ciążę. Tymczasem Igor będzie miał wypadek i trafi do szpitala. Leczenie trochę potrwa, chłopak będzie miał(...) od siebie Karolinie (Anna Przybylska) w "Klubie szalonych dziewic". Czytaj także: Z kim całuje się Przybylska? Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych serialach i podyskutować o nich...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?