• Informacje na temat:

  przybylska wywiad

Artykuły na temat: przybylska wywiad
 • Waleczna Anna Przybylska

  Nie mogę na razie korzystać z propozycji filmowych i... nie wiem w tej chwili, czy tego chcę - mówi Anna Przybylska. Aktorka powoli wraca do zdrowia po ciężkiej operacji, ale także po walce, jaką stoczyła ze wścibskimi mediami. Teraz potrzebuje odpoczynku.

 • Anna Przybylska w teatrze?!

  Anna Przybylska ("Sęp", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Sezon na leszcza") wiele razy mówiła w wywiadach, że chciałaby spróbować swoich sił jako aktorka... teatralna. W 2013 roku będzie miała być może okazję zrealizować to marzenie!

 • Co z filmem o Annie Przybylskiej?

  O tym, że Radosław Piwowarski zamierza nakręcić film o zmarłej 5 października 2014 roku Annie Przybylskiej, wiadomo jest już od dawna. Reżyser zapowiedział to w jednym z wywiadów, twierdząc, że(...) informacja, że zdjęcia do filmu zostały wstrzymane. Bo choć mama aktorki, Krystyna Przybylska, miała zaakceptować scenariusz, okazuje się, że najprawdopodobniej nie spodobał się on Jarosławowi Bieniukowi...

 • ​"Bilet na Księżyc": Ostatnia rola Anny Przybylskiej

  Mija pięć lat od premiery filmu Jacka Bromskiego "Bilet na Księżyc". Główną kobiecą bohaterkę w komedii zagrała Anna Przybylska i była to jej ostatnia rola przed śmiercią. "Była fantastyczna, bardzo utalentowana" - mówił reżyser o aktorce po premierze.

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Przybylska żąda rozwodu

  Anna Przybylska wróciła na plan "Złotopolskich". Marylka, w której postać wciela się aktorka, przyleci z Anglii i poinformuje swojego męża Tomka (Piotr Szwedes), że... chce rozwodu!

 • A. Przybylska: Zmiana wizerunku

  W piątek, 21 stycznia, na ekranach polskich kin zadebiutował najnowszy film Jarosława Żamojdy - "Rh+" . Główną żeńską rolę zagrała w nim Anna Przybylska, kojarzona dotychczas raczej z kreacjami komediowymi. Tym razem musiała zmierzyć się nowym w polskim kinie gatunkiem - dreszczowcem. "Przyznam, że niezwykle bałam się pracy na planie tego filmu" - wyznała Anna Przybylska w wywiadzie dla...

 • Anna Przybylska? Dlaczego nie!

  Anna Przybylska ( "Kariera Nikosia Dyzmy" ) w pełnej erotyzmu scenie kąpieli w jeziorze? Wyobrażacie ją sobie wynurzającą się z wody z błyszczącymi kroplami na nagiej skórze...? Stare numery "Playboy'a" można wyrzucić do kosza. Teraz najbardziej seksowne fotki będą z planu "Dlaczego nie!"! Aktorka dołączyła bowiem do obsady najnowszej komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego ( "Tylko mnie kochaj" ).

 • Powstanie film o Annie Przybylskiej?

  ...siatkarki Agaty Mróz ("Nad życie), boksera Przemysława Salety ("Bokser) i zdobywcy dwóch biegunów Jana Meli ("Mój biegun"). Anna Przybylska zmarła 5 października po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36(...)? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje! Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

Zdjęcia na temat: przybylska wywiad
Wideo na temat: przybylska wywiad
 • Anna Przybylska: Byłam nie do zniesienia

  Przypominamy wywiad z Anną Przybylską, którego aktorka udzieliła Interii w 2012 roku.

 • Dereszowska żałuje tych błędów z przeszłości!

  Przybylska, jej bliska koleżanka. Aktorka nie pokazuje się z rodziną na imprezach branżowych, unika też publikowania zdjęć dwójki swoich dzieci w mediach społecznościowych. Uważa, że daje swoim fanom bardzo(...). Udzieliłam paru wywiadów, opowiadając dosyć sporo o swojej rodzinie, o swoim życiu prywatnym. Bardzo teraz staram się tego unikać" - dodaje.