• Informacje na temat:

  przybylska w łodzi

Artykuły na temat: przybylska w łodzi
 • Sława Przybylska: Śmierć ukochanego ją okaleczyła!

  Sława Przybylska z miłości godziła się, by być "tą trzecią" i wierzyła, że spędzi z ukochanym resztę życia. Jednak zamiast szczęśliwego zakończenia los wystawił jej słony rachunek do zapłacenia...

 • Anna Przybylska była osobą szczególną

  Piotr Zelt podkreśla, że Anna Przybylska, nigdy nie wybierała drogi na skróty i nie kalkulowała, co jej się lepiej opłaci. Miała jasno wyznaczone cele i ich się trzymała. Nadrzędną wartością była dla niej rodzina, a za nic miała błysk fleszy i blichtr wielkich salonów. Aktorka zmarła 5 października, przegrywając walkę z rakiem trzustki. Miała 35 lat.

 • Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska: znajoma zdradziła, jak wyglądało ich wspólne życie

  ...piłkarz nie przedłużył kontraktu i wylądowali w Łodzi, gdzie Bieniuk zasilił klub Widzewa.  - Dla niej najważniejsza była rodzina, dlatego zawsze jechała tam, gdzie ukochany. Kariera aktorska schodziła na(...) i będziemy mogli zostać mężem i żoną - z kolei zdradzała w wywiadzie Przybylska.  Dopiero w lipcu 2012 roku na stałe wrócili do miłego ich sercom Trójmiasta. Kupili luksusowy apartament w Gdyni, a na...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Jarosław Bieniuk zawiódł zaufanie Krystyny Przybylskiej? "Skupiła się na Oliwii, Szymonie i Jasiu"

  Nie ma dnia, by Krystyna Przybylska nie odwiedziła grobu córki na gdyńskim Oksywiu, tuż przy parafii św. Michała Archanioła. Jeszcze kilkanaście dni temu zapaliła znicz i w skupieniu modliła się za(...) wyborami. Kiedy córka poznała Jarka, wielu odradzało jej związek z piłkarzem. Nie chciała słuchać, marzyła o rodzinie i dzieciach. Los rzucał ich do Poznania, Turcji, Łodzi, zanim wrócili do rodzinnej Gdyni...

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • "Komisarz Alex": Ostatnia rola Anny Przybylskiej...

  Anna Przybylska - aktorka, ze śmiercią której wciąż nie mogą pogodzić się tysiące uwielbiających ją widzów - swą ostatnią kreację stworzyła w 1. odcinku 3. serii "Komisarza Aleksa".

 • Foremniak na lodzie?

  Jeszcze nie skończyła się pierwsza edycja show "Gwiazdy tańczą na lodzie" w TVP 2, a producenci już szukają uczestników kolejnej, która ma ruszyć wiosną 2008 roku. Na celowniku jest m.in. Małgorzata Foremniak (40 l.).

 • Roast Wiśniewskiego gorszy od roastu Wojewódzkiego? Śmiali się nawet ze śmierci Przybylskiej!

  ...z dzieciństwa wokalisty, ale najwięcej żartów dotyczyło jego choroby oraz byłych żon. Oto kilka najostrzejszych żartów z "Wiśni": "Też jestem z Łodzi, miasta dzieci w beczkach. Michał, urodziłeś się(...) zastanawiam, kto będzie za rok. Anna Przybylska?". Wyszło zabawnie?

 • Przybylska została mamą

  33-letnia Anna Przybylska po raz trzeci została mamą. Na świat przyszedł zdrowy chłopczyk.

Wideo na temat: przybylska w łodzi
 • Piotr Zelt: Ania Przybylska nie zagrała w epokowych dziełach, ale miała dystans!

  Piotr Zelt podkreśla, że Anna Przybylska nigdy nie wybierała drogi na skróty i nie kalkulowała, co jej się lepiej opłaci. Miała jasno wyznaczone cele i ich się trzymała. Nadrzędną wartością była dla niej rodzina, a za nic miała błysk fleszy i blichtr wielkich salonów. Kiedy mieszkała w Łodzi, obydwoje często spotykali się na spacerach ze swoimi dziećmi. Aktor żałuje, że nigdy nie mieli okazji